BODYCHRIST

W Patronite od 23.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 762

liczba Patronów: 900

5 patronów
155 zł miesięcznie
1 043 zł łącznie
BODYCHRIST - charyzmatyczny wokalista, autor tekstów, współzałożyciel duetu z Bonusem BGC, kontrowersyjny youtuber znany z występów w PAL HAJS TV a także były zawodnik federacji Fame Mma oraz półfinalista programu Disco Star.

O Autorze

Siemanko Mordeczki !!!

Jestem Krzysiek, dla niektórych z Was CiałoKrzyś lub Bobikraj jednak dla większości po prostu BODYCHRIST. Pod tym pseudonimem występuję od 2011 roku jednak początki mojej pracy artystycznej sięgają roku 2003 kiedy to rozpocząłem pisanie tekstów, nagrywanie piosenek w hiphopowym składzie 71 GRU, który założyłem z moim przyjacielem Merzzem.

71 GRU - rok 2003.

Tak przez te wszystkie lata starałem się czynnie kształcić swój warsztat swój jednak nigdy nie zamykałem się w jednej stylistyce i nie ograniczałem się do jednego gatunku muzycznego. Śpiew towarzyszył mi od najmłodszych lat a uściślając od 1 klasy szkoły podstawowej. Uczestniczyłem we wszystkich możliwych imprezach karaoke w Poznaniu nie rzadko wygrywając różnego rodzaju konkursy wokalne. Rok 2005 okazał się dla mnie pierwszym małym przełomem gdyż to właśnie wtedy zagrałem swój pierwszy koncert w nie istniejącym już pubie Toscana w Poznaniu a także zakwalifikowałem się do Wielkopolskiego Konkursu Karaoke.

Rok 2006.

W roku 2006  także po raz pierwszy zorganizowałem swój urodzinowy koncert, który odbył się w nieistniejącej już Galerii Artystycznej Tula przy ul. Mickiewicza w Poznaniu. Zaplanowanego na 3 godziny występu niestety nie zdołałem dokończyć w dyspozycyjności wymaganej do tego typu przedsięwzięcia gdyż jak nie trudno się domyślić skoro 18tka to "poleciałem" na grubo :-) Na tamten moment byłem zachwycony frekwencją 25 najbliższych przyjaciół i znajomych, którzy z politowaniem słuchali moich pijackich wypocin z repertuaru Ich Troje czy Dżemu jednak w żadnym stopniu nie zakładałem, że każde następne urodziny przez kolejne kilkanaście lat będę świętował specjalnym koncertem z tej okazji.

71 GRU - Galeria Artystyczna Tula, Poznań, rok 2006.

Wiosenek przybywało a ja dalej cyklicznie organizowałem swoje urodzinowe koncerty zapraszając swoich najbliższych przyjaciół i znajomych. Poza miejscówkami nie zmieniało się nic - ani koncepcja, ani publika, ani frekwencja. Przywykłem do tego, że urodziny to urodziny i wyprawiam je dla siebie i najbliższych a motywem przewodnim jest po prostu dobra wspólna zabawa. Nawet nie śniło mi się, że imprezy te mogą kiedykolwiek przerodzić się w coś więcej niż zwykłe, kameralne urodziny.

Moje 26 urodziny - Piwnica Artystyczna AB/OVO - rok 2014.

Jak zapewne większość z Was wie rok 2015 okazał się dla mnie przełomowy. Wtedy właśnie nagrałem "Cholerną Niewygodę" a także podjąłem się współpracy z Bonusem BGC, z którym finalnie przez kolejne lata nagrałem 3 albumy i zagrałem kilkadziesiąt koncertów w największych miastach w Polsce.  W tym też roku swoje 27 urodziny świętowałem drugi raz z rzędu w Piwnicy Artystycznej AB/OVO na poznańskich Jeżycach jednak repertuar koncertu zawierający takie utwory jak "Opowieść o Romku" czy "Lecimy Fh*j" wzbudził oburzenie u właścicieli lokalu przez co współpraca się zakończyła w dość nieprzyjemnej atmosferze.

Moje 27 urodziny - Piwnica Artystyczna AB/OVO - rok 2015.

W 2016 roku dzięki mojej korespondencji do Wuwunia rozpoczęła się trwająca do dziś owocna współpraca z PAL HAJS TV, która w rezultacie okazała się dla mnie najlepszym co mogło mnie spotkać. Mimo rosnącej popularności dzięki aktywnej działalności z Bonusem i licznym występom w PHTV w tym roku postanowiłem urodziny spędzić organizując domówkę w swoim mieszkaniu. Pierwotny zamysł był taki, że na domówce miałem zagrać koncert, który chciałem transmitować na YouTube lecz jak się okazało na tamten moment przeceniłem zamiary na możliwości techniczne i finalnie do transmisji jak i koncertu nie doszło.

Moje 29 urodziny - klub MOSTOWA 40 - rok 2017.

W 2017 roku podjąłem decyzje o powrocie do koncepcji urodzinowego koncertu. Nie spodziewając się tak naprawdę niczego zorganizowałem koncert w poznańskim klubie Mostowa 40 zapraszając jak to w poprzednich latach grono najbliższych przyjaciół i znajomych lecz ku mojemu zaskoczeniu na imprezę przybyło także kilkudziesięcioosobowe grono fanów - i co mnie najbardziej pozytywnie zaskoczyło - nie tylko z samego Poznania. Prócz mnie samego na koncercie z okazji moich urodzin gościnnie zagrali ze mną także moi przyjaciele Daniel Nitecki, Dolore$, Sowa oraz Bonus BGC.

Moje 30 urodziny - Agawa Club - rok 2018.

Swoje 30 urodziny, które przypadły w roku 2018 zorganizowałem w poznańskim klubie Agawa. Sprzedaż rezerwacji zakończyć musiałem już tydzień przed koncertem gdy okazało się, że jest już komplet. Oczywiście Agawa nie należy do dużych lokali jednak blisko 100 sprzedanych biletów (nie wliczając w to moich gości czyli przyjaciół i znajomych) okazało się dla mnie nie lada zaskoczeniem. Na tym koncercie również do mojego setlistu na stałe powróciła "Cholerna Niewygoda", której kategorycznie domagali się fani. Impreza ta zapoczątkowała coś niezwykłego. Przyjaźń, sympatia i integracja - tak w 3 słowach mógłbym to opisać. Epicki koncert i wyjątkowa atmosfera. Wtedy również po raz pierwszy pojawiło się określenie moich urodzin jako "poznańskie Mielno" :-) Na imprezie obecny był Wuwunio a relacje z tego wyjątkowego wydarzenia obejrzeć możecie w 86 odcinku PAL HAJS TV !!!

Po niewątpliwie udanej 30tce bardzo szybko zacząłem rozmyślać co dalej? Wszystkie znaki na niebie mówiły mi, że wypadało by poprzeczkę podnieść wyżej a z racji, iż przez wgląd na ograniczenia lokalu nie wszystkim dane było zakupić bilet na moje urodziny podjąłem decyzję o wynajęciu klubu z prawdziwego zdarzenia tak aby miejsca starczyło dla wszystkich. Tak też moje 31 urodziny odbyły się w legendarnym i kultowym miejscu na mapie Poznania jakim jest Klub U Bazyla mieszczący do 500 osób. Udało się wypełnić 3/4 klubu co oznacza, że moje 31 urodziny na żywo obejrzało tyle osób ile wszystkie poprzednie od 18tki włącznie razem wzięte :-) Na scenie zagrali Dolore$, Kubik MGM, Bartek Chętnik, WBU oraz mój gość honorowy, prawdziwa legenda, szef RRX Desant a tak właściwie to po prostu przesympatyczny i ciepły człowiek czyli Krzysiu Kozak. Dla tych co byli koncert przeszedł do historii jako najgrrrrbuszy melanż roku a echo chóralnie śpiewanego hymnu Pal Haj TV "Jesteśmy ch*j wie gdzie, alkohol leje się..." niosło się jeszcze długo...

Moje 31 urodziny - Klub U BAZYLA - rok 2019.

Chciałbym ponarzekać ale nie mam na co - tymi słowami mógłbym podsumować to co wydarzyło się w na moich ostatnich urodzinach jednak z natury zawsze czuje lekki niedosyt no bo przecież zawsze może być jeszcze lepiej prawda? W tym roku moje urodziny ponownie odbędą się w klubie U Bazyla i plan jest taki aby dokończyć to co zaczęliśmy czyli idziemy po SOLD OUT. Społeczność moich widzów jak i fanów rośnie z miesiąca na miesiąc a wsparcie jakim mnie obdarowujecie na streamach oraz wszystkie miłe i ciepłe słowa jakie napływają od Was są dla mnie nieocenione.

PATRONITE ma na celu uniezależnienie się finansowe w temacie organizacji moich urodzin i  zapewnienie Wam jeszcze większych atrakcji oraz spełnienie kilku moich marzeń, o których więcej przeczytacie w zakładce CELE. Chciałbym abyś swoje członkostwo w moim Patronite potraktował jako urodzinowy prezent dla mnie bo to właśnie dzięki temu będę mógł m.in. spełnić swoje największe marzenie o zaproszeniu na urodziny mojego wieloletniego idola Michała Wiśniewskiego. 

Kiedyś o pewnych rzeczach mogłem jedynie pomarzyć. Dziś wiem, że wszystko jest możliwe jeśli konsekwentnie dąży się do celu a mając wokół siebie tak cudownych przyjaciół oraz widzów i fanów wiem, że nie ma rzeczy nie możliwych. Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy warto dołożyć cegiełkę do tego przedsięwzięcia to obejrzyj proszę 105 odcinek PAL HAJS TV relacjonujący właśnie moje minione 31 urodziny :-)

No i oczywiście nie zapomnij zarezerwować sobie daty 5 Grudnia 2020 i do zobaczenia w klubie U Bazyla na moich 32 urodzinach !!!

Jesteśmy ch*j wie gdzie, alkohol leje się, aaaeeeeaaaooooo....... :-)

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni