Bełchatowskie Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej ''Syjon''

W Patronite od 27.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
5 łącznie
Iz 12,4-6 ChwalciePana!WzywajcieJego imienia!RozgłaszajcieJego dzieła wśród narodów,przypominajcie,że wspaniałe jest imięJego ŚpiewajciePanu bo uczynił wzniosłe rzeczy!Niech to będzie wiadome po całej ziemi!Wznoś okrzyki i wołaj z radości,mieszkanko Syjonu,bo wielki jest pośród ciebieŚwięty Izraela!

O Autorze

Zespół muzyczny ''Syjon'' stanowi integralną część Bełchatowskiego Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej ''Syjon'', którego celem jest propagowanie wartości chrześcijańskich zakorzenionych w kulturze polskiej poprzez organizację i udział w przedsięwzięciach religijno-kulturalnych.

Zespół Muzyczny ''Syjon'' pochodzi z Bełchatowa. Członków zespołu połączyła miłość do muzyki i chęć uwielbienia Pana Boga. Zespół tworzą ludzie w różnym wieku i każdy jest pasjonatem muzyki, w tym muzyki chrześcijańskiej. Taka była wola Boża, aby połączyć talenty i umiejętności, tworząc wspólny zespół, którego fundamentem powstania jest Słowo Boże zapisane w Księdze Izajasza 12,4-6.

Trud pracy, ambitne cele, a nade wszystko chęć uwielbiania Pana Boga sprawiły, że od początku powstania zespołu mamy okazje do wspólnego muzycznego uwielbienia i z każdym dniem staramy się rozwijać oraz uwielbiać Pana Boga w coraz większej skali. Za nami niejedne Eucharystie, adoracje Najświętszego Sakramentu, czuwania modlitewne, pielgrzymki czy koncerty uwielbienia, na których wraz z innymi wychwalaliśmy naszego Stwórcę i Pana w Niebie. To właśnie Jemu niegdyś spodobało się obdarzyć nas wokalnymi i instrumentalnymi zdolnościami, abyśmy poprzez muzykę nieśli Dobrą Nowinę na wszystkie krańce świata.

Wierzymy, że w naszym życiu wykonuje się plan Boży. Nie chcemy stać w miejscu, lecz zamierzamy dalej się rozwijać. Nie chcemy leżeć na wygodnej kanapie, ale zakładamy buty wyczynowe i idziemy przed siebie, aby kiedyś znaleźć się w Niebie. Dokąd zaprowadzi nas ta muzyczna przygoda? Oby do świętości!

Poniżej zamieszczamy linki do naszych wcześniejszych nagrań:

* Schowaj mnie

https://www.youtube.com/watch?v=JcpTRHJWxQ8

* Chrystus Pan, Boży Syn

https://www.youtube.com/watch?v=UKTmZt4CDcM

* Wznoszę ręce me wzwyż

https://www.youtube.com/watch?v=lLBB2RMiwDs

W 2020 roku Zespół Muzyczny Syjon zorganizuje i weźmie udział w kilku wydarzeniach. Nasz zespół drugi rok z rzędu został zaproszony do dwudniowej posługi muzycznej na Jasnej Górze. Oprócz tego przygotowujemy się do organizacji Koncertu Chwały z okazji Bożego Ciała oraz cyklu czterech Multimedialnych Widowisk opartych na konferencjach oraz koncertach muzycznych poświęconych pontyfikatowi Świętego Jana Pawła II. 

Przez obecną sytuację jaką sprowadził na nas koronawirus chcemy docierać do Was poprzez transmisje on-line. Dzięki Adoracjom Najświętszego Sakramentu chcemy Wam zapewnić ciągły kontakt z ŻYWYM Jezusem Chrystusem.

Przygotowania i realizacja tych wydarzeń wymagają od nas jako organizatorów wiele wysiłku i nakładów finansowych. Niezbędne są m.in. przygotowanie materiałów muzycznych, organizacja prób czy zapewnienie odpowiedniego sprzętu i techniki (instrumenty, scena, nagłośnienie, oświetlenie, telebimy, kamery itp.). Wiele prac wykonujemy czynem społecznym, ale na szereg wydatków potrzebne są środki finansowe. W związku z tym serdecznie zapraszamy do wsparcia finansowego tego Bożego dzieła jakim jest rozwój Zespołu Muzycznego SYJON.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem