Cezary Walenciuk

W Patronite od 31.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1795

Liczba Patronów: 1308

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
66 miesięcznie
4 007 łącznie
Jestem programistą. Od wielu lat pomaga innym uczyć się programować, co sprawia mi wielką radość.

Moją misją jest inspirowanie innych i prowadzenie ich po drodze do świata przy komputerze i ponad nim.

O Autorze

Dlaczego to robię ?

Od 2011 roku prowadzę bloga o programowaniu  w platformie .NET, bibliotekach JavaScript i nie tylko. Pomaganie innym to moja pasja dlatego postanowiłem przejść na wyższy poziom i założyłem także kanał na YouTube 

Całą tę przygodę rozpocząłem, ponieważ jako początkujący programista czułem się zagubiony więc samemu zacząłem tworzyć materiały dla siebie.

Tak właśnie powstał mój blog.

Przeanalizowałem też zawartość naszej Polskiej sieci i rzeczywiście jest miejsce dla filmików na temat C# i innych tematów programistycznych. Oto przykład tego, jak wygląda moja praca

Dlaczego Patronite?

W odpowiedzi na Wasze prośby założyłem konto na Patronite, by umożliwić Wam wsparcie tej inicjatywy. Chociaż będę szczery moja żona namówiła mnie ostatecznie, abym założył konto.

Na samą myśl, że dostałby bym parę groszy za to, co kocham to mam ochotę wstrzelić się jak statek kosmiczny. 

To Wasze rosnące wsparcie pozwala mi wkładać w to więcej czasu.To dzięki Wam wspólnie docieramy do jak największej ilości ludzi. Jeśli popierasz taką naukę programowania to zachęcam do włączenia się w ten wspólny projekt.

Co jeszcze ?

Prowadzę też inne projekty. Na Instagramie tworze obrazki na temat pytań kwalifikacyjnych, które są zadawane programistom. Na Twitterze wstawiam ilustrację mówiące o tym, co nowego w .NET 6.

Chcesz mnie zmotywować, aby dał z siebie jeszcze więcej. Myślę, że wiesz co masz robić :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Adam Migurski
Adam Migurski
Próg: 7 zł
mar cin
mar cin
Próg: 14 zł
Hubert Ciebiada
Hubert Ciebiada
Próg: 7 zł
Kamil Gąsiorek
Kamil Gąsiorek
Próg: 14 zł
Justyna Jagoda Pietrzyńska
Justyna Jagoda Pietrzyńska
Próg: 7 zł