Avatar użytkownika

Chujowa Pani Domu

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Chujowa Pani Domu to ruch, który zrodził się z potrzeby przekłucia bańki zwanej perfekcjonizmem.

Profil, który początkowo miał być galerią własnych nieszczęść, potknięć i nieporozumień życiowych, stał się miejscem spotkań Polek, gdzie można pogadać o swoich słabościach i problemach.

Co uda się zrobić dzięki Twojemu wsparciu?

Dzięki Twojemu wsparciu:

- będę mogła rozwijać grupę na FB, organizując ekskluzywne dyżury ekspertów;

- co miesiąc nagrodzimy najbardziej zaangażowanych grupowiczów / grupowiczki;

- grupa będzie mogła działać niezależnie od wsparcia reklamodawców;

- pomyślimy o rozwinięciu ChPD o kolejne aktywności (podcast, kanał na YT)

Chujowa Pani Domu? A co to?

Chujowa Pani Domu to społeczność, w ramach której kobiety i mężczyźni mogą bez presji i oceny innych przyznać się do własnej wpadki, porażki, kompromitacji. Walczymy z chorobliwym perfekcjonizmem, idealizowaniem rzeczywistości i dążeniem do bycia idealnym.

Chujowa Pani Domu to profil na FB (926 tys. obserwujących)  grupa POZAMIATANE (149 tys. obserwujących) oraz konto na Instagramie (182 tys. obserwujących).

Pozamiatane!

Grupa POZAMIATANE to wyjątkowa społeczność, która każdego dnia dzieli się między sobą nie tylko poradami, na to, jak wykonać 3-daniowy obiad za mniej niż 7 zł, ale przede wszystkim wsparciem. Dyskutujemy sobie tutaj o filmach, relacjach z bliskimi, chwalimy się tym, co niekoniecznie nam wyszło. 

Chujowa Pani Domu po Godzinach - miała być odłamem ruchu, który zrodził się do walki z chorobliwym perfekcjonizmem - stał się siedzibą najbardziej niepokornych, zbereźnych i nieposkromionych kobiet (i mężczyzn) w całych internetach.

Czy znasz lepszy powód do przelania swoich pieniędzy?