Avatar użytkownika

Che Juventus

1
patron
9 
miesięcznie
1 101 
łącznie
1
patron
9 zł 1 101 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
High Five! Przybijasz nam piąteczkę!

• Ramka Patrona na naszej stronie www;
9 zł miesięcznie
Pokazujesz nam, że to, co robimy, jest coś warte 👍

W ramach 1️⃣ progu otrzymujesz co miesiąc:
• ramkę Patrona na naszej stronie www;
• wpis do listy Patronów w specjalnej zakładce;
• kalendarz meczowy na pulpit i telefon;
19 zł miesięcznie
W trakcie ustalania.
29 zł miesięcznie
W trakcie ustalania.
49 zł miesięcznie
W trakcie ustalania.
99 zł miesięcznie
W trakcie ustalania.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Che Juventus w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tworzony z pasji portal informacyjno-dyskusyjny. Śledzimy doniesienia z rynku transferowego, relacje ze spotkań oraz codzienne ciekawostki na temat Bianconerich.

Od lat dzielimy się z Wami najświeższymi informacjami ze świata Starej Damy.

Prowadząc stronę internetową, a także konta na Facebooku oraz Twitterze, staramy się łączyć kibiców z całej Polski.

Poza standardowymi informacjami ze świata piłki, nieustannie, z pasją i zaangażowaniem staramy się wprowadzać nowe usprawnienia na naszej stronie. 

Zależy nam, by pobyt na Che Juventus był zarówno pożyteczny (za sprawą świeżo dostarczonych informacji), jak i przyjemny, dlatego zadbaliśmy o intuicyjny interfejs i wprowadziliśmy rozwiązania z elementami rywalizacji — nasz typer Serie A, w którym co roku nagradzamy laureatów; zwycięzcy, fundując najnowszą, oryginalną koszulkę Starej Damy.

Jako Che Juventus działamy od niemal 4 lat, jednak praca, którą się z Wami dzielimy, trwała już wcześniej - pod szyldem SoloJuve.

Od samego początku nasz projekt pozostawał niezależny i wolny od reklam. Nikt nie lubi wyskakujących okienek. Nasz projekt powstał z pasji i jest utrzymywany  z prywatnych środków członków redakcji. Koszty, takie jak utrzymanie domeny, serwera, czy opłacanie wtyczek umożliwiających dodatkowe funkcje, opłacaliśmy zawsze z własnej kieszeni.

Prowadzenie Che Juventus nigdy nie było naszą pracą, a czymś, co robimy w wolnym czasie — z pasji i miłości do biało-czarnych barw. 

Każdy pojawiający się na stronie komentarz (choć czasem trzeba je czyścić ;)) generuje uśmiechy na naszych twarzach, gdyż od początku przyświecał nam cel, by Che Juventus nie było zwykłą stroną z informacjami o klubie, ale żywą i zaangażowaną społecznością. Chcemy, aby tak zostało... wróć! Chcemy, by było jeszcze lepiej!

Dlatego powstał ten profil. Nie chcemy robić jednorazowych zrzutek. Patronite daje możliwość realnego wpływu naszej społeczności na rozwój Che!

W komentarzach bardzo często trafnie diagnozujecie nasze niedociągnięcia lub obszary, w których moglibyśmy się poprawić. Zostając Patronem, stajesz się częścią całego Che Juventus. Oprócz standardowego wsparcia masz szansę — wraz z innymi Patronami — realnie decydować o kierunku rozwoju strony.

Ustalasz priorytety, zgłaszasz poprawki i jesteś na bieżąco informowany o tym, jak postępują prace nad stroną.

Chcielibyśmy uniezależnić się od zewnętrznego finansowania oraz dodawać kolejne elementy, które zapewnią wygodny dostęp zarówno do informacji, jak i dyskusji z innymi użytkownikami. 

Niestety, nie wszystko jesteśmy w stanie zrobić sami… Bogatszy w możliwości portal oznacza większe zasoby potrzebne nie tylko do dalszego rozwoju, ale również utrzymania tego, co już funkcjonuje. 

Zbliża się letnie mercato — piękny okres, w którym zaglądacie do nas najczęściej. Sprawmy, by Transfery LIVE żyły, jak nigdy jeszcze! To pierwszy z projektów, który zostanie poruszony w „grupie projektowej”, ale z pewnością niejedyny…

 

 


 

Nic nie zakładamy. Jeśli strona sama się utrzyma, będzie świetnie. Jeśli dzięki Patronite łatwiej nam będzie wprowadzać w życie poprawki — cudownie. Krok po kroku postaramy się wprowadzić wszystkie, o których to Wy będziecie decydować.

Nawet progi mogą ulec zmianie, jeśli pojawią się ciekawe propozycje… 😉

Wszystko zależy od Was!

Fino alla fine! Forza Che Juventus!

 

Cele Autora

Prowadzenie strony
  • 200 zł miesięcznie
  • 191 zł brakuje
4%
Opłacanie wtyczek do typowania spotkań, aktualizowania tabel oraz terminarzy, a także serwera i domeny strony Che Juventus.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Che Juventus już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Aleksander Dębski
Aleksander Dębski
9 zł
Anonimowy patron
9 zł
Anonimowy patron
9 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.