Avatar użytkownika

Bezimienny Podcast

7
patronów
515 
miesięcznie
18 045 
łącznie
7
patronów
515 zł 18 045 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

20 zł miesięcznie
Jesteś naszym Bezimiennym Patronem, a więc otrzymujesz dodatkową, "surową" ścieżkę naszego Podcastu raz w miesiącu, na swojego maila podanego na Patronite. Oczywiście Pozdrawiamy Cię na odcinku oraz co pół roku wybierzemy osobę, która otrzyma przedmiot związany z Naszym Podcastem, a więc będzie to szansa na otrzymanie gadżetu z progu następnego. Oraz coś nowego. Dostęp do Naszego Bezimiennego Chatu, w którym gadamy o głupotach i nie tylko.
45 zł miesięcznie
Wybierz 45 zł
1 dostępne miejsce
Co 3 miesiące do twojego domu przyjdzie listonosz z gadżetem związanym z naszym podcastem lub grami!!! I uwierz mi, nie będą to ogólnodostępne prezenty, dlatego będą dostępne tylko dla 3 Bezimiennych osób. Oczywiście, również specjalne podziękowania jak w pierwszym progu oraz "surowa" ścieżka raz w miesiącu. Oraz coś nowego. Dostęp do Naszego Bezimiennego Chatu, w którym gadamy o głupotach i nie tylko.
50 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Ten sam Próg co za 40 zł, jednak z wysyłką poza granicami Polski. Specjalnie dla jednego z Naszych Patronów po wcześniejszej konsultacji.
60 zł miesięcznie
Wybierz 60 zł
1 dostępne miejsce
No to nawiązujemy małą (Bezimienną) współpracę. A to oznacza poświęcenie. Proponujemy Ci to co w pierwszym progu plus pełną grę co 4 miesiące (Platformę określimy wcześniej). Gry będą świeże, kupione na premierę za pełną kwotę lub maksymalnie 3-miesięczne. A że jest nas trzech i mamy ograniczony czas na przejście, to współpracę możemy zawrzeć tylko z trzema osobami. Oraz coś nowego. Dostęp do Naszego Bezimiennego Chatu, w którym gadamy o głupotach i nie tylko.
100 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Bezimienny Boss. To co w pierwszym progu, plus wybierasz grę na jakąś platformę, my ja kupujemy, ogrywamy i Ci ją wysyłamy (raz na 3 miesiące) My mamy zajebiste doświadczenia z gry i materiał na odcinek, Ty masz pełną wersję gry plus nasz zajebisty materiał. Boss może być tylko jeden. Oraz coś nowego. Dostęp do Naszego Bezimiennego Chatu, w którym gadamy o głupotach i nie tylko.
120 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
To samo co w progu za 80zł, ale nie co 4 miesiące a co 3. Poza tym to Ty wybierasz gry. No i w ogóle jest Nam miło plus standardowo czytamy Cię na Podcaście. Dzięki!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Bezimienny Podcast w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Od 2014 roku nagrywamy dla Was podcast o grach, bez żadnej ulgi oceniając poczynania gigantów z branży. Bywa ostro, zabawnie, a nawet poważnie.

Od 23 września 2014 roku nagrywamy dla Was Bezimienny Podcast. Jesteśmy jedynym podcastem w Polsce, który nie ma nazwy, a same początki miały być właśnie… Bezimienne. Przez te wiele, wiele lat projekt bardzo mocno się rozwinął, wychodził bez żadnych przerw, zachował swoją tożsamość mimo zmian w składzie. Z ciekawszych rzeczy którymi możemy się pochwalić, będą na pewno relacje z Warsaw Games Week, Poznańskiego Pyrkonu, PGA oraz z Polskiego, Niemieckiego jak i Brytyjskiego ComicConu, gdzie pojawialiśmy się aby zrelacjonować Wam wrażenia z tych imprez. Mogliście usłyszeć od nas jak się spisują pierwsze gogle VR od Sony, jak i śmierdzące Nosulusy od Ubisoftu. Przygotowaliśmy Wam recenzje konsol nowej generacji w kilka dni po premierze. Poza tym współpraca z firmami takimi jak Cenega, Bloober Team, The Farm 51,THQ Nord czy Epic Games zaowocowała wieloma “promkami”, dzięki którym ogrywaliśmy gry przed innymi i mogliśmy je Wam przedstawić na odcinku. To my testowaliśmy Fortnite, zanim jeszcze był modny, wtedy jeszcze bez żadnego trybu Battle Royal. Na pewno jesteśmy dumni również z współpracy z wieloma twórcami jak i testerami gier, o których mogliście niejednokrotnie usłyszeć na odcinku i dalej chcielibyśmy rozwijać ten motyw. Dobrze wspominamy również odcinek Live, gdzie mogliście dowiedzieć się… jak wyruszyć na pełne morze. 

Tworząc Podcast chcieliśmy, aby nasz skład był różnorodny, a odcinki kontrowersyjne. Więc na dzień dzisiejszy w Bezimiennym są:

-Krystian, który jest z naszym podcastem od powstania, prowadzi, ocenia gry na PS4, XSX, PC, PSVR oraz czasami planszówki.

-Rafał, fan MGS'a, Wieśka i osoba która mocno udziela się w społecznościach podcastowych. Mówi o ciekawych informacjach związanych z technologią. Wszystkie platformy.

-Mikołaj, w metalowym sercu entuzjasta gier samych w sobie, miłośnik dobrych historii i intrygującej narracji. Wiecznie podjarany, pobłażliwy recenzent cieszący się z małych rzeczy na Xbox One X jak i od niedawna PS4.

Jak wiecie, jest duża konkurencja w giereczkowym podcastingu, więc każdy odcinek dobrze planujemy i staramy się jak najbardziej zainteresować słuchacza tematem. Bardzo często omawiamy gry, których nie spotkacie nigdzie indziej, szczególnie indyki, które niejednokrotnie były bardziej wciągające lub zaskakujące niż growe blockbustery. Staramy się wypełnić lukę na podcastingu w tym temacie, jednocześnie często omawiając tematy luźno związane z branżą, a także nie obawiając się wchodzić na grząski grunt. Tym, o co prosicie nas najczęściej są nasze opinie o głośnych premierach. Byłoby wspaniale, aby wsparcie Patronów pomogło nam realizować Wasze prośby w tym samym co zawsze stylu, bez zbędnych pieszczot.

To tyle. Nagrywamy we wtorki co dwa tygodnie, wrzucamy wieczorami w środę i jesteśmy jedynym Bezimiennym Podcastem w Polsce.

Dlaczego Patronite ?

Na początku chciałbym odnieść się do odcinka 184, gdzie dokładnie informujemy Was, czemu taka inicjatywa byłaby dla nas bardzo korzystna. A więc, rozwijając tą myśl, to chcielibyśmy przede wszystkim być na bieżąco z grami, z którymi chcemy być, nie narzuconymi nam przez różnych wydawców (promki), czy chociażby przez serwisy abonamentowe (Xbox Game Pass, czy Playstation Plus).

Poza tym, chcielibyśmy wejść z podcastem na wyższy poziom, nagrywając odcinki dłuższe niż 2 godziny, przenosząc je na płatny serwer, gdzie będzie miał do nich dostęp każdy na każdej możliwej platformie, bo wiemy, że był z tym problem dla osób które chcą nadrobić archiwum (starsze odcinki znikają). Oprócz tego, marzy nam się kompletnie nowa strona na naszej domenie, która będzie bardziej funkcjonalna, bo czuć że jest starsza niż Wiedźmin 3.

Na to wszystko potrzeba zasobów. Różnych. Długo się nad tym zastanawialiśmy, czy wchodzimy na wyższy poziom, czy zostawiamy wszystko jak jest i robimy wszystko po staremu. Więc to od Was drodzy słuchacze zależy jak ten podcast będzie wyglądał w najbliższym czasie. Jednego możecie być pewni - do usłyszenia co dwa tygodnie!

 

 

 

 

 

 

 

 

Linki i kontakt:

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Bezimienny Podcast już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
100 zł
ZakOnIck
ZakOnIck
60 zł
Kamil Kęder
Kamil Kęder
20 zł
Muzzi
Muzzi
120 zł
Nikita Zułkarnajew
Nikita Zułkarnajew
120 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.