Marek Korzemski

W Patronite od 06.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Doskonalenie kreatywności scenicznej, tworzenie nowych aranży NAJPIĘKNIEJSZYCH STANDARDÓW ŚWIATOWYCH na gitarze, rejestracja nagrań i wydawanie na płytach lub innych nośnikach, promowanie i doskonalenie najnowszego projektu: duetu z mistrzem gry na łyżkach(!!), kontynuacja duetów z wokalistkami.

O Autorze

Witam ,

         jestem śpiewającym gitarzystą występującym solo ale także w duetach (z wokalistką) oraz trio    (z wokalistką + midi perkusja w tym pokaz gry na łyżkach)  oraz możliwość poprowadzenia profesjonalnego KARAOKE na żywo lub pod podkład sztuczny z dysku /mp3/

         Zapewniam oprawę muzyczną romantycznych kolacji, spotkań biznesowych, eventów, imprez urodzinowych, srebrnych wesel, ognisk oraz plenerów itp.

        Gdy gram solo przeważają utwory klasyczne takie jak muzyka filmowa, ballady gitarowe i romanse, ogólnie najpiękniejsze standardy światowe na gitarę a także śpiewam szanty, biesiadę, kabaret, pop, rock, protest-song, piosenki dla dorosłych i in.

         Mam własne nagłośnienie (3 kolumny aktywne o mocy 450 Wat) oraz jestem mobilny i dojadę   /cały kraj/.

         Repertuar oczywiście do uzgodnienia,   z reguły gram a'vista czyli dobieram twory do nastroju chwili oraz potrzeb słuchaczy lub gości.  Uwielbiam wciągać publiczność do wspólnego śpiewania i mam spore w tym doświadczenie.

           Grałem w kilku zespołach /szantowym ''Zwrot Przez Twarz", kabarecie "Półserio", obecnie w kabarecie ''Piccolo Omerta''/ a przez dłuższy czas akompaniowałem poetom i pisarzom z warszawskiego SAP-u.

          Dodatkową atrakcją przy wariancie z perkusistą /duet lub trio/ jest pokaz gry na łyżkach przez samego mistrza Tomka Gwiazdę, półfinalisty II edycji ''Mam Talent'', trzykrotnego gościa w programie Kuby Wojewódzkiego.

  Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszam na:       www.marek-muzyk   

                                                                       oraz     facebook:       Marek Korzemski-muzyk

          Gorąco zapraszam do współpracy !!!

                      DO  ZOBACZENIA  !!!!

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem