Barbell Kitchen Podcast

W Patronite od 07.05.2018

Nowe odcinki Podcastów

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Nagranie i opublikowanie 1-2 podcastów w miesiącu. Oraz konto na soundcludzie.

Nagrywanie i publikowanie podcastów jest pracochłonnym zajęciem. Samo wyszukiwanie odpowiednich gości, research z zakresu ich specjalizacji oraz spotkanie pochłania dużo czasu i energii. Dochodzą koszta serwera, domeny oraz konta na soundclude, co stałych kosztów daje około 1000zł rocznie.

Starając się tworzyć treści nietuzinkowe, merytoryczne oraz nagrane w odpowiedniej jakości próbujemy sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców. Jest to dla nas duże wyzwanie, które podejmujemy. Wiąże się to dla nas z pewną inwestycją (czasu i pieniędzy), które do tej pory ponosiliśmy sami.

Jak pewnie zauważyliście nie zarzucamy Was nowymi kodami promocyjnymi na suplementy diety z których moglibyśmy mieć prowizję. Mimo to w dalszym ciągu chce edukować z zakresu diety, sportu, suplementacji każdego kto jest tym zainteresowany poprzez podcasty i artykuły.
Temu ma służyć Patronite.

Nie czujcie się zobowiązani do wpłacania pieniędzy, jeśli Wasz budżet na to nie pozwala.
Zachęcamy do wsparcia nas w działaniu TYLKO jeśli pozwala na to Wasz sytuacja materialna.

Nie zamierzamy faworyzować patronów a odcinki podcastów w dalszym ciągu będą dostępne bez ograniczeń dla wszystkich.

podcast co 2 tygodnie

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Dzięki tej kwocie Podcast będzie mógł ukazywać się regularnie co dwa tygodnie.

Podcasty są bardzo czaso- i pracochłonne. To nie tylko nagranie ale też montaż, który wymaga od nas kilkukrotnego przesłuchania materiału, edycji, korekt oraz eksportu dźwięku do kilka mediów. Chcielibyśmy inwestować też w nowe platformy do publikacji, serwery, sprzęt do nagrywania. Planujemy więcej też nagrywać twarzą w twarz, co przekłada się na jakość nagrania ale też na flow dyskusji. Jest to bardzo ważne, gdy nagrywa się podcasty z osobami z publicznymi, wykładowcami, lekarzami.

Wsparcie jest dobrowolne. Bardzo Ci za nie dziękujemy.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)