Chorobeły i Zmoroby

W Patronite od 18.11.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1811

Liczba Patronów: 2159

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
140 miesięcznie
1 815 łącznie

SUPER! MAMY CO JEŚĆ!

500 zł

miesięcznie

28%

osiągnięto

360 zł

brakuje

Projekt wymaga ustawienia celów do osiągnięcia. Ponoć 500 złotych, to minimum zaspokojenie potrzeb na podstawowym poziomie egzystencjalnym. Podjemy trochę szczawiu, mirabelek i jakoś to będzie :-) Aczkolwiek moje koty będą bardzo wdzięczne za dobre jedzonko.

A tak na poważnie, to każda złotówka zostanie zainwestowana w tworzenie projektu i prac dla Was kochani Patroni. Chcę zakupić najlepsze materiały, by prace wykonane były profesjonalnej jakości i spełniły Wasze oczekiwania.

Im będzie Was więcej, tym bardziej się dla Was poświęcę! Im bardziej mi pomożecie, tym więcej czasu będę mogła pracować przy projekcie - a co za tym idzie - będziecie otrzymywać więcej materiałów o moich Chorobełach i Zmorobach :)

PRACOWNIA

1 500 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

1 360 zł

brakuje

Wiem, że proszę o wiele, ale moje mieszkanie to równocześnie moja pracownia. To takie moje największe marzenie, by nie musieć martwić się o utrzymanie tych dwóch rzeczy - miejsca, gdzie żyję, a zarazem tworzę swoje małe stworki. Martwienie się, czy uda się wszystko opłacić co miesiąc, jest bardzo wyczerpujące psychicznie, zwłaszcza, że nie mamy się gdzie podziać, gdyby coś poszło nie tak.

Jeśli się uda, będę najszczęśliwszą osobą pod słońcem! Nie musiałabym martwić się każdego miesiąca, czy na wszystko starczy. Wtedy mogłabym dużo więcej czasu poświęcić na tworzenie prac dla Was kochani :) Pozwoliłoby mi to również na uzbieranie środków na rozwinięcie mojego projektu o arteterapię, o której myślę od dłuższego czasu. I w końcu miałabym czas na uszycie nowych stworków, które są w już w postaci projektów, a nie mam czasu ich powołać do życia.

Za zdobycie tego progu, chciałabym wprowadzić krótkie filmiki z pracy nad Chorobełami i Zmorobami. Opowiadałabym o procesie twórczym, a także ciekawostki o swoim życiu, chorobie, terapii, pracy rękodzielnika i o czym jeszcze byście chcieli :)

Dodam również dodatkowe losowania nagród wśród Patronów.

OD PASJI DO PRACY

5 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

4 860 zł

brakuje

Mojej wdzięczności dla Patronów nie będzie końca, jeśli to się uda :) Chciałabym poświęcić się swojemu projektowi bez reszty, więc mam również pomysły na następne progi i jego rozwój.

Osiągnięcie tego celu pozwoli mi:
- opłacić wszystkie podstawowe rachunki, ZUS i podatki
- wyżywić siebie i rodzinę
- projekt zamieni się w moją pracę na więcej, niż pełen etat :)

Pozwoli mi to na rozwijanie Chorobełów i Zmorób, oraz całego ich świata o nowe elementy - czyli nagrywać filmy, prowadzić portale społecznościowe i tworzyć inne treści dla moich Patronów.

Bardzo mi zależy na dotarciu do fundacji i szpitali, by wspierać dzieci, młodzież i dorosłych zmagających się z różnymi chorobami, wymyślić dla nich odrębne stworki i dodawać otuchy. Ale na to potrzeba czasu i środków, których aktualnie nie posiada.

Mam już rozplanowane kolejne progi, pomysłów do rozwijania projektu mi nie brakuje, ale na razie nie wybiegajmy w przyszłość. Jeśli dobijemy do tego progu, ustawię kolejny, a z nim dodatkowe nagrody, konkursy, niespodzianki i kto wie, co jeszcze! Będziemy decydować wspólnie!

W ramach podziękowania, za zdobycie tego progu, raz na dwa miesiące przewiduję jedną, dodatkową i wyjątkową nagrodę, którą otrzyma wylosowana przeze mnie osoba :)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Kathy Alice
Kathy Alice
Próg: 20 zł
Sabina Sadecka
Sabina Sadecka
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł