ARVL

W Patronite od 06.12.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Muzyk/wokalista/multiinstrumentalista/producent/inżynier dźwięku tworzący w stylu Modern Romantic. Dużo tych tytułów. W praktyce lubię, gdy melodia jest miła, tekst smutny, a noga sama chodzi do beatu.

O Autorze

„Dla mnie zawsze będziesz chłopakiem z gitarą”
Podobno ludzie słuchali, gdy czytałem i opowiadałem, a kiedy chwytałem za gitarę i śpiewałem, część się dołączała, a reszta wolała słuchać, bo podobno było czego.

"Gdyby opisać Twoje życie, powstałby bestseller."
 Wolę pisać piosenki. Zobaczymy, czy sprzedadzą się tak dobrze.

 

 

 

 

 

 


Chłopak z gitarą dorósł i jest muzykiem z historią do opowiedzenia.
Nie tylko z jedną. W tych historiach nie ma woalu, nie ma kręcenia dookoła i uciekania. Jest szczera opowieść i rozliczenie – siebie i świata dookoła. Nie ma czasu na zakłamywanie rzeczywistości.

Grałem w wielu zespołach, wydawałem płyty, koncertowałem, a co najważniejsze - byłem sobą. Robiłem dobrą robotę, uszczęśliwiałem, ale i popełniałem błędy.

 

 

 

 


Co znajdziesz w mojej muzyce?
Melodie - to one są najważniejsze, zaraz obok tekstów, które "są o czymś. opowiadają wyraźnie nakreślone historie. rozumiem je. to rzadko spotykane w polskiej muzyce."

Łączę ze sobą wrażliwość 80' z nowoczesnymi gitarowymi i popowymi brzmieniami. Bo lubię i mogę. Zabroń mi, to może napiszę o tym kawałek.

 

 

 

 

 


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika