Avatar użytkownika

brewiarz.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
0
patronów
0 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy! Twoje konkretne wsparcie jest bezcenne! Każdą kwotę, jaką otrzymujemy, przeznaczamy na rozwój i poprawę serwisu, aby jak najlepiej służył wszystkim zainteresowanym. Właśnie zostałeś jego współtwórcą!
20 zł miesięcznie
Dziękujemy! Twoje konkretne wsparcie jest bezcenne! Dzięki niemu będziemy mogli sfinansować wykonanie niektórych grafik na nasz profil na facebooku. Nie może Cię tam zabraknąć!
30 zł miesięcznie
Dziękujemy! Twoje konkretne wsparcie jest bezcenne! Przeznaczymy je na sfinansowanie narzędzi, dzięki którym możemy lepiej zarządzać treściami na stronach serwisu. Wspólnie budujemy przestrzeń modlitwy!
50 zł miesięcznie
Dziękujemy! Twoje konkretne wsparcie jest bezcenne! Pomoże nam ono jeszcze sprawniej pozyskiwać nowe teksty liturgiczne, które udostępnimy na stronach serwisu. Zostań z nami, budujmy tę przestrzeń razem!
100 zł miesięcznie
Dziękujemy! Twoje konkretne wsparcie jest bezcenne! Za taką kwotę możemy sfinansować część wydatków związanych z utrzymaniem serwisu i pracą tych, którzy na codzień go tworzą. Dzięki Tobie jeszcze więcej osób będzie mogło poznać modlitwę liturgiczną Kościoła.
200 zł miesięcznie
Dziękujemy! Twoje konkretne wsparcie jest bezcenne! Otrzymane od Ciebie wsparcie przeznaczymy na rozwój projektu nowej wersji serwisu, której przygotowanie już trwa. Będziemy na bieżąco informować o kolejnych etapach prac.
500 zł miesięcznie
Dziękujemy! Twoje konkretne wsparcie jest bezcenne! Sprawia, że prace nad treściami i projektem serwisu zdecydowanie przyspiesza. Wspólnie tworzymy miejsce modlitwy.
1000 zł miesięcznie
Dziękujemy! Twoje konkretne wsparcie jest bezcenne! Bardzo cenimy Twoją pomoc i prosimy: jeśli masz pomysły na rozwój serwisu, nie wahaj się podzielić się nimi z nami! Twój wkład jest nie do zastąpienia!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora brewiarz.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

brewiarz.pl – wspólnie tworzymy przestrzeń modlitwy liturgicznej

brewiarz.pl – miejsce, w którym od ponad 20 lat łączymy ludzi, którzy chcą poprzez modlitwę liturgiczną pogłębiać swoją wiarę i oddawać chwałę Jedynemu Bogu w jedności z Kościołem katolickim.

W serwisie udostępniamy teksty Liturgii Godzin i wiele materiałów pomocnych w codziennej modlitwie.

Chcemy coraz bardziej rozwijać tę przestrzeń, aby jak najlepiej służyła wszystkim, którzy poszukują modlitwy liturgicznej. Kolejne treści, szerszy dostęp, nowa wersja serwisu, większa interaktywność – to wszystko już niedługo od nas dla Was.

Czy dołączysz, aby wesprzeć budowanie przestrzeni dobrych spotkań i czasu "zmarnowanego" na modlitwę?

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora brewiarz.pl już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.