Bajkartka

W Patronite od 19.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2620

Liczba Patronów: 2721

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
38 miesięcznie
1 711 łącznie
Bajkartka to magiczne miejsce! Znajdziesz tu dyplomy, plakaty, karty pracy, tworzone z myślą o najmłodszych.

O Autorze

Cześć! Jestem Ewa i pod szyldem Bajkartki pomagam nauczycielom edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej w ich codziennej pracy. Tworzę bajkowe karty pracy, magiczne dyplomy i zaczarowane obrazki dla dzieci. :)

Zgodnie z ideą "nauka przez zabawę" sprawiam, że zdobywanie wiedzy staje się przyjemnością.

Poniżej przedstawiam Wam kilka z moich kart.

Rozgośćcie się w moim magicznym świecie! ♥

Pozdrawiam serdecznie.

Ewa


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika