Cheetahs League

W Patronite od 19.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
30 łącznie
Tworzymy Ligę w League of Legends. Dzięki Waszemu wsparciu, cały czas możemy rozwijać nasz projekt!

O Autorze

Jesteśmy amatorską ligą dla graczy League of Legends.

Nasze początki były trudne, mnóstwo organizacji, spraw administracyjnych. Po miesiącach przygotowań, wystartowaliśmy z sezonem testowym. Niestety, nasz budżet nie pozwala na sprawienie wielkich nagród.

W naszym Zarządzie znajdują się studenci, uczniowie, biznesmeni oraz pracownicy etatowi. Nasze doświadczenie w organizacji turniejów, pozwala nam dopiąć wszystkie formalności, ciągle udoskonalać działanie jak i regulamin.

Problem pojawia się w momencie, gdy dostajemy wykaz kosztów. Wszystko jest drogie, a nasz budżet ograniczony. Komentatorzy, zarząd, księgowość, graficy, reklama, a w przyszłości organizowanie tzw. LANów. Nie ma możliwości, abyśmy to wszystko opłacili z własnych kieszeni.

Tutaj na pomoc przychodzi Patronite. Mamy nadzieję, że dzięki datkom naszych graczy, zawodników, kibiców oraz osób postronnych, będziemy mogli osiągnąć te cele szybciej.

Przed nami pierwszy sezon - szansa dla nas, abyśmy pokazali na co naprawdę nas stać!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem