W Patronite od 31.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2991

Liczba Patronów: 2907

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
21 miesięcznie
912 łącznie

Gala Wolontariatu

2 000 zł

45%

osiągnięto

1 088 zł

brakuje

Gala Wolontariatu to impreza organizowana z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, podczas której podsumowany jest rok działalności wolontariuszy, przedstawione są ciekawe sylwetki społeczników oraz nagrodzeni najaktywniejsi działacze. Impreza organizowana jest w przestrzeniach teatru, towarzyszą jej występy gwiazd oraz prezentacje ambasadorów wolontariatu. Do chwili obecnej zorganizowaliśmy 12 edycji tego wydarzenia, w którym wzięło udział 2000 uczestników, 250 partnerów, 40 artystów i 30 nagrodzonych działaczy. Galę Wolontariatu wsparli m.in.: Textilimpex, Kręgielnia Grakula, Kino Bodo, Fundacja Orange, Galeria Ars Nova, Pfizer Polska, Garden Party, Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Wirtualna Polska, Politechnika Łódzka, Konsulat Republiki Albanii, Konsulat Austrii, Street Szop, Samokhin Band. Z roku na rok impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co nas bardzo cieszy, gdyż możemy ją organizować na coraz to wyższym poziomie i nagradzać kolejnych "bohaterów wolontariatu".

Więcej informacji na stronie: https://www.centerko.org/2019/gala-wolontariatu-szukamy-partnerow/

Wolontarystyczne webinaria

300 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Tak, jak już wiecie lubimy dzielić się wiedzą i realizować niecodzienne działania. Dzięki temu celowi chcielibyśmy rozwinąć nasz kanał na You Tube i tworzyć webinaria z ciekawymi gośćmi, którzy będą opowiadali o swoim doświadczeniu z wolontariatem i podzielą się ciekawymi projektami.

Yoł Yoł Seniorzy tańczą!

500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Wsparcie tego celu pozwoli nam na realizację miesięcznych warsztatów i zajęć dla wolontariuszy 60+ z profesjonalnym instruktorem tańca oraz specjalistą ds. wolontariatu, dzięki którym:

-> nauczą się nowych kroków i elementów tańca hip-hop;
-> stworzą choreografie i układy taneczne, które będą prezentować podczas akcji i wydarzeń społecznych;
-> nauczą się samodzielnego prowadzenia zajęć dla dzieci i młodzieży;
-> nabędą pewności siebie, umiejętności realizowania własnych inicjatyw oraz "dawania czegoś od siebie";
-> będą realizować własne projekty wolontarystyczne.

Dzięki regularnemu wsparciu przyczynisz się do dalszego funkcjonowania formacji Yoł Yoł Seniorzy, która powstała w ramach projektu "Wolontariat w rytmie hip-hop": https://www.facebook.com/groups/centerko/
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mirosław Kołodziejczyk
Mirosław Kołodziejczyk
Próg: 21 zł
Transfer Dobra TV - Wojtek Juszkiewicz
Transfer Dobra TV - Wojtek Juszkiewicz
Próg: 3 zł
Paweł Wróbel Wróblewski
Paweł Wróbel Wróblewski
Próg: 7 zł