bersonknives

W Patronite od 26.08.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2068

Liczba Patronów: 1525

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
60 miesięcznie
85 łącznie
Cześć! Jestem knifemakerem - obecnie moją pasję realizuję w małym warsztacie w piwnicy. Jednak zamierzam powiększyć go o profesjonalną kuźnię - liczę na Wasze wsparcie.

O Autorze

Cześć! Mam na imię Albert, ale każdy do mnie mówi Berson. Moja przygoda z nożami zaczęła się stosunkowo niedawno, po stworzeniu warsztatu w piwnicy w domku nad malowniczą rzeką Tanew. Mój  pierwszy nóż, wyglądał tak: 

byłem bardzo z niego dumy później powstało kilka kolejnych noży.

Tworzenie noży to moja pasja, a w przyszłości chciałbym wyposażyć warsztat w prawdziwą kuźnię więc dlatego postanowiłem założyć Patronite, a dzięki waszemu wsparciu będę mógł się bardziej rozwijać w mojej pasji i stworzenie prawdziwej kuźni będzie o wiele łatwiejsze. 

Mam nadzieję, że dzięki Patronite będę mógł rozwijać swoją pasję i po jakimś czasie powiększyć warsztat o kuźnię, która jest moim marzeniem. 

Jeśli chcielibyście się przyczynić do rozwoju mojej pasji i wesprzeć projekt KUŹNIA - rzucenie przysłowiowym piątakiem z każdym miesiącem będzie mnie przybliżało do realizacji założonych celów. 

Z góry dziękuję już wszystkim, którzy mnie zechcą wspierać. Moi Patroni mogą liczyć na atrakcyjne gifty, a raz w miesiącu jeden z Patronów otrzyma mój nóż razem z pochewką. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Piotr Janek
Piotr Janek
Próg: 10 zł
Strzyga
Strzyga
Próg: 10 zł
Marek Szostak
Marek Szostak
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Paweł  Madej
Paweł Madej
Próg: 15 zł