Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

60 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Cześć! Od wielu lat interesuje się Wrestlingiem i z biegiem czasu zacząłem tworzyć o nim materiały na Youtube oraz aktywnie promować go w naszym kraju. Jestem również redaktorem na stronie poświęconej Wrestlingowi, a także prowadzącym podcasty.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 30 zł miesięcznie
brakuje 30 zł
Promowanie Wrestlingu
Dzięki takie kwocie mogę udać się do polskich federacji wrestlingowych i przygotować materiały promoujące Wrestling w Polsce. Taka promocja przyczyni się do popularyzacji Wrestlingu, a co za tym idzie - większe prawdopodobieństwo na Live Eventy WWE w Polsce.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 50 zł miesięcznie
brakuje 50 zł
Minimovie
Minimovie to moja amatorska wersja filmów dokumentalnych na temat Wrestlingu i jego historii. Za kwotę pięćdziesięciu złotych jestem w stanie kupić prawa autorskie do muzyki oraz materiałów wideo, na których bazują takie produkcje. Osobiście uważam, że to świetny pomysł, ponieważ filmów o Wrestlingu po Polsku niestety na co dzień nie sposób doświadczyć.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 100 zł
Wywiady z gwiazdami Wrestlingu
Często bywa tak, że za wywiady trzeba sporo płacić. Aktualnie sto złotych pozwala na przeprowadzenie wywiadu z niektórymi polskimi zawodnikami. Dodatkowo jest to kwota, która pozwoli mi przygotować dla moich patronów konkurs, w którym do wygrania będą oryginalne produkty WWE. Otwiera się tutaj również dużo możliwości takich jak: zakup nowego sprzętu, konkursy, wywiady, pokazywanie Wrestlingu od kuchni w Polskich federacjach oraz relacje z gal.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Wyjazd na Wrestlemanie
Pewnie część z Was właśnie złapała się za głowię albo wybuchnęła śmiechem. W sumie nie dziwię się, ponieważ ubieranie 4000 zł jest raczej niemożliwe. Dla mnie jednak nie ma rzeczy niemożliwych. Jak możecie się domyślać, za tysiąc złotych zamierzam polecieć do USA i przygotować dla Was relację z największej gali Wrestlingu na świecie. Oczywiście nie jest to cała kwota, ale minimum dzięki któremu będę mógł to zrealizować. Na galę zabiorę również plakat, na którym napiszę imię i nazwisko najlepszych partonów i osób, które wspierają mój kanał i pokaże go podczas transmisji na cały świat. Wierzę, że ten cel się uda i będzie to pierwsza takiego typu akcja w Polsce!

O Autorze

Od dłuższego czasu chciałem zacząć coś tworzyć, a oto są tego efekty. Postanowiłem, że chcę rozwijać swoją pasję do Wrestlingu i dzielić się nią z innymi, czyli reasumując - promować Wrestling w Polsce. Brzmi trochę dumnie, ale wydaje mi się, że zasłużyłem żeby mówić w ten sposób. Prowadzę kanał od ponad roku i przez ten czas udało mi się zgromadzić ponad 11 tysięcy widzów, kórzy obejrzeli moje produkcjie ponad 1 300 000  raz! Dla jednych to może mało, dla mnie natomiast całkiem spoko, jak na tak niszowy temat jakim jest Wrestling. Swoją działalność staram się ciągle poszerzać i tym sposobem jestem redaktorem na jednym z największych portali o Wrestling w Polsce - WrestleOne.pl. Dodatkowo prowadzę podcasty oraz luźne transmije na żywo.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Wielkie dzięki za wsparcie!
Każda złotówka, a zwłaszcza 5 zł bardzo mi pomaga. To dla mnie wiele znaczy.

Z mojej strony otrzymasz osobiste podziękowanie na mojej grupie oraz podczas transmisji na żywo na kanale!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś wyjątkową osobą, ponieważ 10 zł to już konkretna suma. Dzięki Tobie mój kanał będzie jeszcze dynamiczniej się rozwijał. Jestem Ci bardzo wdzięczny.

W ramach podziękowania pozdrowię Ciebie oraz wybraną przez Ciebie osobę podczas transmisji na żywo. Dodatkowo będziesz mógł zadać mi pytanie, na które odpowiem na początku jednego z odcinków.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Nie sądziłem, że znajdą się osoby, które zaskoczą mnie wsparciem w postaci dwudziestu złotych. Właśnie dzięki Tobie mam szansę realizować nowe projekty, których Ty będziesz częścią.

Jako, że dwadzieścia złotych to nie mało, to jako podziękowanie pozdrowię Ciebie oraz wybrane przez Ciebie 3 osoby podczas transmisji na żywo, będziesz miał również możliwość wybrania odcinka, który nagram z dedykacją dla Ciebie. Na samym końcu zostaniesz dodany do grupy patronów, na której będę publikował posty oraz ekskluzywne materiały.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Prawda jest taka, że jeśli zdecydowałeś się wspierać mnie kwotą pięćdziesięciu złotych to chciałbym Cię poznać i osobiście podziękować. Coś niesamowitego, ponieważ dzięki Tobie ten kanał może rozwijać się jak nigdy wcześniej!

Jestem gotowy przyjechać i osobiście się z Tobą spotkać, pogadać oraz podziękować. Dodatkowo będziesz miał możliwość wybrania 3 tematów filmów, które przygotuję z dedykacją dla Ciebie oraz na początku których Cię pozdrowię i wybrane przez Ciebie pięć osób. Zostaniesz również dodany do grupy dla patronów i możesz liczyć na upominek!
Zostań patronem