Piotr Bukartyk & Ajagore

W Patronite od 15.05.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 848

Liczba Patronów: 950

Zostań Patronem
Kup na prezent
16 patronów
590 miesięcznie
10 170 łącznie
WIELORYB FIUTIN I INNE OPOWIADANIA - ta płyta to początek świetlanej przyszłości wydawnictwa SEGRAM, które właśnie wymyśliłem. Z pomocą grona przyjaciół, a więc i Waszą, oddaję się ambitnej misji udokumentowania w formie dźwiękowej i drukowanej moich dokonań rymotwórczo - śpiewaczych.

O Autorze

Szanowni Państwo!

Nazywam się Piotr Bukartyk, piszę do rymu i układam melodie, usiłując łączyć jedno z drugim. Próby wymyślenia takiej piosenki, żebym ja sam się jej nie czepiał, zajęły mi ostatnich 40 lat. Parę razy byłem blisko, po chwili  jednak dochodząc do wniosku, że to jeszcze nie to. Czy dzieje się tak dlatego, że zwykle sam je śpiewam – nie wiem. W każdym razie próbuję i nie zamierzam się poddawać zwłaszcza teraz, w kwiecie wieku.

Piosenek tych – udanych czy nie, jednak moich dzieci przecież - uzbierało się z czasem grubo ponad pięć setek. Większości z nich udaje się zabrzmieć tylko raz, chwilę po napisaniu. Taki już ze mnie rodzic - jak żółwica – jajek znoszę bez liku, na płytę dociera niewiele.

I chyba stąd wziął się pomysł powołania do życia własnego, chroniącego resztę jaj wydawnictwa. Jego nazwa olśniła mnie w cudownym przebłysku twórczej inwencji, porażając prostotą najpierw mnie, potem kolegów w busie, a teraz – mam nadzieję – Was. Brzmi ona… (narastający odgłos werbla buduje napięcie)...

…  SEGRAM !

Fajnie??? Nie wiem jeszcze, czy będzie drugi człon, np. records, entertainment, mjuzik,  czy usługi dla ludności, ale to nieważne. Ważne, że wiem, co robić, a jeszcze ważniejsze, że wiem, Z KIM to zrobię – PANIE, PANOWIE!

Nie wiem jeszcze, ilu Was jest, ale już się cieszę, że jesteście!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Andrzej Struczewski
Andrzej Struczewski
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
daniel markowski
daniel markowski
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Marcin Zalewski
Marcin Zalewski
Próg: 30 zł