Avatar użytkownika

Bonsai Discovery - Bartosz Warwas

0
patronów
0 
miesięcznie
7 870 
łącznie
0
patronów
0 zł 7 870 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dzięki za wsparcie! Kawka, herbatka w dłoń, wygodny fotel i zapraszam do oglądania filmików z mojej pracy przy drzewach bonsai.
30 zł miesięcznie
Oj, robi się ciekawie! Oprócz oglądania filmików, dołączysz do zamkniętej grupy na FB dla Patronów, na której będą się pojawiały wpisy blogowe, więcej zdjęć. Będziesz mógł też zadawać pytania i razem podyskutujemy nie tylko o Twoich i moich drzewach.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
50 dostępnych miejsc
To już solidne wsparcie! Oprócz filmików i zamkniętej grupy, zaproszę cię na comiesięczny "live dla Patronów", na którym opowiem Ci jakie prace będę wykonywał w kolejnym miesiącu. Będzie to też okazja to zadawania pytań i dyskusji.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Bonsai Discovery - Bartosz Warwas w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, nazywam się Bartosz Warwas i od ponad 15 lat zajmuję się drzewami bonsai. Projekt Bonsai Discovery powstał w roku 2014 w celu szerzenia sztuki bonsai.

Bonsai Discovery to moja droga nauki bonsai, polegająca na nieustannym odkrywaniu tajników sztuki od twórców z całego świata oraz inspirowanie się ich indywidualnym podejściem do tej sztuki.

Moja przygoda z bonsai zaczęła się około 2000 roku, kiedy jako dziesięciolatek natknąłem się na krótki opis bonsai w książce o roślinach doniczkowych. Nie wiedziałem jeszcze, że ta chwila, kilka zdjęć i odrobina informacji nieodwracalnie zmieni bieg mojego życia.

Po 5 latach męczenia całego mojego otoczenia w 2005 roku uczestniczyłem w pierwszych warsztatach bonsai. Po tym jednodniowym spotkaniu zrozumiałem, jak wiele jest jeszcze do odkrycia i ten stan ekscytacji trwa do dziś.

Na przestrzeni kolejnych 10 lat uczestniczyłem w wielu warsztatach bonsai prowadzonych przez uznanych mistrzów (Taiga UrushibataManuel GermadeBjorn BjorholmNaoki MaeokaKevin WillsonKoji Hiramatsu).

W 2015 roku odbyłem dwumiesięczny kurs w Japonii w szkółce Taisho-en, gdzie pod kierunkiem mistrza Nobouchi Urushibata doskonaliłem swoje umiejętności.

Po powrocie z Japonii dalej rozwijam swoje umiejętności codzienną praktyką i odkrywaniem tajników tej sztuki. Od 2016 buduję swoją własną szkółkę Hanaki-en, która, na wzór japoński, będzie miała wydzieloną część ogrodu japońskiego z zaprezentowaną kolekcją bonsai. 

Wpłaty od Patronów zostaną przeznaczone na zakup sprzętu umożliwiającego lepsze nagrywanie video, modernizacje starego warsztatu oraz budowę ogrodu japońskiego.

Cele Autora

Modernizacja starego warsztatu
  • 17 000 zł
  • 9 130 zł brakuje
46%
A co jeśli filmiki byłyby kręcone w pięknym warsztacie bonsai, który wyglądać będzie jak typowa pracownia w japońskiej szkółce bonsai? Biały tynk, drewniane wstawki, tokonoma i piękny widok przez duże okna na całą szkółkę. Aż mam ciarki jak o tym pomyśle! Pomożecie?
Sprzęt do nagrań video
  • 2 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Ważne jest dla mnie to, aby prezentować Wam materiał dobrej jakości. Na początek wystarczy dobry statyw i lepszy obiektyw.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Bonsai Discovery - Bartosz Warwas już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dawid Markiewicz
Dawid Markiewicz
50 zł
Piotr Kaczmarek
Piotr Kaczmarek
50 zł
Tomasz Sikora
Tomasz Sikora
30 zł
Adam Barcewicz
Adam Barcewicz
50 zł
Wojtek Ruśkiewicz
Wojtek Ruśkiewicz
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.