Barbell Kitchen Podcast

W Patronite od 07.05.2018

Barbell Kitchen to Alicja i Dawid Białowąs. Jesteśmy małżeństwem zajmującym się dietetyką, sportem i ogólnopojętym zdrowiem. Publikujemy darmowe treści edukacyjne w postaci podcastów ze specjalistami, artykułów, infografik, masę zdrowych przepisów i wiele więcej.

O Autorze

Barbell Kitchen to Alicja i Dawid Białowąs. Jesteśmy małżeństwem zajmującym się zdrowiem, dietetyką i sportem.  Poprzez podcasty popularyzujemy te tematy.

Podcasty nagrywa Dawid - obecnie doktorant katedry nauk przyrodniczych, zakładu fizjologii, wykładowca akademicki, trener judo, specjalista ds. żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie.

Zaraziłem się podcastami od Robba Wolfa i w niedługim czasie spróbowałem nagrać swoje pierwsze. Jest mi do tej pory trochę przykro wobec pierwszych gości za ówczesny brak mojego warsztatu oraz pewnej wiedzy kierunkowej ;)  

Uwielbiam rozmawiać. Często przysłuchuję się rozmowom w komunikacji publicznej, jestem wielkim fanem nocnych audycji tokfm, jestem w stanie postawić dobre whiskey za opowiedzenie mi dobrej historii. 

Wierzę, że dzięki publikowanym przeze mnie treściom (podcastom i artykułom) mogę edukować każdego zainteresowanego dietetyką oraz sportem. Nie tylko trenerów i dietetyków, ale także osoby po prostu zainteresowane tematem. Zdaję sobie sprawę iż nie każdego stać lub nie każdy chce być uczestnikiem szkoleń i specjalistycznych kursów dietetycznych. Chciałbym dać tym osobom nie tylko rozrywkę ale też wiarygodne źródło informacji na temat zdrowia, diety czy sportu.

Swoją wiedzę zdobywałem poprzez lata pracy jako sportowiec, trener a obecnie dietetyk sportowy. Poprzez pracę oraz studia doktoranckie jestem silnie związany ze środowiskiem akademickim.

Na codzień współpracujemy w gabinecie oraz online z osobami aktywnymi fizycznie (amatorami oraz zawodnikami) pod kątem redukcji okrągłości ;), poprawy wydolności czy zwiększenia regeneracji i nabrania masy ciała.

Alicja - jest sercem i dłoniami naszej kuchni. Tworzy smaczne, niebanalne potrawy, które publikujemy na stronie oraz automatycznie wdrażamy w jadłospisy naszych klientów. Jako studentka dietetyki dba o każdy aspekt przepisów na naszej stronie publikując dokładny przepis i zdjęcia (których jest autorem) ale też makra dań. Pomaga w wyszukiwaniu gości do podcastów. 

Jesteśmy od jakiegoś czasu szczęśliwymi rodzicami. Wyszukiwanie gości, nagrywanie, edytowanie dźwięku, publikowanie materiału, pisanie artykułów, jest bardzo czasochłonne a czas jest naszym najcenniejszym zasobem.

Podcasty są moją (Dawida) wielką pasją. Zakładamy Patronite żeby móc wygospodarować na niego trochę więcej czasu, który normalnie poświęcamy na pracę zarobkową prowadząc gabinet oraz szkolenia.

Jesteśmy też obciążeni kosztami związanymi z utrzymaniem serwera, poprawek na stronie, które zlecamy firmom zewnętrznym czy sprzętem multimedialnym, w który inwestujemy.

Wasze zaangażowanie pozwoli na profesjonalizację audycji.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)