Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

60 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Cześć! Od wielu lat interesuje się Wrestlingiem i z biegiem czasu zacząłem tworzyć o nim materiały na Youtube oraz aktywnie promować go w naszym kraju. Jestem również redaktorem na stronie poświęconej Wrestlingowi, a także prowadzącym podcasty.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 30 zł miesięcznie
brakuje 30 zł
Promowanie Wrestlingu
Dzięki takie kwocie mogę udać się do polskich federacji wrestlingowych i przygotować materiały promoujące Wrestling w Polsce. Taka promocja przyczyni się do popularyzacji Wrestlingu, a co za tym idzie - większe prawdopodobieństwo na Live Eventy WWE w Polsce.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 50 zł miesięcznie
brakuje 50 zł
Minimovie
Minimovie to moja amatorska wersja filmów dokumentalnych na temat Wrestlingu i jego historii. Za kwotę pięćdziesięciu złotych jestem w stanie kupić prawa autorskie do muzyki oraz materiałów wideo, na których bazują takie produkcje. Osobiście uważam, że to świetny pomysł, ponieważ filmów o Wrestlingu po Polsku niestety na co dzień nie sposób doświadczyć.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 100 zł
Wywiady z gwiazdami Wrestlingu
Często bywa tak, że za wywiady trzeba sporo płacić. Aktualnie sto złotych pozwala na przeprowadzenie wywiadu z niektórymi polskimi zawodnikami. Dodatkowo jest to kwota, która pozwoli mi przygotować dla moich patronów konkurs, w którym do wygrania będą oryginalne produkty WWE. Otwiera się tutaj również dużo możliwości takich jak: zakup nowego sprzętu, konkursy, wywiady, pokazywanie Wrestlingu od kuchni w Polskich federacjach oraz relacje z gal.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Wyjazd na Wrestlemanie
Pewnie część z Was właśnie złapała się za głowię albo wybuchnęła śmiechem. W sumie nie dziwię się, ponieważ ubieranie 4000 zł jest raczej niemożliwe. Dla mnie jednak nie ma rzeczy niemożliwych. Jak możecie się domyślać, za tysiąc złotych zamierzam polecieć do USA i przygotować dla Was relację z największej gali Wrestlingu na świecie. Oczywiście nie jest to cała kwota, ale minimum dzięki któremu będę mógł to zrealizować. Na galę zabiorę również plakat, na którym napiszę imię i nazwisko najlepszych partonów i osób, które wspierają mój kanał i pokaże go podczas transmisji na cały świat. Wierzę, że ten cel się uda i będzie to pierwsza takiego typu akcja w Polsce!

O Autorze

Od dłuższego czasu chciałem zacząć coś tworzyć, a oto są tego efekty. Postanowiłem, że chcę rozwijać swoją pasję do Wrestlingu i dzielić się nią z innymi, czyli reasumując - promować Wrestling w Polsce. Brzmi trochę dumnie, ale wydaje mi się, że zasłużyłem żeby mówić w ten sposób. Prowadzę kanał od ponad roku i przez ten czas udało mi się zgromadzić ponad 11 tysięcy widzów, kórzy obejrzeli moje produkcjie ponad 1 300 000  raz! Dla jednych to może mało, dla mnie natomiast całkiem spoko, jak na tak niszowy temat jakim jest Wrestling. Swoją działalność staram się ciągle poszerzać i tym sposobem jestem redaktorem na jednym z największych portali o Wrestling w Polsce - WrestleOne.pl. Dodatkowo prowadzę podcasty oraz luźne transmije na żywo.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Wielkie dzięki za wsparcie!
Każda złotówka, a zwłaszcza 5 zł bardzo mi pomaga. To dla mnie wiele znaczy.

Z mojej strony otrzymasz osobiste podziękowanie na mojej grupie oraz podczas transmisji na żywo na kanale!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś wyjątkową osobą, ponieważ 10 zł to już konkretna suma. Dzięki Tobie mój kanał będzie jeszcze dynamiczniej się rozwijał. Jestem Ci bardzo wdzięczny.

W ramach podziękowania pozdrowię Ciebie oraz wybraną przez Ciebie osobę podczas transmisji na żywo. Dodatkowo będziesz mógł zadać mi pytanie, na które odpowiem na początku jednego z odcinków.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Nie sądziłem, że znajdą się osoby, które zaskoczą mnie wsparciem w postaci dwudziestu złotych. Właśnie dzięki Tobie mam szansę realizować nowe projekty, których Ty będziesz częścią.

Jako, że dwadzieścia złotych to nie mało, to jako podziękowanie pozdrowię Ciebie oraz wybrane przez Ciebie 3 osoby podczas transmisji na żywo, będziesz miał również możliwość wybrania odcinka, który nagram z dedykacją dla Ciebie. Na samym końcu zostaniesz dodany do grupy patronów, na której będę publikował posty oraz ekskluzywne materiały.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Prawda jest taka, że jeśli zdecydowałeś się wspierać mnie kwotą pięćdziesięciu złotych to chciałbym Cię poznać i osobiście podziękować. Coś niesamowitego, ponieważ dzięki Tobie ten kanał może rozwijać się jak nigdy wcześniej!

Jestem gotowy przyjechać i osobiście się z Tobą spotkać, pogadać oraz podziękować. Dodatkowo będziesz miał możliwość wybrania 3 tematów filmów, które przygotuję z dedykacją dla Ciebie oraz na początku których Cię pozdrowię i wybrane przez Ciebie pięć osób. Zostaniesz również dodany do grupy dla patronów i możesz liczyć na upominek!
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK