Język Francuski dla Polaków - bonjourdefrance.pl

W Patronite od 20.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1453

Liczba Patronów: 1158

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
185 miesięcznie
2 461 łącznie
Język Francuski dla Polaków to całkowicie darmowy portal do nauki języka francuskiego, ogarnięcia gramatyki języka francuskiego oraz poznawania kultury francuskiej. Chcemy Ciebie zmotywować do intensywnej nauki. Nauka wreszcie stanie się dla Ciebie przyjemnością, a nie smutnym przymusem.

O Autorze

 

BONJOUR! DZIEŃ DOBRY! 

Kim jesteśmy?

Portal Francuski dla Polaków Bonjour de France.pl powstał w roku 2002 w odpowiedzi na liczne zainteresowanie Polaków kulturą Francuzów i samym językiem francuskim. W maju 2002 roku rozpoczęła działalność pierwsza odsłona witryny Bonjour de France.pl. Pierwotnie miała przybliżać jedynie podstawowe zagadnienia języka francuskiego. Z czasem ilość materiałów zgromadzonych przerosła najśmielsze oczekiwania twórców. 

Dzisiaj po dłuższym okresie czasu postanowiliśmy na nowo uruchomić serwis, uczynić go darmowym i dostępnym nie tylko dla studentów romanistyki, ale dla wszystkich chcących poznawać Francję i jej kulturę.

Najlepsze miejsce do nauki języka francuskiego na poziomie A1, A2, B1, B2, C1

Ucz się francuskiego z nami! Bonjour de France.pl to wspaniały kącik do nauki dla tych, którzy szukają samouczków francuskiego online, bezpłatnych lekcji francuskiego lub zasobów, aby ćwiczyć swoje umiejętności językowe.

Nasza strona internetowa jest otwarta dla wszystkich fanów języka francuskiego. Znajdziesz tutaj lekcje zarówno dla początkujących (A1, A2) jak i średnio zaawansowanych (B1, B2): gramatyka, słownictwo i popularne francuskie czasowniki. Aby w pełni wykorzystać swoją naukę, po lekcjach znajdziesz ćwiczenia praktyczne.

Nasz blog jest również doskonałym miejscem do szybkiej nauki i jest miejscem do uzupełnienia posiadanej przez Ciebie wiedzy. Tutaj dzielimy się francuskimi wyrażeniami, objaśnieniami gramatyki i wskazówkami do nauki.

Wszystkie te zasoby są dostarczane za darmo!

Dlatego życzymy szczęśliwej nauki i prosimy o wsparcie, które pomoże nam w rozpowszechnianiu nauki języka francuskiego!

Dlaczego warto znać język francuski?

Powodów można wymieniać wiele. Język francuski po prostu warto znać. Dawniej znajomość francuskiego była znakiem rozpoznawczym elity, ludzi wykształconych i żyjących na pewnym poziomie. Oto kilka powodów dlaczego język francuski warto znać:

Język francuski znany jest i używany już w ponad 54 krajach świata!

Język francuski znany jest nie tylko we Francji, ale na całym świecie!

Ponad 260 milionów ludzi na świecie posługuje się językiem francuskim

Jakie są nasze cele? Do czego dążymy?

Naszym marzeniem jest, aby nasza strona internetowa nieustannie się rozwijała, a jednocześnie dostęp do materiałów pozostawał darmowy. Naszym marzeniem jest, aby dotrzeć do przede wszystkim młodego pokolenia: dzieci i młodzieży, którzy w szkole podstawowej i średniej rozpoczynają przygodę z językiem francuskim. 

Dzięki Państwa wsparciu nasza strona internetowa będzie mogła się nie tylko utrzymać, ale także nieustannie rozwijać i udostępniać regularnie nowe materiały do nauki. 

Inwestycja w ludzi młodych?

Wielu młodych nie stać na drogie korepetycje czy lekcje indywidualne, dlatego chcemy wyciągnąć do nich pomocna dłoń organizując DARMOWY kurs francuskiego online: stronę tworzymy specjalnie dla nich!

 

Dziękujemy za okazana pomoc!

Wejdź na naszą stronę internetową, zarejestruj się i korzystaj z darmowych materiałów do nauki języka francuskiego

https://www.bonjourdefrance.pl


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tomasz Kurowski
Tomasz Kurowski
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Joanna Kurzaj
Joanna Kurzaj
Próg: 10 zł
Zbigniew Szafraniec
Zbigniew Szafraniec
Próg: 50 zł
Łukasz Cora
Łukasz Cora
Próg: 20 zł
Wojciech  Dybka
Wojciech Dybka
Próg: 20 zł