Avatar użytkownika

chono

0
patronów
0 
miesięcznie
270 
łącznie
0
patronów
0 zł 270 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie


🍯  chonuś puchatek  🍯


Witamy w społeczności chono!


Osoby, które zdecydują się nas wesprzeć na tym poziomie, zaprosimy do naszej unikalnej, zamkniętej grupy dla Patronów na Facebooku.


Na grupie Patronów będziemy dzielić się z Wami:

🐝 naszymi organizacyjnymi rozterkami i planami na przyszłość - chcemy poznać Wasze zdanie w kwestiach, które pomogą nam tworzyć coraz lepsze wydarzenia. Będziecie mieć realny wpływ na to gdzie i kiedy spotkamy się następnym razem. Chętnie też dowiemy się kogo chcielibyście zobaczyć przed kamerą na naszym YouTube'owym kanale

🐝 relacjami live z organizowanych przez nas wydarzeń

🐝 przedpremierowymi filmami

🐝 dodatkowymi materiałami, które tworzone będą specjalnie dla Was

20 zł miesięcznie


💁‍♂️  pomysłowy chonomir  🙋‍♂️


Bardzo dziękujemy! Ten próg powstał z myślą o osobach, które chcą nas wesprzeć nieco hojniej, ale niekoniecznie liczą na coś w zamian.


No dobra, jednak w ramach wyrazów wdzięczności za wsparcie nas na tym poziomie dorzucamy od nas mały upominek i...


🙉 Uwaga! 🙉


... możliwość zapisania się na plener na tydzień przed oficjalnym startem wydarzenia!


Oczywiście otrzymujesz również wszystkie przywileje z poprzedniego progu.

50 zł miesięcznie


⚔️  chonan barbarzyńca  ⚔️


Pozwól, że odwdzięczymy się w specjalny sposób. Ceniąc Twoje zaangażowanie i chęć wyższego wsparcia chcielibyśmy dać Ci możliwość uczestnictwa w studyjnych i plenerowych sesjach zdjęciowych przygotowanych wyłącznie dla Patronów oraz zaproszenia na cykliczne spotkania z Patronami przy piwku w różnych częściach Polski.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora chono w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji, alternatywą dla świata internetu, grup facebookowych i instagrama.

Organizujemy dla Was wyjątkowe spotkania (plenery fotograficzne, sesje zdjęciowe, warsztaty i spotkania przy "piwie") na terenie całej Polski.

Chono powstało w 2017 r. jako inicjatywa łącząca osoby pasjonujące się fotografią. Pierwszym i najważniejszym założeniem była otwartość na wszystkich związanych zarówno z fotografią, jak i wszelkimi działaniami około fotograficznymi bez względu na stopień doświadczenia. Jedyny wyznacznik to dobre nastawienie i otwartość na drugiego człowieka. Razem tworzymy niezwykłą społeczność.

 

Organizatorzy

 

Prywatnie para dwóch kreatywnych umysłów, które nieustannie dzielą się nowymi ideami, konfrontując się i ścierając na każdej płaszczyźnie życia. Paradoksalnie wybuchowa mieszanka dwóch bardzo spokojnych osób. Dialog między nimi prowadzi do powstawania coraz to nowszych pomysłów na rozwój zarówno osobisty, jak i zawodowy.

Jako team chono zajmujemy się organizacją plenerów fotograficznych, sesji zdjęciowych i towarzyskich spotkań osób związanych z fotografią. To właśnie od plenerów wszystko się zaczęło, a z każdym dniem nabiera rozmachu.

 

Darek Sankowski to pomysłodawca i założyciel chono. Koncepcję pleneru stworzył w jeden wieczór, a po 24 godzinach miał już komplet na swój pierwszy wyjazd. Lubuje się w fotografii studyjnej i portretowej, ale jego największą zaletą jest to, że świetne zdjęcie umie zrobić zawsze i w każdych warunkach.

 

Od 2020 roku nad wszystkim czuwa również Monika Jakimiuk. Fotografka dbająca o każdy detal zarówno podczas całego procesu produkcji sesji zdjęciowej jak i na finalnym obrazie. Na co dzień zajmuje się głównie fotografią mody. Tworzy edytoriale publikowane w magazynach z całego świata.

 

 

Jako team chono zajmujemy się organizacją plenerów fotograficznych. Od tego właściwie wszystko się zaczęło. Plenery fotograficzne chono to zazwyczaj kilkudniowe wyjazdowe spotkania osób związanych z fotografią. Jako organizatorzy zapewniamy miejsca noclegowe w przepięknych okolicznościach przyrody, które aż proszą się o fotograficzne wykorzystanie. Szukamy agroturystyk, gdzie każde pomieszczenie może być gotowym planem zdjęciowym. Zapraszamy fotografów, wizażystów, stylistów, modelki i modeli. Można powiedzieć, że stwarzamy wam idealne warunki do kreatywnej pracy. Nie pozostaje nic, tylko działać! Jeśli ktoś chce przyjechać czysto towarzysko i po prostu z nami posiedzieć – również zapraszamy.

Jeśli chcecie zobaczyć obecnie organizowane przez nas wydarzenia to z przyjemnością odsyłamy na nasza stronę www.chono.co

 

 

 

Co już jest i co już niedługo powstanie

 

Od pierwszego pleneru chono dużo się zmieniło. Widząc potencjał drzemiący we wspierającej się społeczności chcemy działać więcej i więcej. Tak naprawdę każdy aspekt naszej działalności zyska na waszej pomocy. Zarówno wydarzenia, które już są przez nas organizowane, jak i nowe inicjatywy, które są dopiero w zalążku. To co jeszcze?

Spotkania - będzie można się z nami spotkać też na chwilę. Zorganizujemy fotograficzne spotkania towarzyskie przy piwku, kawie, zabierzemy na foto spacery, wystawy, a nawet do kina.

Sesje fotograficzne - w tym przypadku spotkamy się na cały dzień w wynajętym studio lub w plenerze. Ściągniemy dla was super modelki, wizaż, stylizacje. Będzie można tworzyć swoje wizje albo posłużyć się tym, co my przygotowaliśmy. To idealna okazja do tego, żeby rozbudować swoje portfolio, wymienić się spostrzeżeniami i doświadczeniami z innymi uczestnikami i na pewno dużo nauczyć. Przez cały czas spotkania będziemy chętnie służyć pomocą i radą.

Warsztaty - chcemy umożliwić fotograficzny rozwój pod okiem najlepszych. Na spotkanie z nami zaprosimy inspirujące osoby ze świata fotografii, aby mogły podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Jednak nie w typowy dla takich przedsięwzięć sposób. Chcemy aby i tu towarzyszył nam luz z którego słyną nasze plenery.

Kanał na You Tube/podcasty - tak, to też od jakiegoś czasu siedzi nam w głowie. Chcielibyśmy, aby znalazły się tam różne materiały - od relacji z naszych wydarzeń po ciekawe rozmowy. Mamy głęboką nadzieję, że porozmawiamy również z Wami.

Bonusy dla patronów - chcemy przygotować dla was kilka prezentów - niespodzianek

 

chono razem robić fajne rzeczy. Dziękujemy!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora chono już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jakub Specylak
Jakub Specylak
20 zł
Grażka Łącka
Grażka Łącka
20 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.