Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Oferujemy pomoc w kwestii realizacji utworów, jego obróbki wokalno-brzmieniowej oraz obsługi programów i sprzętów przeznaczonych do produkcji muzyki. Piszemy artykuły widoczne na naszym facebookowym fanpage oraz krótkie porady ułatwiające pracę w studio oraz z materiałem dźwiękowym.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł
brakuje 1000 zł
Nowa literatura!
Potrzebujemy nowych źródeł wiedzy, żeby móc przygotowywać dla Was coraz ciekawsze artykuły. Zagraniczne książki związane z dziedziną audio są bardzo drogie, w dodatku doliczone są koszty wysyłki. Nasz studencki budżet niestety nie pozwala na aż tak duże wydatki, a pragnienie wiedzy jest ogromne. Cały czas poszerzamy naszą bibliotekę, zdobywamy nową wiedzę, jednak nie wszystkie książki są dla nas dostępne i potrzebujemy dodatkowych pieniędzy. Literatura w języku polskim w tym zakresie jest niestety bardzo skromna, dlatego trzeba poszukiwać zagranicznych materiałów.

O Autorze

Cześć! Tworzymy społeczność AudioHelper!  Od kilku lat rozwiązujemy wszystkie Wasze dźwiękowe problemy. Doradzamy Wam, kiedy kompletujecie sprzęt do studia ale także motywujemy i dajemy Wam zupełnie za darmo ogromne ilości naprawdę pożytecznej wiedzy. Wszystko robimy  z czystej pasji. Odpisujemy na każdą Waszą wiadomość w naprawdę szybkim tempie i dostajemy w zamian od Was mnóstwo ciepłych słów i podziękowań. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania odnośnie rejestracji materiału audio, edycji, obróbki czy produkcji muzyki zawsze jesteśmy otwarci na dyskusję, wymianę doświadczeń czy po prostu rozmowę. Przez te kilka lat udało nam się zebrać naprawdę dużą społeczność, która chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i doradza sobie wzajemnie. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook