Stowarzyszenie św. Mikołaja Biskupa

Głęboki oddech

1 200 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

1 165 zł

brakuje

Ta kwota pozwoli nam zapewnić większą stabilność finansową Stowarzyszenia - zacząć głębiej oddychać i nie skupiać się bez przerwy na tym czy działania które wykonujemy do tej pory znajdą pokrycie w środkach na naszym koncie. To byłby naprawdę duży krok do większej stabilności i możliwość patrzenia naprzód.

Rozwijamy się

3 500 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

3 465 zł

brakuje

Naszym marzeniem jest zatrudnienie w naszym Stowarzyszeniu psychologa/terapeuty, który będzie mógł jeszcze intensywniej pracować z naszymi podopiecznymi.
Obserwując potrzeby środowiska w którym pracujemy chcemy również zainicjować nową formę pracy, którą nazwaliśmy mini-grupami rodzinnymi. Będziemy na nie zapraszać dzieci wraz z rodzicami. W czasie zajęć rodzice będą mieli okazje przyjrzeć się jak inaczej można pracować z ich dzieckiem, co przynosi zamierzony efekt, a co wręcz przeciwnie.
Sądzimy, że oba te zadania mogą być nową jakością w naszej pracy. Do tego jednak potrzebujemy zatrudnić kolejnego specjalistę. Nie mamy na to środków w żadnym projekcie.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni