Budnik i Pokrzywiński

W Patronite od 31.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 54

Liczba Patronów: 56

Zostań Patronem
Kup na prezent
402 patronów
9 740 miesięcznie
Jesteśmy dwoma pasjonatami F1, którzy chcą się rozwijać oraz tworzyć najlepszy content, jaki tylko potrafią. Podcasty, filmy retro, a docelowo... relacje z wyścigów!

O Autorze

Dzień dobry! Witamy na naszej stronie na Patronite - Bartosz Budnik i Bartosz Pokrzywiński! 

Parafraza wstępu do każdego z naszych podcastów jest chyba najodpowiedniejszym, co może się tu znaleźć. Kiedy startowaliśmy z naszym kanałem nie mogliśmy się spodziewać, że przerodzi się to w tak wielkie wydarzenie w naszych życiach. Pisząc te słowa jesteśmy po nagraniu 100 odcinka naszego F1 Podcast, który to rozpoczął swoje życie 18 sierpnia 2018 roku. Zaczęliśmy, z tym co było i cały czas nie przestajemy się rozwijać.

Pierwszą zmianą formatu na naszym kanale był film ciekawostkowy o pieniądzach w Formule 1, który zarazem jest najczęściej oglądanym filmem na naszym kanale. Szukając nowych możliwości na opowiadanie historii zdecydowaliśmy się na mały spin-off serii naszych podcastów o bieżących wydarzeniach.

Retro Podcasty opowiadające historie z przeszłości F1, i te dobre, i te złe, zagościły na naszym kanale i od razu przypadły widzom do gustu. Wiemy, chcecie więcej, obiecujemy, że będzie ;)

Zastanawiacie się pewnie, dlaczego tu jesteśmy. Szczerze możemy Wam przyznać, nigdy się nie spodziewaliśmy, że będziemy na Patronite, ale chcemy się rozwijać. Główną motywacją są dla nas wyścigi. Chcemy pojechać na kilka z nich w przyszłym sezonie, a bez waszego wsparcia prawdopodobnie nie będzie to możliwe.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Krystian Błahuta
Krystian Błahuta
Próg: 20 zł
Patryk  Wronka
Patryk Wronka
Próg: 20 zł
wojtek kwolek
wojtek kwolek
Próg: 20 zł
Harnold
Harnold
Próg: 20 zł
Beciio
Beciio
Próg: 20 zł
Lidka Ocka
Lidka Ocka
Próg: 20 zł