BSF Bochnia

W Patronite od 29.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 835

Liczba Patronów: 993

Zostań Patronem
10 patronów
390 miesięcznie
1 745 łącznie
Drodzy miłośnicy, pasjonaci i sympatycy sportu! Bocheńskie Stowarzyszenie Futsalu - BSF Bochnia to klub futsalowy występujący w I lidze futsalu – grupa południowa. Nieustannie walczymy o najwyższe lokaty i codzienne doskonalimy swoje umiejętności poprzez promocje Futsalu w regionie.

O Autorze

Poszukujemy Patronów, którym zależy na rozwoju Futsalu w naszym regionie. W swoim zespole posiadamy wiele utalentowanych zawodników, m.in. takich którzy zdobyli 3. miejsce Młodzieżowych Mistrzostw Europy do lat 19. Co więcej, bardzo mocno promujemy niedocenianą dyscyplinę jaka jest FUTSAL. To właśnie pasja do tej dyscypliny sportu pozwala funkcjonować temu klubowi.

Bardzo nam zależy na Waszej pomocy bo poprzez Futsal możemy kształtować samodyscyplinę, wytrwałość, charakter, pracowitość - cechy które niezbędne są w życiu zawodowym jak i sportowym. 

Naszym cele jest rozwój lokalnej młodzieży i awans do Ekstraklasy Futsalu.

Funkcjonowanie klubu wymaga wielu nakładów finansowych takich jak: zakup sprzętu sportowego, pokrycie kosztów transportu meczów wyjazdowych, wynajmu hali czy opieki medycznej.

Jak dobrze wiecie, sport jest największym zjawiskiem kultury masowej. Ma fantastyczną siłę przyciągania uwagi dużej liczby widzów, co czyni go bardzo atrakcyjnym dla reklamodawców. Nasza drużyna zawsze wyznacza sobie ambitne cele, o czym świadczy nieustanna walka o najwyższe lokaty i codzienne pragnienie doskonalenia swoich umiejętności. W tym roku walczymy o awans do Statscore Futsal Ekstraklasy.

 

Do każdej współpracy podchodzimy profesjonalnie. Inwestując w nasz klub, każdy partner może liczyć na:
 

- Nowych i lojalnych klientów

- Wizerunek przedsiębiorstwa jako organizacji odpowiedzialnej społecznie

- Prestiż jako partner klubu stale osiągającego sukcesy

- Nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Adrian Rosiek
Adrian Rosiek
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 150 zł
Barbara Rosiek
Barbara Rosiek
Próg: 15 zł
Julia Maraj
Julia Maraj
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł