Strefa Patrona:

1

patron

10 zł

miesięcznie

10 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
636
miesięczne wsparcie
593
liczba patronów

  Barbell Kitchen to Alicja i Dawid Białowąs. Jesteśmy małżeństwem zajmującym się dietetyką, sportem i ogólnopojętym zdrowiem. Publikujemy darmowe treści edukacyjne w postaci podcastów ze specjalistami, artykułów, infografik, masę zdrowych przepisów i wiele więcej.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 990 zł
Nowe odcinki Podcastów
Nagranie i opublikowanie 1-2 podcastów w miesiącu.

Nagrywanie i publikowanie podcastów jest pracochłonnym zajęciem. Samo wyszukiwanie odpowiednich gości, research z zakresu ich specjalizacji oraz spotkanie pochłania dużo czasu i energii.

Starając się tworzyć treści nietuzinkowe, merytoryczne oraz nagrane w odpowiedniej jakości próbujemy sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców. Jest to dla nas duże wyzwanie, które podejmujemy. Wiąże się to dla nas z pewną inwestycją (czasu i pieniędzy), które do tej pory ponosiliśmy sami.

Jak pewnie zauważyliście nie zarzucamy Was nowymi kodami promocyjnymi na suplementy diety z których moglibyśmy mieć prowizję. Mimo to w dalszym ciągu chce edukować z zakresu diety, sportu, suplementacji każdego kto jest tym zainteresowany poprzez podcasty i artykuły.
Temu ma służyć Patronite.

Nie czujcie się zobowiązani do wpłacania pieniędzy, jeśli Wasz budżet na to nie pozwala.
Zachęcamy do wsparcia nas w działaniu TYLKO jeśli pozwala na to Wasz sytuacja materialna.

Nie zamierzamy faworyzować patronów a odcinki podcastów w dalszym ciągu będą dostępne bez ograniczeń dla wszystkich.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1990 zł
podcast co 2 tygodnie
Dzięki tej kwocie Podcast będzie mógł ukazywać się regularnie co dwa tygodnie.

Podcasty są bardzo czaso- i pracochłonne. To nie tylko nagranie ale też montaż, który wymaga od nas kilkukrotnego przesłuchania materiału, edycji, korekt oraz eksportu dźwięku do kilka mediów. Chcielibyśmy inwestować też w nowe platformy do publikacji, serwery, sprzęt do nagrywania. Planujemy więcej też nagrywać twarzą w twarz, co przekłada się na jakość nagrania ale też na flow dyskusji. Jest to bardzo ważne, gdy nagrywa się podcasty z osobami z publicznymi, wykładowcami, lekarzami.

Wsparcie jest dobrowolne. Bardzo Ci za nie dziękujemy.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 3990 zł
Podcast co tydzień oraz więcej artykułów
4 podcasty w miesiącu oraz więcej artykułów na stronie.
Dzięki wsparciu moglibyśmy zatrudnić osobę zewnętrzną do montażu, więcej wyjeżdżać do gości z całej Polski i nagrywać bardziej regularnie. Stanowiłoby to w pewien sposób pracę na cały etat.
Wsparcie pomoże nam zmieniać samą stronę, inwestować w nią, tak żeby mogła nadążać za wymaganiami użytkowników. Pamiętaj, że wspierasz nie tylko podcasty ale też merytoryczne treści oraz kulinarne przepisy, które będą mogły być publikowane z większą regularnością. Planujemy też uzupełniać przepisy o 30-60 sekundowe filmy, gdyż znamy Was jako klientów i wiemy jak mało czasu na przygotowanie posiłków macie.

To co robisz jest dobrowolne i doceniamy to bardzo.

O Autorze

Barbell Kitchen to Alicja i Dawid Białowąs. Jesteśmy małżeństwem zajmującym się zdrowiem, dietetyką i sportem.  Poprzez podcasty popularyzujemy te tematy.

Podcasty nagrywa Dawid - obecnie doktorant katedry nauk przyrodniczych, zakładu fizjologii, wykładowca akademicki, trener judo, specjalista ds. żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie.

Zaraziłem się podcastami od Robba Wolfa i w niedługim czasie spróbowałem nagrać swoje pierwsze. Jest mi do tej pory trochę przykro wobec pierwszych gości za ówczesny brak mojego warsztatu oraz pewnej wiedzy kierunkowej ;)  

Uwielbiam rozmawiać. Często przysłuchuję się rozmowom w komunikacji publicznej, jestem wielkim fanem nocnych audycji tokfm, jestem w stanie postawić dobre whiskey za opowiedzenie mi dobrej historii. 

Wierzę, że dzięki publikowanym przeze mnie treściom (podcastom i artykułom) mogę edukować każdego zainteresowanego dietetyką oraz sportem. Nie tylko trenerów i dietetyków, ale także osoby po prostu zainteresowane tematem. Zdaję sobie sprawę iż nie każdego stać lub nie każdy chce być uczestnikiem szkoleń i specjalistycznych kursów dietetycznych. Chciałbym dać tym osobom nie tylko rozrywkę ale też wiarygodne źródło informacji na temat zdrowia, diety czy sportu.

Swoją wiedzę zdobywałem poprzez lata pracy jako sportowiec, trener a obecnie dietetyk sportowy. Poprzez pracę oraz studia doktoranckie jestem silnie związany ze środowiskiem akademickim.

Na codzień współpracujemy w gabinecie oraz online z osobami aktywnymi fizycznie (amatorami oraz zawodnikami) pod kątem redukcji okrągłości ;), poprawy wydolności czy zwiększenia regeneracji i nabrania masy ciała.

Alicja - jest sercem i dłoniami naszej kuchni. Tworzy smaczne, niebanalne potrawy, które publikujemy na stronie oraz automatycznie wdrażamy w jadłospisy naszych klientów. Jako studentka dietetyki dba o każdy aspekt przepisów na naszej stronie publikując dokładny przepis i zdjęcia (których jest autorem) ale też makra dań. Pomaga w wyszukiwaniu gości do podcastów. 

Jesteśmy od jakiegoś czasu szczęśliwymi rodzicami. Wyszukiwanie gości, nagrywanie, edytowanie dźwięku, publikowanie materiału, pisanie artykułów, jest bardzo czasochłonne a czas jest naszym najcenniejszym zasobem.

Podcasty są moją (Dawida) wielką pasją. Zakładamy Patronite żeby móc wygospodarować na niego trochę więcej czasu, który normalnie poświęcamy na pracę zarobkową prowadząc gabinet oraz szkolenia.

Jesteśmy też obciążeni kosztami związanymi z utrzymaniem serwera, poprawek na stronie, które zlecamy firmom zewnętrznym czy sprzętem multimedialnym, w który inwestujemy.

Wasze zaangażowanie pozwoli na profesjonalizację audycji.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

10 zł / miesiąc
patroni: 1
Jako że zdecydowałaś/eś zostać naszym patronem dodajemy Cię do tajne grupy Barbell Podcast na Facebooku, gdzie możesz sugerować gości oraz tematy do następnych odcinków a także treści na bloga. Zastrzegam sobie iż są osoby, z którymi nigdy nie nagram podcasta z własnych przekonań oraz być może braku chęci wystąpienia w takiej audycji potencjalnego gościa.
Każda kwota jaką zdecydujesz się przeznaczyć jest dowodem uznania dla tego co robimy. Dziękujemy pięknie!
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
To idealna kwota, która nie będzie obciążeniem dla Twojego budżetu. Tak jak w pierwszym progu zostajesz zaproszenie do tajnej grupy, w której będziemy decydować o zaproszeniu konkretnych gości do podcasta, podejmowanych treściach itp.
Dzięki Twojej wpłacie będziemy mogli poświęcić więcej na publikowanie treści.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
Dzięki wielkie! Pani/e! Za to mogę kupić książkę gościa i się należycie przygotować do podcasta!
W dowód wdzięczności zapraszam Cię do gabinetu na pomiary masy ciała lub 30 minutą konsultację przez skype/mesenger online!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
Wow! Nie wiemy co napisać. Takie wsparcie zasługuje na coś ekstra. Otrzymujesz ode nas godzinną konsultację w gabinecie/ online (skype, messenger, facetime) raz w miesiącu. Porozmawiajmy o dietetycznym podejściu, strategiach podejmowanych pod różne sportowe wyzwania zarówno dietetyczne jak i wysiłkowe.
Często w podcastach pojawiają się specjalistyczne treści, na których wytłumaczenie potrzeba czasu i indywidualnego podejścia.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy