Francuski dla Polaków - bonjourdefrance.pl

W Patronite od 20.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1939

Liczba Patronów: 1400

Zostań Patronem
4 patronów
25 miesięcznie
30 łącznie
Francuski dla Polaków to portal, który służy do nauki języka francuskiego. Stawiamy na rozwój nauki przez poznanie słownictwa za pomocą krzyżówek, fiszek, quizów gramatyki języka francuskiego, ćwiczeń oraz testów sprawdzających znajomość języka francuskiego.

O Autorze

Co zrobimy z uzbieraną kwotą? Chcemy te pieniądze przeznaczyć na:

 1. Reklamę naszej strony ( tak, aby więcej osób mogło się uczyć francuskiego)
 2. Wykupienie mocniejszego serwera 
 3. Zainwestowanie w płatne addony WordPress
 4. Uzupełniać materiały na stronę.
 5. Pokryć koszty obsługi strony ( stworzyć nowe PDFy - program płatny, stworzyć nowe PODCASTY - program płatny) - dzisiaj podstawowe PDFy i PODCASTY są nagrodami, z czasem będą dostępne DLA WSZYSTKICH JAK ZNAJDZIEMY SPONSORÓW! (wymagają sporo czasu i pracy do ich utworzenia)

 

Portal Bonjour de France.pl powstał w roku 2002 w odpowiedzi na liczne zainteresowanie Polaków kulturą Francuzów i samym językiem francuskim. W maju 2002 roku rozpoczęła działalność pierwsza odsłona witryny Bonjour de France.pl. Pierwotnie miała przybliżać jedynie podstawowe zagadnienia języka francuskiego. Z czasem ilość materiałów zgromadzonych przerosła najśmielsze oczekiwania twórców.

Dzisiaj po dłuższym okresie czasu postanowiliśmy na nowo uruchomić serwis, uczynić go darmowym i dostępnym nie tylko dla studentów romanistyki, ale dla wszystkich chcących poznawać Francję i jej kulturę.

Naszym marzeniem jest, aby nasza strona internetowa nieustannie się rozwijała, a jednocześnie dostęp do materiałów pozostawał darmowy.

W tych czasach, gdy koszty życia wzrastają, wielu nie stać na dodatkowe płatne lekcje i kursy nauki języka francuskiego.

Dzięki Państwa wsparciu nasza strona internetowa będzie mogła się nie tylko utrzymać, ale także nieustannie rozwijać i udostępniać regularnie nowe materiały do nauki.

 

Naszym marzeniem jest, aby dotrzeć do przede wszystkim młodego pokolenia: dzieci i młodzieży, którzy w szkole podstawowej i średniej rozpoczynają przygodę z językiem francuskim.

Wielu młodych nie stać na drogie korepetycje czy lekcje indywidualne, dlatego chcemy wyciągnąć do nich pomocna dłoń organizując DARMOWY kurs francuskiego online: stronę tworzymy specjalnie dla nich!

Dzięki Państwa wsparci młodzi, którzy przygotowują się do matury uzyskają kolejną pomoc w edukacji.

Każda forma wsparcia edukacji jest dzisiaj bardzo ważna i potrzebna.

Na stronie znajdują się lekcje, dialogi, słówka, fiszki, quizy, krzyżówki, ćwiczenia i wiele innych atrakcyjnych form rozwijania swoich umiejętności językowych.

 

Dzięki wsparciu Patronów liczymy, że uda dodać na stronie ZAAWANSOWANE narzędzia do edukacji: filmy lub animacje edukacyjne oraz rozszerzyć bazę materiałów potrzebnych do nauki.

W PLANACH MAMY:

—> Wydanie eBooków do wydrukowania ZA DARMO z ćwiczeniami, zadaniami, testami, quizami...

—> Nagrania YouTube z dialogami, słówkami itd

--->Podcasty do nauki zdalnej….

wspierając nas pomagasz dzieci i młodzieży w edukacji zdalnej w dobie koronawirusa

Nauka języka francuskiego trwa długo i wymaga wiele wysiłku, a my chcemy ten długi i żmudny czas wielu poświęceń i maksymalnego zaangażowania urozmaicić!

Liczymy na Państwa wsparcie i dziękujemy za okazana pomoc.

Bonjourdefrance.pl 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni