Francuski dla Polaków - bonjourdefrance.pl

W Patronite od 20.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1369

Liczba Patronów: 1093

Zostań Patronem
7 patronów
115 miesięcznie
225 łącznie
Francuski dla Polaków to portal, który służy do DARMOWEJ nauki języka francuskiego. Stawiamy na rozwój nauki przez poznanie słownictwa za pomocą krzyżówek, fiszek, quizów gramatyki języka francuskiego, ćwiczeń oraz testów sprawdzających znajomość języka francuskiego. Dajmy młodym DARMOWE lekcje!

O Autorze

BONJOUR! DZIEŃ DOBRY! 

Wejdź na naszą stronę internetową:

https://www.bonjourdefrance.pl

i zacznij naukę JĘZYKA FRANCUSKIEGO już DZIŚ!

 

Francuski dla Polaków Bonjour de France to projekt - darmowy internetowy język francuski i wiedza o Francji i kulturze stworzony dla Polaków. https://www.bonjourdefrance.pl .

Naszym celem jest popularyzacja języka francuskiego i kultury frankofońskiej wśród Polaków. Oferujemy darmowy dostęp do materiałów, ćwiczeń, testów itd…

Wymagamy jedynie rejestracji, założenia konta, w celu zapisywania wyników w nauce. Z racji tego, że wszystko oferujemy za darmo, uruchomiony został https://www.Patronite.pl/bonjourdefrancepl.

Zbieramy fundusze na utrzymanie oraz ROZWÓJ portalu (wiele systemów, skryptów z których utworzona jest strona były płatne). Zbieramy fundusze na inne oprogramowanie które pomoże stworzyć kolejne projekty. Np. Podcasty czy Ebooki.

Dzisiaj wszyscy oferują płatne narzędzia. My chcemy udostępniać za darmo. Dzisiaj za wsparcie na Patronite.pl czy Zrzutka.pl oferujemy symbolicznie dostęp do Strefy Patrona, gdzie są Podcasty, PDF.

Celem jest zebrać taka kwotę, która pozwoli nam to wszystko udostępnić za darmo, po zakupie dzisiaj płatnego oprogramowania, które na dzień dzisiejszy przewyższa znacznie nasze możliwości finansowe.

Poszukujemy także Redaktorów, Nauczycieli, którzy też dzieliliby się DARMOWO z uczniami swoimi materiałami...

 

 

Kim jesteśmy? 

Portal Bonjour de France.pl powstał w roku 2002 w odpowiedzi na liczne zainteresowanie Polaków kulturą Francuzów i samym językiem francuskim. W maju 2002 roku rozpoczęła działalność pierwsza odsłona witryny Bonjour de France.pl. Pierwotnie miała przybliżać jedynie podstawowe zagadnienia języka francuskiego. Z czasem ilość materiałów zgromadzonych przerosła najśmielsze oczekiwania twórców. Dzisiaj po dłuższym okresie czasu postanowiliśmy na nowo uruchomić serwis, uczynić go darmowym i dostępnym nie tylko dla studentów romanistyki, ale dla wszystkich chcących poznawać Francję i jej kulturę.

 

Jakie są nasze cele? Do czego dążymy?

Naszym marzeniem jest, aby nasza strona internetowa nieustannie się rozwijała, a jednocześnie dostęp do materiałów pozostawał darmowy. Naszym marzeniem jest, aby dotrzeć do przede wszystkim młodego pokolenia: dzieci i młodzieży, którzy w szkole podstawowej i średniej rozpoczynają przygodę z językiem francuskim. 

W tych czasach, gdy koszty życia wzrastają, wielu nie stać na dodatkowe płatne lekcje i kursy nauki języka francuskiego.

Dzięki Państwa wsparciu nasza strona internetowa będzie mogła się nie tylko utrzymać, ale także nieustannie rozwijać i udostępniać regularnie nowe materiały do nauki. 

Dzięki wsparciu Patronów liczymy, że uda dodać na stronie ZAAWANSOWANE narzędzia do edukacji: filmy lub animacje edukacyjne oraz rozszerzyć bazę materiałów potrzebnych do nauki.

Inwestycja w ludzi młodych?

Wielu młodych nie stać na drogie korepetycje czy lekcje indywidualne, dlatego chcemy wyciągnąć do nich pomocna dłoń organizując DARMOWY kurs francuskiego online: stronę tworzymy specjalnie dla nich!

Dzięki Państwa wsparciu młodzi, którzy przygotowują się do matury uzyskają kolejną pomoc w edukacji.

Każda forma wsparcia edukacji jest dzisiaj bardzo ważna i potrzebna.

 

Co znajdziecie na naszej stronie BonjourDeFrance.pl?

✅nauka słownictwa 📚

✅ gramatyka języka francuskiego📖

✅ nieograniczona liczba ćwiczeń i zadań🔖

✅ 👉HIT❓Gra nauka słówek WISIELEC💀! - Wybierasz kategorie słownictwa i odgadujesz tłumaczenie kolejnych słów, aż zapamiętasz wszystkie! :) 

👨‍🏫 Podstawowy Kurs Języka francuskiego.

📝 Testy, Quizy, Krzyżówki, Zadania

👩‍🏫🧑‍🏫 Materiały dla nauczycieli i uczniów w PDF

 

Dlaczego Patronite? Co zrobimy z uzbieraną kwotą? Dlaczego prosimy Ciebie o wsparcie?

Chcemy uzbierane pieniądze przeznaczyć na:

 1. Dzięki Twojemu wsparciu możemy systematycznie wrzucać nowe materiały edukacyjne na naszą stronę. Przygotowanie każdej lekcji wymaga pracy nawet do 2-3 godzin dziennie!(tekst, tłumaczenie słownictwa, wyjaśnienie gramatyki, interaktywne ćwiczenia, krzyżówki, quizy… )
 2. Reklamę naszej strony ( tak, aby więcej osób mogło się uczyć francuskiego)
 3. Wykupienie mocniejszego serwera 
 4. Zainwestowanie w płatne addony WordPress ( Skrypty Wordpress TUTOR LMS PRO - patrz cele) 
 5. Powtoon - program do Animacji filmow ( patrz cele )
 6. Uzupełniać materiały na stronę.
 7. Pokryć koszty obsługi strony 

 

 

Co zyskacie wspierając nas?

🎁W nagrodę za Twoje wsparcie: 


👉 dostęp do PODCASTÓW Francuski w Minutę.


👉 dostęp do facebookowej grupy.


👉 dostęp do PLIKÓW PDF Z LICZNYMI LEKCJAMI I ĆWICZENIAMI!!!  PONAD 100 stron ĆWICZEŃ DO WYDRUKOWANIA I UZUPEŁNIANIA !!! Tylko dla PATRONÓW!


👉 jeśli jesteś nauczycielem, z największą przyjemnością, umieścimy Twoją osobistą ofertę na naszym portalu


👉możemy zagwarantować wyróżniona reklamę publikowaną na naszej stronie


👉 dołączysz do STREFY PATRONÓW na naszej stronie internetowej.


👉 Wyślemy Tobie konspekty do nauki w PDF

🎁Extra:
- dostęp do pełnej wersji programu komputerowego Parlez-vous français?
🎁 Umieścimy w napisach końcowych Twoje imię!

👉Udostępnij stronę https://www.bonjourdefrance.pl swoim znajomym!
💰 Spodobało Ci się⁉️Zostań naszym Patronem!

 

Nauka języka francuskiego trwa długo i wymaga wiele wysiłku, a my chcemy ten długi i żmudny czas wielu poświęceń i maksymalnego zaangażowania urozmaicić!

Liczymy na Państwa wsparcie. 

Dziękujemy za okazana pomoc!

MERCI BEAUCOUP!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Joanna Zet
Joanna Zet
15 zł miesięcznie
Henryk Schumacher
Henryk Schumacher
10 zł miesięcznie
Danuta Biernacka
Danuta Biernacka
300 zł jednorazowo
Anna Karpińska
Anna Karpińska
120 zł jednorazowo
Path
Path
120 zł jednorazowo
Anonimowy patron
60 zł jednorazowo