Bełchatowskie Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej ''Syjon''

W Patronite od 27.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
5 łącznie

Nagranie autorskiej płyty uwielbieniowej

10 000 zł

0%

osiągnięto

9 995 zł

brakuje

Zespół Muzyczny Syjon pragnie podzielić się z Państwem swoimi autorskimi utworami, które wielbią święte Imię Pana Boga. Potrzebujemy do tego przedsięwzięcia środków na wejście do studia. Dzięki Państwa wsparciu będziemy mogli usłyszeć utwory napisane przez najlepszego Autora na świecie - Pana Boga ! Bóg zapłać za każde wsparcie!
https://bsmmch-syjon.pl/
https://www.facebook.com/zespol.syjon

Koncert Chwały w Święto Bożego Ciała

15 000 zł

0%

osiągnięto

14 995 zł

brakuje

Celem Koncertu Chwały będzie podkreślenie jak ważnym świętem jest Boże Ciało. W poprzednich latach formą podziękowania były procesje, które przechodziły ulicami miast oraz koncerty muzyczne, które odbywały się w wielu miastach w Polsce. Koncert odbędzie sie w Święto Bożego Ciała i potrwa ok 120 minut. Za pośrednictwem Internetu chcemy dotrzeć z przekazem do dużej ilości osób z całej Polski. Pragniemy tym koncertem kontynuować cykliczność tego koncertu. Chcemy również, żeby te koncerty przybierały coraz większą skalę i w przyszłości chcielibyśmy je organizować na scenach plenerowych w różnych miastach z kilkutysięczną widownią oraz z nieograniczoną widownią w sieci. Bóg zapłać za każde wsparcie!
https://bsmmch-syjon.pl/
https://www.facebook.com/zespol.syjon

Zakup samochodu dostawczo-osobowego

150 000 zł

0%

osiągnięto

149 995 zł

brakuje

Celem jest zakup samochodu osobowo-dostawczego. Dzięki zakupowi takiego samochodu będziemy mogli przemieszczać się z zespołem i sprzętem muzycznym po Polsce, żeby móc wielbić Pana Boga w jeszcze większej skali! Bóg zapłać za każde wsparcie!
https://bsmmch-syjon.pl/
https://www.facebook.com/zespol.syjon

Zakup działki oraz budowa lokalu użytkowego na potrzeby rozwoju Zespołu Muzycznego SYJON

2 500 000 zł

0%

osiągnięto

2 499 995 zł

brakuje

Zakup działki orazbudowa lokalu wiąże się z dużymi kosztami. W związku z tym zwracamy się do wszystkich Darczyńców o pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Pragniemy w tym lokalu stworzyć warunki do rozwoju Zespołu Muzycznego Syjon, który już od kilku lat wielbi Pana Boga podczas różnych uroczystości i wydarzeń religijnych. Celem Stowarzyszenia jest propagowanie wartości chrześcijańsko-patriotycznych zakorzenionych w kulturze i dziedzictwie narodowym poprzez organizację różnych wydarzeń kulturalnych. Stowarzyszenie oraz Zespół Muzyczny SYJON tworzą ludzie w różnym wieku i każdy jest pasjonatem muzyki. Trud pracy, ambitne cele, autorskie projekty w postaci napisanych własnych tekstów oraz muzyki sprawiły, że od początku istnienia Stowarzyszenie dąży do tego, żeby się rozwijać i uczestniczyć w różnych projektach o charakterze kulturalnym na coraz większą skalę. Od momentu powstania Stowarzyszenie jest bardzo aktywne w obszarze upowszechniania kultury polskiej, a dowodem tej aktywności jest organizacja i czynny udział w kilkudziesięciu wydarzeniach min. takich jak: koncerty uwielbienia, koncerty kolęd, koncerty patriotyczne oraz adoracje. Mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej podjęliśmy decyzję, że w roku 2021 planujemy zorganizować min.10 koncertów, a w kolejnych latach również planujemy rozwój oraz organizację wielu wydarzeń kulturalnych. Pragniemy również, żeby planowane przez nas wydarzenia z każdym rokiem były organizowane na coraz większą skalę min. z wykorzystaniem transmisji on-line w Internecie. Bóg zapłać za każde wsparcie!
https://bsmmch-syjon.pl/
https://www.facebook.com/zespol.syjon
Zostań Patronem