Avatar użytkownika

ATV IGUANA

3
patronów
60 
miesięcznie
2 170 
łącznie
3
patronów
60 zł 2 170 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

20 zł miesięcznie
Dziękujemy! To już ponad 3 litry paliwa do naszych quadowych maszyn 🔥
50 zł miesięcznie
Dla ciebie to nie taka wielka kwota, ale dla nas jest to już duże wsparcie, pomoże w rozbudowie sprzętów o np. karty pamięci, power banki itd.
Wielkie dzięki ! 🦎
100 zł miesięcznie
Dodajemy cię do grupy na whatsapp, która zrzesza naszych fanów i na której można dzielić się doświadczeniami z innymi i wymienić się wiedzą z pozostałymi członkami 🦎
300 zł miesięcznie
Napełniamy kilka maszyn, montujemy kamery i lecimy w teren 🔥 Dzięki wielkie !
500 zł miesięcznie
To równowartość prawie 60 litrów paliwa 🔥 ! Jest to przeogromne wsparcie dla nas, pozwoli to pomyśleć o nowych kamerach, mikrofonach itp. dla lepszej jakości naszych materiałów które są tworzone z myślą o was - naszych widzach i fanach . Oczywiście zostaniesz dodany do naszych grup na whatsapp oraz będziesz zapraszany na wyjazdy, lub może nawet przyjedziemy w twoje tereny 💪
Dziękujemy 😍

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora ATV IGUANA w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kanał ATVIGUANA to miejsce dla miłośników przygód, turystyki i survivalu. Twórcy dzielą się doświadczeniami, poradami i testami sprzętu. Jeśli chcesz poznawać nowe miejsca i mieć pewność, że sprzęt jest najlepszy, to kanał jest dla Ciebie.

Czego potrzebujemy by działać i co chcemy zrobić?

Chcemy w całości poświęcić się tworzeniu ATV IGUANY - największego kanału poświęconego quadom, pojazdom SSV i wszystkiemu, co ma koła i porusza się po terenie.

Czas

Dzięki wsparciu będziemy mogli w pełni poświęcić się tworzeniu dla Was materiałów na najwyższym poziomie. Chcemy kręcić więcej ambitnych filmów, spotykać się częściej w terenie i robić jak najwięcej ciekawych testów.

Sprzęt

Organizujemy i sponsorujemy sobie wszystko sami, scenariusz, plan pracy, ubezpieczenia, koszty paliwa i noclegów na wyjazdach. Najwyższa jakość materiałów zawsze była naszym atutem. Utrzymanie sprzętu jednak kosztuje bo błoto i woda nie wybaczają. Topimy kamery i rozbijamy drony bo zrobimy wszystko dla dobrego ujęcia, sprzęt mimo ze często o tym nie mówimy - psuje się.

Nowe pomysły

W planach mamy organizowanie wspólnych wypraw po Europie i całym świecie by pokazać wam jak offroad wygląda poza granicami naszego kraju.


Nasze ulubione produkcje

Wspieramy i uczestniczmy w wydarzeniach

 

Edukujemy i dbamy o bezpieczeństwo
 

Pokazujemy off-road od środka

 
Dostarczamy emocji - dla takich chwil warto żyć
 

Po co nam Patronite ?

Bardzo byśmy docenili wasze wsparcie, które pozwoli nam rozwinąć nasz kanał oraz zaspokoić podstawowe potrzeby. Dzięki temu będziemy mogli tworzyć dla was jeszcze lepsze filmy i materiały wideo.

W czym pomoże nam wsparcie:

🚁​Czy wsparcie może pomóc nam w podróżowaniu? Tak! Wsparcie może pomóc nam w zakupie biletów komunikacji miejskiej i kolejowej, zakupie paliwa, zapewnieniu noclegów oraz wyżywienia.

🏂Jakie korzyści płyną z wsparcia ubezpieczenia OC w trakcie kręcenia filmów? Ubezpieczenie OC może zapewnić ochronę przed niebezpiecznymi sytuacjami, które mogą wystąpić podczas produkcji filmowej.

🎥Dzięki wsparciu możemy amortyzować następujące elementy: filtry ochronne, baterie, akumulatory, karty pamięci, kamery sportowe, systemy mocujące oraz pokryć koszty eksploatacji i serwisu naszego obecnego sprzętu, którym nagrywamy filmy.

🛺Organizujemy wyjazdy wspólne, aby pokazać wam jak wygląda offroad poza granicami Polski. Obecnie jest to mocno ograniczone, dlatego chcemy umożliwić wszystkim przeżycie wyjątkowych przygód. Wsparcie, które otrzymamy, pozwoli nam w pełni zrealizować te plany.

 

Podsumowanie naszych kosztów z poprzedniego roku:

Na miesiąc styczeń 2023: Wydaliśmy ok 11000zł na paliwo, noclegi i wyżywienie podczas naszych wyjazdów, aby nagrywać dla was materiały. W sumie przejechaliśmy 3920 kilometrów i spędziliśmy 106 godzin w podróży, zaś udało nam się nagrać 140 godzin materiału wideo. Wasze wsparcie jest bardzo motywujące, pozwala nam tworzyć coraz bardziej wymagające reakcje.

Dzięki Waszemu wsparciu mamy więcej radości z tworzenia filmów, ponieważ możemy poświęcić im więcej czasu i pieniędzy.

 

 

 

 

Cele Autora

Montaż Filmów
  • 3 000 zł
  • 830 zł brakuje
72%
Wynagrodzenie dla montażysty filmów
Udział w rajdach ATV
  • 5 000 zł
  • 2 830 zł brakuje
43%
Udział w rajdach ATV to spory wydatek. Koszty paliwa, wynajmu lawet, noclegi, wzięcie urlopów w piątek przy umowach B2B, koszty noclegu to podstawowe koszty, które generują wysokie liczby. Do tego trzeba dodać koszty związane opłaceniem uczestnictwa, ubezpieczenia, transportu pojazdów, mycia oraz po każdym rajdzie należy udać się do serwisu.
IGUANA na Maxa !
  • 10 000 zł
  • 7 830 zł brakuje
21%
Przez wiele lat staraliśmy się łączyć zajęcia zawodowe z naszym hobby - kręceniem filmów. Niestety, wolnego czasu wystarczało tylko w weekendy aby zrealizować wszystkie nasze pomysły. Dzięki wsparciu możemy cieszyć się tworzeniem filmów i poświęcać im więcej uwagi. Realizacja minimum dwóch filmów na miesiąc jest naszym celem.
Media Support
  • 2 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Ten cel ma pokryć opłaty związane utrzymaniem hostingu naszej strony internetowej, domeną www, dysków w chmurze, licencjami oprogramowania do montażu filmów oraz licencją na muzykę, którą wykorzystujemy w naszych filmach.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora ATV IGUANA już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał Woźniak
Michał Woźniak
20 zł
ATV Prezes
ATV Prezes
50 zł
@weganskitrener.pl
@weganskitrener.pl
50 zł
Dorian
Dorian
50 zł
Krzysztof Ptakowski
Krzysztof Ptakowski
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.