Basia Michalska

W Patronite od 02.03.2016

Jestem Elfem i bloguję o tym, jak bezboleśnie nauczyć się realistycznego rysunku na elfik.tv. Staram się przekonać cały świat, że warto mieć hobby, które rozwija i wyróżnia z tłumu. Na razie idzie mi nieźle :)

O Autorze

 

Cześć, tutaj Elfik!

Życie bez hobby byłoby bardzo nudne, dlatego postanowiłam, że zarażę świat swoim zamiłowaniem do rysunku. Na moim kanale nie znajdziesz profesjonalnych lekcji, ale możesz liczyć na uwagę, porady i inspiracje. Wspólnie z widzami tworzę ELFIK TV czyli telewizję dla miłośników kredek, ołówków, markerów i farb, gdzie dzielimy się wrażeniami z testowania produktów, podrzucamy sobie pomysły i rzucamy artystyczne wyzwania. Dołącz do nas! Tu, na Patronite, możesz zapisać się na listę osób, które dostaną pocztówkę z każdego miejsca, jakie odwiedzę lub dołączyć do tajnej klasy, gdzie Elfik (to ja) będzie do Twojej dyspozycji. Pomogę Ci stworzyć rysunek, będę indywidualnie doradzać i czasem narysuję coś specjalnie dla Ciebie. Miłej zabawy! 

ps. Po godzinach włóczę się samotnie po świecie i spełniam marzenia. Zaniosłam już Pierścień do Mordoru (Nowa Zelandia 2016) i zrobiłam tatuaż w Miami Ink. Nie lubię brzmiania słowa "niemożliwe" :)

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)