biokurier.pl

W Patronite od 19.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
21 łącznie
Czasopismo i portal o zdrowym stylu życia. Codziennie dostarczamy praktycznych porad i wskazówek dotyczących zdrowia i ekologii w codziennym życiu. Jedzenie - Dom i ogró - Kosmetyki - Relaks - na naszym portalu zgromadziliśmy już blisko 4000 tekstów.

O Autorze

Biokurier to wydawane od ponad 10 lat czasopismo i portal o  ekologii i zdrowym stylu życia.

Zaczynaliśmy jako 8-stronicowy, jednobarwny kwartalnik w czasach gdy produkty eko były słabo znane i bardzo trudno dostępne. Rośliśmy razem z rynkiem.

Dzisiaj, 5 razy w roku nasze pismo w nakładzie ok. 30 000 egzemplarzy dystrybuowane jest bezpłatnie w najlepszych sklepach z żywnością eko, sklepach internetowych ze zdrowymi produktami oraz zielarniach. Każdy numer to 56-80 stron.

Nasze tematy to: ZDROWIE, WIESZ WIĘCEJ, EKOTECHNOLOGIE, PRZEPISY KULINARNE, OGRÓD EKOLOGICZNY, NEWSY i NOWOŚCI Z EKOŚWIATA.

Portal aktualizowany na bieżąco

Oprócz wydań drukowanych. rozwijamy portal https://biokurier.pl , na którym codziennie publikujemy na tematy związane ze zdrowym i ekologicznym odżywianiem, prowadzeniem domu i ogrodu, relaksem i kosmetyką naturalną. Przywiązujemy dużą uwagę to merytoryki tekstów, konsultujemy je z ekspertami: dietetykami, farmaceutami, naukowcami, przetwórcami, technologami żywności.

W serwisie pojawia się ok 5-6 informacji tygodniowo. Chcemy, aby było ich jeszcze więcej. Chcemy też znacznie zwiększyć i uatrakcyjnić naszą obecność w mediach społecznościowych.

Inicjatywy poboczne

Równolegle rozwijamy  serwis https://mamywsieci.pl o tematyce związanej z rodziną i rodzicielstwem. To początek ekosystemu serwisów o zdrowym, ekologicznym stylu życia.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika