Avatar użytkownika

Biwakowy

38
patronów
1 005 
miesięcznie
11 570 
łącznie
38
patronów
1 005 zł 11 570 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Czyli zdecydowałeś/ łaś się mnie wesprzeć? Co tu dużo mówić, jest mi ogromnie miło, bo to oznacza, że to co robię jest dla ciebie istotne i chcesz pomóc mi nagrywać wartościowe materiały z najróżniejszych miejsc. W zamian umieszczę się w podziękowaniach na końcu każdego filmu, oraz dołączysz do prywatnej grupy na FB na której możesz pytać i głosować, rozmawiać i dyskutować ze mną i jej członkami. Jeszcze raz wielkie dzięki!
10 zł miesięcznie
Dyszka? No widzę, że chyba moje filmy przypadły ci do gustu. Jestem ci wdzięczny za wsparcie, bo za 10zł jestem w stanie przygotować sobie posiłek na wyprawie. W zamian dołączysz do grupy moich patronów na FB oraz twój nick znajdzie się w podziękowaniach na koniec filmu. Jeśli utrzymasz ten próg wsparcia przez 3 miesiące, to na najbliższym spotkaniu z patronami podaruję ci drobny upominek. Oczywiście na to spotkanie jesteś od razu zaproszony/ na 😉
25 zł miesięcznie
Dzięki twojemu wsparciu mogę pokryć koszty dojazdu w miejsce oddalone do 50km od mojego miejsca zamieszkania! To już konkretne wsparcie, za co jestem ci z całego serca wdzięczny! Utrzymaj ten próg wsparcia przez 2 miesiące a wyślę ci drobny podarek, który na pewno przyda się na Twoich biwakach 😉 Oczywiście dołączasz do grupy na FB oraz będziesz wpisany w podziękowaniach na końcu filmów
40 zł miesięcznie
Za 40zł możesz iść do kina, albo na basen, a jednak wolisz mnie wesprzeć. Jest to niesamowite! Ogromnie ci dziękuję. Jeśli będę za granicą w ciekawym miejscu (w tym roku jadę w Alpy) to koniecznie ci wyślę pocztówkę z pozdrowieniami. Dołączasz do grupy na FB oraz masz moje podziękowania na końcu filmu. Otrzymujesz również link do filmu gdy tylko zostanie zmontowany i możesz obejrzeć go przed premierą! Jeszcze raz wielkie dzięki!
60 zł miesięcznie
Jestem wdzięczny z całego serca za Twoje wsparcie. Mogę załatwić sobie jedzenie na cały dzień podróżowania i jeszcze starczy na deser. Obowiązkowo dołączasz do grupy na FB i masz moje podziękowania na koniec filmu. To nie wszystko! Raz na kwartał chętnie odbędę z Tobą rozmowę telefoniczną, gdzie wymienimy się wiedzą nt. biwakowania oraz pomogę ci w doborze sprzętu jeśli będzie taka potrzeba 😉. Otrzymujesz również link do filmu gdy tylko zostanie zmontowany i możesz obejrzeć go przed premierą! Po dwóch miesiącach wsparcia, jeśli tylko będę w ciekawym miejscu otrzymasz pocztówkę z pozdrowieniami😊
80 zł miesięcznie
Zaczyna się robić poważnie. Osiem dyszek to niemała kwota, a Ty jednak postanawiasz mnie nią wesprzeć co jest dla mnie niesamowicie motywujące i ogromnie Ci dziękuję! Rzecz jasna dołączasz do grupy na FB i podziękowań na koniec filmu, ale to nie wszystko. Wyślę ci upominek oraz pocztówkę z mojej wyprawy! Otrzymujesz również link do filmu gdy tylko zostanie zmontowany i możesz obejrzeć go przed premierą! Na najbliższym spotkaniu dla patronów czeka cię niespodzianka jeśli zachowasz cykliczność wsparcia 😉
100 zł miesięcznie
Stówa? Serio? Jesteś już mecenasem moich wypraw bo dzięki Tobie (jak załapię się na dobre ceny biletów) mogę być w każdym miejscu w Polsce i nagrać kolejny materiał. Z marszu dołączasz do grupy na FB oraz do podziękowań na koniec materiału! Po trzech miesiącach wsparcia otrzymasz ode mnie koszulkę z ręcznie napisaną dedykacją i podziękowaniami. Otrzymujesz również link do filmu gdy tylko zostanie zmontowany i możesz obejrzeć go przed premierą! Na dokładkę oferuję pocztówkę z mojej wyprawy w dalsze miejsca. I jeszcze raz, pięknie dziękuję!
150 zł miesięcznie
To już jest dużo… Bardzo dużo! Od razu wysyłam ci swoją naszywkę z ręcznie napisanymi podziękowaniami i jak najbardziej należysz do grupy patronów na FB oraz znajdujesz się w podziękowaniach na koniec filmu! Otrzymujesz również link do filmu gdy tylko zostanie zmontowany i możesz obejrzeć go przed premierą! Co tu dużo pisać? Zapraszam na spotkanie z patronami gdzie czeka na ciebie drobny upominek. Dziękuję ogromnie, darz bór!
300 zł miesięcznie
Nie pomyliło Ci się coś? Dobrze wpisałeś/ łaś zera? Jeśli jakimś cudem tak to ogromnie ci dziękuję, chociaż słowa nie są w stanie oddać mojej wdzięczności. Za tą kwotę mogę na spokojnie pokryć koszty wyjazdu w dziksze miejsce włącznie z jedzeniem. Jak najbardziej trafiasz na grupę na FB oraz podziękowania na koniec, ale to tylko część wynagrodzenia. Zapraszam Cię w swoje rejony, gdzie zabiorę cię na małą wyprawę po lokalnych terenach. Przekażę wiedzę, której używam na moich wyjściach do lasu tj. rozpalanie ognia czy szukanie rozpałki. Otrzymujesz również link do filmu gdy tylko zostanie zmontowany i możesz obejrzeć go przed premierą!
700 zł miesięcznie
To już nie jest kwota „normalna”. Za ten próg wsparcia wyruszymy w góry na całodniową wyprawę w góry. Bierz znajomych, rodzinę kogo chcesz! Nie jestem przewodnikiem, więc nie będzie to typowe górskie oprowadzanie, ale fajna atmosfera jest zapewniona! Powiem co wiem, pokażę jak się zgubić w górach oraz jak tego uniknąć 😉. Poszukamy razem dobrego materiału na ognisko, którym zwieńczymy nasze spotkanie. Szczegóły takie jak termin i miejsce dogadamy, żeby każdemu pasowało 😊 Oczywiście ogromnie dziękuję za tak duże wsparcie, choć wątpię, że ktoś się na ten próg zdecyduje.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Biwakowy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, mam na imię Patryk i prowadzę kanał na YouTube pod nazwą Biwakowy. Podróżuję, poznaję nowe miejsca i ludzi, śpię na dziko oraz gotuję- biwakuję :)

Cześć, trochę się ostatnimi czasy pozmieniało. Skończyłem szkołę średnią i chcę wziąć się na poważnie za nagrywanie materiałów z moich wypraw. Już na wstępie chciałbym podziękować Ci za wsparcie, bo to właśnie dzięki Tobie, mam możliwość tworzyć jakościowe materiały z najróżniejszych zakątków Polski i świata. Skoro tutaj jesteś to zapewne co nieco o mnie wiesz, więc nie będę się rozpisywał. Moim celem jest nagrywanie filmów z biwaków i wypraw, a tym samym motywowanie innych do wyjścia w teren. Oglądając moje filmy możesz także odsapnąć od zgiełku i nieco się zrelaksować. Już w tym roku planuję odwiedzić więcej państw niż w całym życiu łącznie. Szwecja, Francja, Włochy, Szwajcaria, a może Islandia? Zobaczymy gdzie mnie wiatr poniesie! Osiągnięcie puli wsparcia na poziomie 2300zł pozwoli mi się uniezależnić od sponsorów i dochodów z reklam na YT , a w efekcie będę mógł na pełen etat zająć się podróżami i nagrywaniem :) Jeśli zatem zdecydowałeś/ łaś się mnie wesprzeć to przeogromnie Ci dziękuję! A jeśli nie to też jest w porządku, wszystkie filmy są publiczne i każdy może je obejrzeć ;)

Pozdrawiam i życzę miłego oglądania :)

 

 

Cele Autora

Biwakowy na pełen etat
  • 2 300 zł miesięcznie
  • 1 295 zł brakuje
43%
Dzięki takiemu miesięcznemu wsparciu będę mógł tworzyć dla Was materiały i być dla Was na pełen etat. Wyjazdy do Szwecji, Norwegii czy Szkocji będą dla mnie codziennością, a dzięki temu i będę mógł w 100% skupić się na tworzeniu treści za pomocą których zwiedzicie ze mną świat i zasmakujecie różnorakiej kuchni. Odwiedzimy nie jeden las i nie jedne góry ;)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Biwakowy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Magdalena Jastrzębska
Magdalena Jastrzębska
40 zł
Zdysiu
Zdysiu
10 zł
ylk
ylk
5 zł
Curd Christopher
Curd Christopher
100 zł
Michał Gacek
Michał Gacek
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.