Budnik i Pokrzywiński o F1

W Patronite od 31.12.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 151

liczba Patronów: 164

79 patronów
1 910 zł miesięcznie
19 550 zł łącznie

Dwa wyścigi stają się realne.

2 000 zł

miesięcznie

95%

osiągnięto

90 zł

brakuje

Jeżeli uda się nam osiągnąć ten próg i utrzymać go na jakiś czas będziemy w stanie pojechać na dwa europejskie wyścigi i znacząco poprawić jakość publikowanych materiałów (podobnie, nowe mikrofony, żeby nie było echa, oświetlenie czy lepszy sprzęt do montażu).

Czas wyrabiać paszporty.

3 000 zł

miesięcznie

63%

osiągnięto

1 090 zł

brakuje

Utrzymując Wasze wsparcie na tym poziomie przez jakiś czas jesteśmy w stanie wsiąść w samolot i polecieć na inny kontynent (np. Australia, Singapur, Abu Zabi). Oczywiście w grę wchodzi wszystko z powyższych celów.

Rozwój, rozwój, rozwój!

5 000 zł

miesięcznie

38%

osiągnięto

3 090 zł

brakuje

Dzięki temu latamy na wyścigi, mamy dużo lepsze zaplecze techniczne oraz środki na paliwo, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby F1 Podcast ruszył w Polskę, a może i dalej! Podcasty z gośćmi (inni dziennikarze, sportowcy, goście specjalni... a może były bądź obecny kierowca?).

Fernando Alonso?

10 000 zł

miesięcznie

19%

osiągnięto

8 090 zł

brakuje

Mając tak duże wsparcie naszym obowiązkiem jest zrobić wszystko, aby dostać się do Fernando Alonso. Kupujemy bilety i lecimy do Indianapolis w maju (niepowiedziane w którym roku). Czy mówiliśmy, że to absolutne spełnienie naszych marzeń? Każda kwota powyżej tego celu tylko pomaga nam w dalszym rozwoju i przywołuje myśli o zmianie pracy... ;)

Jedziemy na wyścig!

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Taka miesięczna kwota pozwala nam na wyjazd na wyścig w Europie oraz rozwój kanału pod względem technicznym (nowy sprzęt, jak mikrofony czy druga kamera).
Zostań Patronem