Bądź Na Bieżąco

W Patronite od 07.08.2018

Pierwszy i największy w Polsce niezależny kanał informacyjny na YouTube. Bezstronny. Nikomu się nie upiecze.

O Autorze

Jeśli tu jesteś, zapewne wiesz, czym się zajmuję ale jeśli nie to cześć. Nazywam się Maciek i prowadzę kilka kanałów na YouTube. Flagowym projektem jest Bądź Na Bieżąco - codzienny, niezależny serwis informacyjny dostępny zawsze za darmo na YouTube. Wspierając mnie, pomagasz w rozwoju każdego projektu na wszystkich kanałach a dodatkowo otrzymasz od nas zawsze maila z linkiem do przedpremierowych materiałów BEZ REKLAM! Prześledźmy po krótce kilka z nich:

Codzienny przegląd wiadomości:

Poza codziennymi informacjami powstają także inne formaty, jak Lista Grzechów, w której przypominamy o największych aferach powiązanych z  konkretną osobą:

Jak również seria Polska Za Granicą, w której tłumaczymy i analizujemy dla Was zagraniczną prasę. Bez znaczenia, czy jest w języku angielskim, niemieckim, hebrajskim czy mandaryńskim. Gorąco polecam tę serię:

Nasz drugi kanał Bądź Na Bieżąco Extra to krótkie, 90-sekundowe szybkie newsy, które pojawiają się najprędzej na polskim YouTube nawet kilka razy dziennie:

Prowadzimy także kanał z animacjami politycznymi (i nie tylko), które w satyryczny sposób omawiają najważniejsze wydarzenia w kraju i na świecie. Poznajcie Do Koryta!:

Nasze najważniejsze cele, jakie możemy wspólnie osiągnąć to:

 • Zakup lepszego sprzętu do nagrywania oraz zatrudnienie operatora
 • Nawiązanie współpracy z dziennikarzami
 • Stworzenie serii popularnonaukowej
 • Przeprowadzanie wywiadów z tzw. "normalnymi ludźmi" w sposób obiektywny, omawiając najważniejsze problemy społeczne z punktu widzenia tych ludzi
 • Reaktywacja kanału Do Koryta!

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)