Bezimienny Podcast

W Patronite od 06.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 762

Liczba Patronów: 1144

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
580 miesięcznie
7 740 łącznie
Od 2014 roku nagrywamy dla Was podcast o grach, bez żadnej ulgi oceniając poczynania gigantów z branży. Bywa ostro, zabawnie, a nawet poważnie.

O Autorze

Od 23 września 2014 roku nagrywamy dla Was Bezimienny Podcast. Jesteśmy jedynym podcastem w Polsce, który nie ma nazwy, a same początki miały być właśnie… Bezimienne. Przez te wiele, wiele lat projekt bardzo mocno się rozwinął, wychodził bez żadnych przerw, zachował swoją tożsamość mimo zmian w składzie. Z ciekawszych rzeczy którymi możemy się pochwalić, będą na pewno relacje z Warsaw Games Week, Poznańskiego Pyrkonu, PGA oraz z Polskiego, Niemieckiego jak i Brytyjskiego ComicConu, gdzie pojawialiśmy się aby zrelacjonować Wam wrażenia z tych imprez. Mogliście usłyszeć od nas jak się spisują pierwsze gogle VR od Sony, jak i śmierdzące Nosulusy od Ubisoftu. Przygotowaliśmy Wam recenzje konsol nowej generacji w kilka dni po premierze. Poza tym współpraca z firmami takimi jak Cenega, Bloober Team, The Farm 51,THQ Nord czy Epic Games zaowocowała wieloma “promkami”, dzięki którym ogrywaliśmy gry przed innymi i mogliśmy je Wam przedstawić na odcinku. To my testowaliśmy Fortnite, zanim jeszcze był modny, wtedy jeszcze bez żadnego trybu Battle Royal. Na pewno jesteśmy dumni również z współpracy z wieloma twórcami jak i testerami gier, o których mogliście niejednokrotnie usłyszeć na odcinku i dalej chcielibyśmy rozwijać ten motyw. Dobrze wspominamy również odcinek Live, gdzie mogliście dowiedzieć się… jak wyruszyć na pełne morze. 

Tworząc Podcast chcieliśmy, aby nasz skład był różnorodny, a odcinki kontrowersyjne. Więc na dzień dzisiejszy w Bezimiennym są:

-Krystian, który jest z naszym podcastem od powstania, prowadzi, ocenia gry na PS4, XSX, PC, PSVR oraz czasami planszówki.

-Rafał, fan MGS'a, Wieśka i osoba która mocno udziela się w społecznościach podcastowych. Mówi o ciekawych informacjach związanych z technologią. Wszystkie platformy.

-Mikołaj, w metalowym sercu entuzjasta gier samych w sobie, miłośnik dobrych historii i intrygującej narracji. Wiecznie podjarany, pobłażliwy recenzent cieszący się z małych rzeczy na Xbox One X jak i od niedawna PS4.

Jak wiecie, jest duża konkurencja w giereczkowym podcastingu, więc każdy odcinek dobrze planujemy i staramy się jak najbardziej zainteresować słuchacza tematem. Bardzo często omawiamy gry, których nie spotkacie nigdzie indziej, szczególnie indyki, które niejednokrotnie były bardziej wciągające lub zaskakujące niż growe blockbustery. Staramy się wypełnić lukę na podcastingu w tym temacie, jednocześnie często omawiając tematy luźno związane z branżą, a także nie obawiając się wchodzić na grząski grunt. Tym, o co prosicie nas najczęściej są nasze opinie o głośnych premierach. Byłoby wspaniale, aby wsparcie Patronów pomogło nam realizować Wasze prośby w tym samym co zawsze stylu, bez zbędnych pieszczot.

To tyle. Nagrywamy we wtorki co dwa tygodnie, wrzucamy wieczorami w środę i jesteśmy jedynym Bezimiennym Podcastem w Polsce.

Dlaczego Patronite ?

Na początku chciałbym odnieść się do odcinka 184, gdzie dokładnie informujemy Was, czemu taka inicjatywa byłaby dla nas bardzo korzystna. A więc, rozwijając tą myśl, to chcielibyśmy przede wszystkim być na bieżąco z grami, z którymi chcemy być, nie narzuconymi nam przez różnych wydawców (promki), czy chociażby przez serwisy abonamentowe (Xbox Game Pass, czy Playstation Plus).

Poza tym, chcielibyśmy wejść z podcastem na wyższy poziom, nagrywając odcinki dłuższe niż 2 godziny, przenosząc je na płatny serwer, gdzie będzie miał do nich dostęp każdy na każdej możliwej platformie, bo wiemy, że był z tym problem dla osób które chcą nadrobić archiwum (starsze odcinki znikają). Oprócz tego, marzy nam się kompletnie nowa strona na naszej domenie, która będzie bardziej funkcjonalna, bo czuć że jest starsza niż Wiedźmin 3.

Na to wszystko potrzeba zasobów. Różnych. Długo się nad tym zastanawialiśmy, czy wchodzimy na wyższy poziom, czy zostawiamy wszystko jak jest i robimy wszystko po staremu. Więc to od Was drodzy słuchacze zależy jak ten podcast będzie wyglądał w najbliższym czasie. Jednego możecie być pewni - do usłyszenia co dwa tygodnie!

 

 

 

 

 

 

 

 

Linki i kontakt:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Karol Krajewski
Karol Krajewski
Próg: 60 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
ZakOnIck
ZakOnIck
Próg: 60 zł
Tomasz Arrow Wasiewicz
Tomasz Arrow Wasiewicz
Próg: 40 zł
Jacek Olbryś
Jacek Olbryś
Próg: 40 zł
Igor Wołowski
Igor Wołowski
Próg: 20 zł