Arvind Juneja

W Patronite od 12.09.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1276

liczba Patronów: 1026

4 patronów
40 zł miesięcznie
4 440 zł łącznie
Szerszy opis wkrótce. Na tym etapie zapraszam do wsparcia mojego rozwoju wszystkich tych, którym nie muszę się przedstawiać :) Mogę jednak obiecać, że mam wizję tego co chcę zrobić i wiem czego potrzebuję, by się udało.

O Autorze

Cześć, jest 20 maja 2019 jak to piszę. Ten profil wymaga gruntownej przebudowie, bo podjąłem zakładane tu cele mimo braku osiągnięcia progów. Doceniam jednak bardzo wsparcie, bo dzięki niemu wiedziałem, że warto się zobowiązać, bo jest dla kogo. Nie zawsze ilość jest potrzebna, choć przy spłacaniu rat będę pewnie miał nieco inne odczucia :) Zapraszam do dołączania do Patronów, a ja jeszcze w maju postaram się zrobić tu porządek i ustalić nowe cele. Poniżej pierwotna wersja profilu.

----------------------------

Mój kanał na Youtube miał się wstępnie nazywać "SzukamZEN". Po kilku miesiącach jednak wybiliście mit o z głowy i oto i mam, imienny kanał na YouTube! Mam przed sobą do zrealizowania sporo pomysłów i chciałbym zacząć już teraz. Na mojej drodze stoi nieco przeszkód, które możecie pomóc mi usunąć poprzez wsparcie mnie na Patronite :) 

 

Debiut swojego kanału rozpocząłem od tego filmu z okazji moich 30 urodzin

 

 

Edytowałem to miejsce. Na ten moment posiadam potrzebny sprzęt do realizacji swojego kanału. Finanse wpływające z Patronite przeznaczam na drobne elementy (filtry do obiektywów, domena bloga i inne) i zbieram się powoli żeby dostać się na kurs instruktora Yogi (6000 zł).

Od momentu powstania tego profilu na kanale pojawiły się między innymi takie filmy:

Z pieniędzy z kolei, które do tej pory zebrałem opłaciłem domenę bloga i domenę arvind.pl, do której również mnie namówiliście :) Udało mi się też doposażyć o profesjonalny mikrofon do nagrywania więc początek jest już naprawdę niezły!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!