Avatar użytkownika

Bądź Na Bieżąco

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Pierwszy i największy w Polsce niezależny kanał informacyjny na YouTube. Bezstronny. Nikomu się nie upiecze.

Jeśli tu jesteś, zapewne wiesz, czym się zajmuję ale jeśli nie to cześć. Nazywam się Maciek i prowadzę kilka kanałów na YouTube. Flagowym projektem jest Bądź Na Bieżąco - codzienny, niezależny serwis informacyjny dostępny zawsze za darmo na YouTube. Wspierając mnie, pomagasz w rozwoju każdego projektu na wszystkich kanałach a dodatkowo otrzymasz od nas zawsze maila z linkiem do przedpremierowych materiałów BEZ REKLAM! Prześledźmy po krótce kilka z nich:

Codzienny przegląd wiadomości:

Poza codziennymi informacjami powstają także inne formaty, jak Lista Grzechów, w której przypominamy o największych aferach powiązanych z  konkretną osobą:

Jak również seria Polska Za Granicą, w której tłumaczymy i analizujemy dla Was zagraniczną prasę. Bez znaczenia, czy jest w języku angielskim, niemieckim, hebrajskim czy mandaryńskim. Gorąco polecam tę serię:

Nasz drugi kanał Bądź Na Bieżąco Extra to krótkie, 90-sekundowe szybkie newsy, które pojawiają się najprędzej na polskim YouTube nawet kilka razy dziennie:

Prowadzimy także kanał z animacjami politycznymi (i nie tylko), które w satyryczny sposób omawiają najważniejsze wydarzenia w kraju i na świecie. Poznajcie Do Koryta!:

Nasze najważniejsze cele, jakie możemy wspólnie osiągnąć to:

  • Zakup lepszego sprzętu do nagrywania oraz zatrudnienie operatora
  • Nawiązanie współpracy z dziennikarzami
  • Stworzenie serii popularnonaukowej
  • Przeprowadzanie wywiadów z tzw. "normalnymi ludźmi" w sposób obiektywny, omawiając najważniejsze problemy społeczne z punktu widzenia tych ludzi
  • Reaktywacja kanału Do Koryta!