Che Juventus

W Patronite od 11.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2470

Liczba Patronów: 1670

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
54 miesięcznie
786 łącznie
Tworzony z pasji portal informacyjno-dyskusyjny. Śledzimy doniesienia z rynku transferowego, relacje ze spotkań oraz codzienne ciekawostki na temat Bianconerich.

O Autorze

Od lat dzielimy się z Wami najświeższymi informacjami ze świata Starej Damy.

Prowadząc stronę internetową, a także konta na Facebooku oraz Twitterze, staramy się łączyć kibiców z całej Polski.

Poza standardowymi informacjami ze świata piłki, nieustannie, z pasją i zaangażowaniem staramy się wprowadzać nowe usprawnienia na naszej stronie. 

Zależy nam, by pobyt na Che Juventus był zarówno pożyteczny (za sprawą świeżo dostarczonych informacji), jak i przyjemny, dlatego zadbaliśmy o intuicyjny interfejs i wprowadziliśmy rozwiązania z elementami rywalizacji — nasz typer Serie A, w którym co roku nagradzamy laureatów; zwycięzcy, fundując najnowszą, oryginalną koszulkę Starej Damy.

Jako Che Juventus działamy od niemal 4 lat, jednak praca, którą się z Wami dzielimy, trwała już wcześniej - pod szyldem SoloJuve.

Od samego początku nasz projekt pozostawał niezależny i wolny od reklam. Nikt nie lubi wyskakujących okienek. Nasz projekt powstał z pasji i jest utrzymywany  z prywatnych środków członków redakcji. Koszty, takie jak utrzymanie domeny, serwera, czy opłacanie wtyczek umożliwiających dodatkowe funkcje, opłacaliśmy zawsze z własnej kieszeni.

Prowadzenie Che Juventus nigdy nie było naszą pracą, a czymś, co robimy w wolnym czasie — z pasji i miłości do biało-czarnych barw. 

Każdy pojawiający się na stronie komentarz (choć czasem trzeba je czyścić ;)) generuje uśmiechy na naszych twarzach, gdyż od początku przyświecał nam cel, by Che Juventus nie było zwykłą stroną z informacjami o klubie, ale żywą i zaangażowaną społecznością. Chcemy, aby tak zostało... wróć! Chcemy, by było jeszcze lepiej!

Dlatego powstał ten profil. Nie chcemy robić jednorazowych zrzutek. Patronite daje możliwość realnego wpływu naszej społeczności na rozwój Che!

W komentarzach bardzo często trafnie diagnozujecie nasze niedociągnięcia lub obszary, w których moglibyśmy się poprawić. Zostając Patronem, stajesz się częścią całego Che Juventus. Oprócz standardowego wsparcia masz szansę — wraz z innymi Patronami — realnie decydować o kierunku rozwoju strony.

Ustalasz priorytety, zgłaszasz poprawki i jesteś na bieżąco informowany o tym, jak postępują prace nad stroną.

Chcielibyśmy uniezależnić się od zewnętrznego finansowania oraz dodawać kolejne elementy, które zapewnią wygodny dostęp zarówno do informacji, jak i dyskusji z innymi użytkownikami. 

Niestety, nie wszystko jesteśmy w stanie zrobić sami… Bogatszy w możliwości portal oznacza większe zasoby potrzebne nie tylko do dalszego rozwoju, ale również utrzymania tego, co już funkcjonuje. 

Zbliża się letnie mercato — piękny okres, w którym zaglądacie do nas najczęściej. Sprawmy, by Transfery LIVE żyły, jak nigdy jeszcze! To pierwszy z projektów, który zostanie poruszony w „grupie projektowej”, ale z pewnością niejedyny…

 

 


 

Nic nie zakładamy. Jeśli strona sama się utrzyma, będzie świetnie. Jeśli dzięki Patronite łatwiej nam będzie wprowadzać w życie poprawki — cudownie. Krok po kroku postaramy się wprowadzić wszystkie, o których to Wy będziecie decydować.

Nawet progi mogą ulec zmianie, jeśli pojawią się ciekawe propozycje… 😉

Wszystko zależy od Was!

Fino alla fine! Forza Che Juventus!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Aleksander Dębski
Aleksander Dębski
Próg: 9 zł
Anonimowy patron
Próg: 9 zł
Anonimowy patron
Próg: 9 zł
Ramil Kajczyk
Ramil Kajczyk
Próg: 9 zł
Marcin Kiełbasiński
Marcin Kiełbasiński
Próg: 9 zł