Avatar użytkownika

biokurier.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
21 
łącznie
0
patronów
0 zł 21 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Każda złotówka ma dla nas znaczenie i pozwala na dostarczanie jeszcze większej ilości ciekawych treści. W podziękowaniu każdy numer Biokuriera w wersji drukowanej będzie trafiał do Twojej tradycyjnej skrzynki pocztowej (wysyłamy listem zwykłym) E-mailem zaś podeślemy Ci e-booka z 3 ciekawymi przepisami kulinarnymi.
14 zł miesięcznie
Wybierz 14 zł
500 dostępnych miejsc
To naprawdę dla nas duże wsparcie. Twoje imie znajdzie się na honorowej liście publikowanej na portalu. Nie ominą Ciebie także korzyści wspomniane przy poprzednim progu.
21 zł miesięcznie
Wybierz 21 zł
300 dostępnych miejsc
Wow! Takie wsparcie nas napędza. Oprócz wszystkich korzyści związanych z niższymi progami, prześlemy Ci także wyjątkowy Planer na dobry rok

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora biokurier.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Czasopismo i portal o zdrowym stylu życia. Codziennie dostarczamy praktycznych porad i wskazówek dotyczących zdrowia i ekologii w codziennym życiu. Jedzenie - Dom i ogró - Kosmetyki - Relaks - na naszym portalu zgromadziliśmy już blisko 4000 tekstów.

Biokurier to wydawane od ponad 10 lat czasopismo i portal o  ekologii i zdrowym stylu życia.

Zaczynaliśmy jako 8-stronicowy, jednobarwny kwartalnik w czasach gdy produkty eko były słabo znane i bardzo trudno dostępne. Rośliśmy razem z rynkiem.

Dzisiaj, 5 razy w roku nasze pismo w nakładzie ok. 30 000 egzemplarzy dystrybuowane jest bezpłatnie w najlepszych sklepach z żywnością eko, sklepach internetowych ze zdrowymi produktami oraz zielarniach. Każdy numer to 56-80 stron.

Nasze tematy to: ZDROWIE, WIESZ WIĘCEJ, EKOTECHNOLOGIE, PRZEPISY KULINARNE, OGRÓD EKOLOGICZNY, NEWSY i NOWOŚCI Z EKOŚWIATA.

Portal aktualizowany na bieżąco

Oprócz wydań drukowanych. rozwijamy portal https://biokurier.pl , na którym codziennie publikujemy na tematy związane ze zdrowym i ekologicznym odżywianiem, prowadzeniem domu i ogrodu, relaksem i kosmetyką naturalną. Przywiązujemy dużą uwagę to merytoryki tekstów, konsultujemy je z ekspertami: dietetykami, farmaceutami, naukowcami, przetwórcami, technologami żywności.

W serwisie pojawia się ok 5-6 informacji tygodniowo. Chcemy, aby było ich jeszcze więcej. Chcemy też znacznie zwiększyć i uatrakcyjnić naszą obecność w mediach społecznościowych.

Inicjatywy poboczne

Równolegle rozwijamy  serwis https://mamywsieci.pl o tematyce związanej z rodziną i rodzicielstwem. To początek ekosystemu serwisów o zdrowym, ekologicznym stylu życia.

Cele Autora

Ekologiczne newsy i porady na bieżąco
  • 4 900 zł miesięcznie
  • 4 900 zł brakuje
0%
Biokurier.pl z codzienną aktualizacją w serwisie i mediach społecznościowych. Wasze wsparcie pozwoli na pozyskiwanie zewnętrznych autorów (ekspertów, dietetyków, farmaceutów, naukowców) a także samodzielną pracę nad ciekawymi, pogłębiającymi różne zagadnienia tekstami. Nie interesuje nas przepisywanie komunikatów prasowych ;)
Nowe działy i funkcjonalności
  • 8 800 zł miesięcznie
  • 8 800 zł brakuje
0%
Szczegółowe analizy składów produktów, praktyczne infografiki, książka z przepisami a może mapka z lokalizacjami sklepów eko oraz informacją o ich ofercie – wsparcie tego rzędu pozwoli nam na coś więcej niż trwanie. Będziemy mogli zaproponować Wam nowe ciekawe rozwiązania. Pomysłów nam nie brakuje.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora biokurier.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
7 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.