Avatar użytkownika

Barbell Kitchen Podcast

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Barbell Kitchen to Alicja i Dawid Białowąs. Jesteśmy małżeństwem zajmującym się dietetyką, sportem i ogólnopojętym zdrowiem. Publikujemy darmowe treści edukacyjne w postaci podcastów ze specjalistami, artykułów, infografik, masę zdrowych przepisów i wiele więcej.

Barbell Kitchen to Alicja i Dawid Białowąs. Jesteśmy małżeństwem zajmującym się zdrowiem, dietetyką i sportem.  Poprzez podcasty popularyzujemy te tematy.

Podcasty nagrywa Dawid - obecnie doktorant katedry nauk przyrodniczych, zakładu fizjologii, wykładowca akademicki, trener judo, specjalista ds. żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie.

Zaraziłem się podcastami od Robba Wolfa i w niedługim czasie spróbowałem nagrać swoje pierwsze. Jest mi do tej pory trochę przykro wobec pierwszych gości za ówczesny brak mojego warsztatu oraz pewnej wiedzy kierunkowej ;)  

Uwielbiam rozmawiać. Często przysłuchuję się rozmowom w komunikacji publicznej, jestem wielkim fanem nocnych audycji tokfm, jestem w stanie postawić dobre whiskey za opowiedzenie mi dobrej historii. 

Wierzę, że dzięki publikowanym przeze mnie treściom (podcastom i artykułom) mogę edukować każdego zainteresowanego dietetyką oraz sportem. Nie tylko trenerów i dietetyków, ale także osoby po prostu zainteresowane tematem. Zdaję sobie sprawę iż nie każdego stać lub nie każdy chce być uczestnikiem szkoleń i specjalistycznych kursów dietetycznych. Chciałbym dać tym osobom nie tylko rozrywkę ale też wiarygodne źródło informacji na temat zdrowia, diety czy sportu.

Swoją wiedzę zdobywałem poprzez lata pracy jako sportowiec, trener a obecnie dietetyk sportowy. Poprzez pracę oraz studia doktoranckie jestem silnie związany ze środowiskiem akademickim.

Na codzień współpracujemy w gabinecie oraz online z osobami aktywnymi fizycznie (amatorami oraz zawodnikami) pod kątem redukcji okrągłości ;), poprawy wydolności czy zwiększenia regeneracji i nabrania masy ciała.

Alicja - jest sercem i dłoniami naszej kuchni. Tworzy smaczne, niebanalne potrawy, które publikujemy na stronie oraz automatycznie wdrażamy w jadłospisy naszych klientów. Jako studentka dietetyki dba o każdy aspekt przepisów na naszej stronie publikując dokładny przepis i zdjęcia (których jest autorem) ale też makra dań. Pomaga w wyszukiwaniu gości do podcastów. 

Jesteśmy od jakiegoś czasu szczęśliwymi rodzicami. Wyszukiwanie gości, nagrywanie, edytowanie dźwięku, publikowanie materiału, pisanie artykułów, jest bardzo czasochłonne a czas jest naszym najcenniejszym zasobem.

Podcasty są moją (Dawida) wielką pasją. Zakładamy Patronite żeby móc wygospodarować na niego trochę więcej czasu, który normalnie poświęcamy na pracę zarobkową prowadząc gabinet oraz szkolenia.

Jesteśmy też obciążeni kosztami związanymi z utrzymaniem serwera, poprawek na stronie, które zlecamy firmom zewnętrznym czy sprzętem multimedialnym, w który inwestujemy.

Wasze zaangażowanie pozwoli na profesjonalizację audycji.