Basia Michalska

Jestem Elfem i bloguję o tym, jak bezboleśnie nauczyć się realistycznego rysunku na elfik.tv. Staram się przekonać cały świat, że warto mieć hobby, które rozwija i wyróżnia z tłumu. Na razie idzie mi nieźle :)

O Autorze

 

Cześć, tutaj Elfik!

Życie bez hobby byłoby bardzo nudne, dlatego postanowiłam, że zarażę świat swoim zamiłowaniem do rysunku. Na moim kanale nie znajdziesz profesjonalnych lekcji, ale możesz liczyć na uwagę, porady i inspiracje. Wspólnie z widzami tworzę ELFIK TV czyli telewizję dla miłośników kredek, ołówków, markerów i farb, gdzie dzielimy się wrażeniami z testowania produktów, podrzucamy sobie pomysły i rzucamy artystyczne wyzwania. Dołącz do nas! Tu, na Patronite, możesz zapisać się na listę osób, które dostaną pocztówkę z każdego miejsca, jakie odwiedzę lub dołączyć do tajnej klasy, gdzie Elfik (to ja) będzie do Twojej dyspozycji. Pomogę Ci stworzyć rysunek, będę indywidualnie doradzać i czasem narysuję coś specjalnie dla Ciebie. Miłej zabawy! 

ps. Po godzinach włóczę się samotnie po świecie i spełniam marzenia. Zaniosłam już Pierścień do Mordoru (Nowa Zelandia 2016) i zrobiłam tatuaż w Miami Ink. Nie lubię brzmiania słowa "niemożliwe" :)

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)