Avatar użytkownika

Anna Bednarczyk Ilustracje

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Status Patrona: Hipopotam

Ale super! Wgląda na to, że moje ilustracje naprawdę Ci się podobają. Bardzo Ci dziękuję za wsparcie - bez niego moja twórczość nie miałaby racji bytu.
14 zł miesięcznie
Status Patrona: Papuga

Piątka! Myśl o tym, że chcesz mnie wspierać dodaje mi skrzydeł. Dzięki!

Czuję, że możemy się zaprzyjaźnić, bo właśnie wykonałeś pierwszy krok na naszej drodze koleżeństwa. Jestem bardzo wdzięczna i w ramach podziękowań umieszczę Twoje imię i nazwisko na moje stronie w sekcji poświęconej osobom, które wspierają moją pasję.
28 zł miesięcznie
Status Patrona: Koala

Rewelacja, Tobie naprawdę podobają się moje ilustracje!

Już przebieram stopami, aby kupić za Twoje wsparcie nowe tubki ulubionych akwareli. Chcesz wiedzieć, co maluję takimi farbami? Próbkę zobaczysz na kartce okolicznościowej, jaką do Ciebie wyślę w ramach podziękowania za wsparcie. Możesz ją komuś dać w ramach prezentu urodzinowego (dołączę ozdobną kopertę), albo wyciąć ilustrację, wstawić w ramkę i mieć na ścianie sympatyczny fragment mojej twórczości.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
50 dostępnych miejsc
Status Patrona: Niedźwiedź

Widziałeś moją ilustrację z niedźwiedziem tulącym koalę? Gdybym mogła, właśnie tak bym Cię wyściskała w zamian za to, co dla mnie robisz;) Być może kiedyś będzie osobista ku temu okazja.

Tymczasem chcę Cię obdarować dowolnym plakatem A4, który sobie sam wybierzesz. Plakat będzie przeze mnie własnoręcznie podpisany, co nadaje mu szczególnych walorów i jest moim skrótem do przekazania dobrej energii w ten kawałek papieru.

Minimalny okres wsparcia to 3 miesiące.

100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
50 dostępnych miejsc
Status Patrona: Leniwiec

Niech Cię nie zwiedzie nazwa Statusu - leniwiec to moje ulubione zwierzę z całej kolekcji, jakie kiedykolwiek namalowałam. Dziękuję Ci z całego serca<3

Pragnę Ci sprezentować dowolny plakat A3 w ramach aktualnych kolekcji, jakie mam w sklepie. A że jestem niesamowicie wzruszona Twoją hojnością, zadedykuję Ci własnoręcznie napisane podziękowania z tyłu plakatu wraz z autorskim podpisem. W gratisie otrzymasz też mnóstwo dobrych emocji, które dołączę do przesyłki.

Minimalny okres wsparcia to 3 miesiące.
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
4 dostępne miejsca
Status Patrona: Lew

Ta kwota to nie tylko pieniądze. Dla mnie to przede wszystkim spokój, że nie muszę się martwić o finanse, dzięki czemu moja kreatywność może się rozwijać bez krępacji.

Jesteś od teraz w bardzo wąskim gronie osób, którym jestem szczególnie wdzięczna za rozwijanie mojej pasji.

W ramach podziękowania namaluję dla Ciebie obraz w formacie A3, oprawiony w ramę, z motywem zwierzęcym, jaki sobie sam wybierzesz. Do obrazu załączony będzie certyfikat autentyczności, co gwarantuje, że jestem autorką pracy.

Minimalny okres wsparcia to pół roku.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Anna Bednarczyk Ilustracje w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Przy pomocy farb akwarelowych tworzę zwierzęce ilustracje, nadając im wielopoziomowego znaczenia dzięki kolorom oraz przeżywanym emocjom. Największym spełnieniem artystycznym jest dla mnie chwila w której odbiorcy samodzielnie nadają znaczenie ilustracji, doszukując się własnych interpretacji.

 

Maluję emocje, koloruję wspomnienia.
W malarstwie odnalazłam w 2020 roku życiową drogę oraz pasję, której realizacja jest mi niezbędna do swobodnego oddychania, do czerpania radości z życia i wyrażania skomplikowanych emocji, jakie się we mnie kumulują.

Specjalizuję w malowaniu akwarelami a motywem przewodnim moich prac są zwierzęta. Moje ilustracje obfitują w energetyczne kolory a każdy obraz niesie ze sobą ładunek humorystyczny i emocjonalny, który odbiorcy interpretują na dziesiątki sposobów - ku mojej wielkiej satysfakcji.

Moje prace są wynikiem długich rozmów, jakie odbywam z ludźmi odwiedzającymi mnie podczas targów na których się prezentuję. Maluję zarówno do sprzedaży bezpośredniej, jak i na indywidualne zamówienie. Na bazie moich akwarelowych ilustracji tworzę także plakaty i kartki okolicznościowe, aby każdy miał dostęp do mojej twórczości.

 

Cele Autora

Spokojny sen
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 4 000 zł brakuje
0%
Malowanie jest dla mnie tlenem, potrzebnym do życia. Jednak aby organizm mógł sprawnie funkcjonować, niezbędny jest krwiobieg. Bijące serce, bez krwi, w końcu się zatrzyma. Poszukiwanie nowych nabywców twórczości, szczególnie w przestrzeni malarstwa, jest procesem bardzo pracochłonnym. Chcąc realizować dobrze zaplanowane i ambitne cele, niezbędne jest Wasze wsparcie.

Środki od Patronów będą służyły rozwojowi mojej działalności, szczególnie:

* uczestniczeniu w dobrej jakości targach, które budują moją widzialność.
Aktualnie regularnie prezentuję się na Dolnym Śląsku, uczestniczyłam także w targach kontaktowych w Warszawie. Chcę pokazywać moje prace szerszej publiczności w Polsce a w dalszej kolejności za granicą. W 2023 roku mam w planach wyjazd do Frankfurtu na jedne z największych w Europie targi designu - Ambiente a także do Mediolanu na Salone del Mobile.

* zaczynam planować otwarcie zewnętrznej pracowni, która będzie miejscem mojej pracy oraz sprzedaży obrazów i plakatów.
Niezbędnym jest odłożenie kapitału na remont lokalu, jego wyposażenie i pierwsze chwile funkcjonowania.

* last but not least: sukcesywnie podnoszę jakość mojej pracy, dzięki profesjonalnym materiałom malarskim, takim jak papier do akwareli, pędzle, farby, nowe media malarskie - są to kosztowne materiały, dzięki którym moje ilustracje stają się coraz lepsze (oprócz szlifowania własnego warsztatu;)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Anna Bednarczyk Ilustracje już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.