Chełmskie Centrum Ewangelizacji

W Patronite od 22.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 657

Liczba Patronów: 852

Zostań Patronem
Kup na prezent
15 patronów
655 miesięcznie
5 500 łącznie
"Biada mi, gdybym nie głosił Ewangelii!" (1 Kor 9,16). Chcemy uchwycić się tego Słowa i jako Chełmskie Centrum Ewangelizacji działać na wszelkie możliwe sposoby, wychodząc do każdego możliwego człowieka, aby poznał w swoim życiu Boga żywego!

O Autorze

Chełmskie Centrum Ewangelizacji to przede wszystkim ludzie, którzy poznali Boga, zaufali Mu i chcą mówić o nim wszędzie (nie tylko w Chełmie). Naszym pragnieniem jest ewangelizować współczesnego człowieka, który nie poznał jeszcze Boga, lub który pogubił się w swojej wierze. Chcemy też poprzez formację ewangelizatorów oraz formatorów ewangelizatorów przygotowywać świeckich ludzi, aby w swoich środowiskach byli świadkami wiary i skutecznie przyprowadzali innych do Boga! Autorem tego dzieła jest sam Bóg, dlatego z całą mocą wierzymy, że "Ten, który zapoczątkował w was dobre dzieło, dokończy go"! (Flp 1,6)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michał Olucha
Michał Olucha
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Izabela Durma
Izabela Durma
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 200 zł
Jagoda Gołofit
Jagoda Gołofit
Próg: 50 zł