Chłopaki w podróży

W Patronite od 13.11.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 508

Liczba Patronów: 442

Zostań Patronem
29 patronów
605 miesięcznie
18 075 łącznie
Siema! Jesteśmy Chłopaki w podróży. Tworzenie filmów to nasza praca i jednocześnie pasja. Gdy dodaliśmy do tego zamiłowanie do podróży, powstał projekt "Chłopaki w podróży" W skrócie - jeździmy po świecie, poznajemy ludzi i robimy o tym krótkie filmy ;)

O Autorze

Pomimo naszego fachu, przygoda z nagrywaniem podróży zaczęła się dopiero 3 lata temu podczas jednej z wypraw samochodowych.
Na poważnie zajęliśmy się tym w 2017 w trakcie wyprawy busem do Gruzji i Armenii - tak powstał pierwszy sezon "Chłopaki w podróży", który możecie obejrzeć na naszym kanale youtube.
 

Jak nasz format ewoluował przez te 2 lata?
Sprawdźcie sami oglądając poniższe wideo ;)

 

Jak każdy projekt miewaliśmy wzloty i upadki, a wszystkie ciepłe komentarze nadal są głównym motorem napędowym naszego formatu.

Oto niektóre z nich:
 

Poza filmowcami mamy na pokładzie także dźwiękowca-kompozytora, który produkuje podkłady muzyczne do naszych filmów, to dzięki niemu nasze filmy wyróżniają się niepowtarzalną ścieżką audio.

Tutaj możecie zobaczyć jeden z odcinków naszego serialu z najnowszego, trzeciego sezonu, który został nagrany podczas wyprawy busem z Warszawy do Gambii ;)


Z uwagi na naszą profesję, poza formatem podróżniczym produkujemy różne formy audio-wizualne, a nasze portfolio możecie obejrzeć pod adresem www.MOHDO.pl

To byłoby na tyle naszej wizytówki ;) Więcej naszych zdjęć i filmów znajdziecie na naszych kanałach social media i youtube. Z chęcią odpowiemy Wam na wszelkie pytania!

Kilka zdjęć naszych twarzy na koniec, żebyśmy nie byli tacy anonimowi :P


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem