Budnik i Pokrzywiński o F1

W Patronite od 31.12.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 134

liczba Patronów: 120

75 patronów
1 760 zł miesięcznie
10 750 zł łącznie
Jesteśmy dwoma pasjonatami F1, którzy chcą się rozwijać oraz tworzyć najlepszy content, jaki tylko potrafią. Podcasty, filmy retro, a docelowo... relacje z wyścigów!

O Autorze

Dzień dobry! Witamy na naszej stronie na Patronite - Bartosz Budnik i Bartosz Pokrzywiński! 

Parafraza wstępu do każdego z naszych podcastów jest chyba najodpowiedniejszym, co może się tu znaleźć. Kiedy startowaliśmy z naszym kanałem nie mogliśmy się spodziewać, że przerodzi się to w tak wielkie wydarzenie w naszych życiach. Pisząc te słowa jesteśmy po nagraniu 100 odcinka naszego F1 Podcast, który to rozpoczął swoje życie 18 sierpnia 2018 roku. Zaczęliśmy, z tym co było i cały czas nie przestajemy się rozwijać.

Pierwszą zmianą formatu na naszym kanale był film ciekawostkowy o pieniądzach w Formule 1, który zarazem jest najczęściej oglądanym filmem na naszym kanale. Szukając nowych możliwości na opowiadanie historii zdecydowaliśmy się na mały spin-off serii naszych podcastów o bieżących wydarzeniach.

Retro Podcasty opowiadające historie z przeszłości F1, i te dobre, i te złe, zagościły na naszym kanale i od razu przypadły widzom do gustu. Wiemy, chcecie więcej, obiecujemy, że będzie ;)

Zastanawiacie się pewnie, dlaczego tu jesteśmy. Szczerze możemy Wam przyznać, nigdy się nie spodziewaliśmy, że będziemy na Patronite, ale chcemy się rozwijać. Główną motywacją są dla nas wyścigi. Chcemy pojechać na kilka z nich w przyszłym sezonie, a bez waszego wsparcia prawdopodobnie nie będzie to możliwe.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!