Francuski dla Polaków - bonjourdefrance.pl

W Patronite od 20.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1578

Liczba Patronów: 1145

Zostań Patronem
8 patronów
105 miesięcznie
Francuski dla Polaków to portal, który służy do DARMOWEJ nauki języka francuskiego i popularyzacji kultury frankofońskiej.

O Autorze

 

BONJOUR! DZIEŃ DOBRY! 

Kim jesteśmy?

Portal Francuski dla Polaków Bonjour de France.pl powstał w roku 2002 w odpowiedzi na liczne zainteresowanie Polaków kulturą Francuzów i samym językiem francuskim. W maju 2002 roku rozpoczęła działalność pierwsza odsłona witryny Bonjour de France.pl. Pierwotnie miała przybliżać jedynie podstawowe zagadnienia języka francuskiego. Z czasem ilość materiałów zgromadzonych przerosła najśmielsze oczekiwania twórców. 

Dzisiaj po dłuższym okresie czasu postanowiliśmy na nowo uruchomić serwis, uczynić go darmowym i dostępnym nie tylko dla studentów romanistyki, ale dla wszystkich chcących poznawać Francję i jej kulturę.
 

Jakie są nasze cele? Do czego dążymy?

Naszym marzeniem jest, aby nasza strona internetowa nieustannie się rozwijała, a jednocześnie dostęp do materiałów pozostawał darmowy. Naszym marzeniem jest, aby dotrzeć do przede wszystkim młodego pokolenia: dzieci i młodzieży, którzy w szkole podstawowej i średniej rozpoczynają przygodę z językiem francuskim. 

W tych czasach, gdy koszty życia wzrastają, wielu nie stać na dodatkowe płatne lekcje i kursy nauki języka francuskiego.

Dzięki Państwa wsparciu nasza strona internetowa będzie mogła się nie tylko utrzymać, ale także nieustannie rozwijać i udostępniać regularnie nowe materiały do nauki. 

Dzięki wsparciu Patronów liczymy, że uda dodać na stronie ZAAWANSOWANE narzędzia do edukacji: filmy lub animacje edukacyjne oraz rozszerzyć bazę materiałów potrzebnych do nauki.

Inwestycja w ludzi młodych?

Wielu młodych nie stać na drogie korepetycje czy lekcje indywidualne, dlatego chcemy wyciągnąć do nich pomocna dłoń organizując DARMOWY kurs francuskiego online: stronę tworzymy specjalnie dla nich!

Dzięki Państwa wsparciu młodzi, którzy przygotowują się do matury uzyskają kolejną pomoc w edukacji.

Na co przeznaczymy zebrane środki?

 1. Dzięki Twojemu wsparciu możemy systematycznie wrzucać nowe materiały edukacyjne na naszą stronę. Przygotowanie każdej lekcji wymaga pracy nawet do 2-3 godzin dziennie! (tekst, tłumaczenie słownictwa, wyjaśnienie gramatyki, interaktywne ćwiczenia, krzyżówki, quizy) 
 2. Reklamę naszej strony ( tak, aby więcej osób mogło się uczyć francuskiego)
 3. Wykupienie mocniejszego serwera 
 4. Zainwestowanie w płatne addony WordPress ( Skrypty Wordpress TUTOR LMS PRO - patrz cele) 
 5. Powtoon - program do Animacji filmow ( patrz cele )
 6. Uzupełniać materiały na stronę.
 7. Pokryć koszty obsługi strony 
 8. Finansowanie wyjazdów do Francji w celu zbierania materiałów na stronę. (chcemy publikować praktyczne materiały dla tych Polaków, którzy tam podróżują ale i tam chcą prowadzić swoją działalność.)

 

TYLKO DLA PATRONÓW:

E-BOOK:OGARNIJ FRANCUSKIE CZASOWNIKI*
e-book z ćwiczeniami dla osób początkujących – A1 

Zeszyt ćwiczeń, który udostępniamy na naszej stronie ma pomóc nabyć podstawowe umiejętności odmiany wybranych czasowników w czasie teraźniejszym. 
Stawiamy w tym ebooku nacisk na naukę kilku wybranych francuskich czasowników. Poznanie ich oraz opanowanie odmiany w czasie teraźniejszym stanie się okazją do utworzenia własnymi siłami pierwszych zdań.

DOSTĘPNY TYLKO NA PATRONITE!
Ilość stron: 126

TYLKO DLA PATRONÓW, KTORZY SUBSKRYBUJĄ WSPARCIE BONJOURDEFRANCE.PL

od progu 20 zł*

 

 

   
   

👉Udostępnij stronę https://www.bonjourdefrance.pl swoim znajomym!
💰 Spodobało Ci się⁉️Zostań naszym Patronem!

Dziękujemy za okazana pomoc!

Wejdź na naszą stronę internetową:

https://www.bonjourdefrance.pl

i zacznij naukę JĘZYKA FRANCUSKIEGO już DZIŚ!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Łukasz Cora
Łukasz Cora
Próg: 20 zł
Piotr Szewczyk
Piotr Szewczyk
Próg: 10 zł
Wojciech Dybka
Wojciech Dybka
Próg: 15 zł
Anna Karpińska
Anna Karpińska
Próg: 20 zł
Michalina Ostachowska
Michalina Ostachowska
Próg: 20 zł
Dorota Ostrowska
Dorota Ostrowska
Próg: 5 zł