Bądź Na Bieżąco

W Patronite od 07.08.2018

Opłacenie montażysty

2 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

1 890 zł

brakuje

Za tę kwotę zejdzie z obecnego budżetu opłacanie montażysty naszych filmów, ja będę mógł spokojnie poświęcić czas na tworzenie lepszych treści.

Zatrudnienie operatora

4 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

3 890 zł

brakuje

W tej kwocie będzie możliwość zatrudnienia operatora na tzw. pół etatu, dzięki czemu filmy będą prezentowały się znacznie lepiej, czytelniej i zyskają na profesjonalizmie

Zlecenie całości prac montażowych

6 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

5 890 zł

brakuje

Tutaj już zaczyna się prawdziwy rozwój! W tej kwocie będę mógł całkowicie odciążyć się z montażu filmów i wreszcie zająć się wyłącznie wprowadzaniem nowych formatów, zapraszaniu ludzi na wywiady, udoskonalaniu obecnych działań etc.

Opłacenie prawdziwego studia

10 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

9 890 zł

brakuje

W tej kwocie będziemy mogli sobie już pozwolić na to, aby wynająć prawdziwe studio z biurem w Warszawie, w którym będzie mogło pracować więcej osób a dodatkowo będziemy mieli stałe miejsce do przeprowadzania wywiadów etc. - nie tak jak dotąd, zleceniobiorcy pracują zdalnie.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)