Chujowa Pani Domu

W Patronite od 19.02.2021

Chujowa Pani Domu to ruch, który zrodził się z potrzeby przekłucia bańki zwanej perfekcjonizmem.

Profil, który początkowo miał być galerią własnych nieszczęść, potknięć i nieporozumień życiowych, stał się miejscem spotkań Polek, gdzie można pogadać o swoich słabościach i problemach.

O Autorze

Co uda się zrobić dzięki Twojemu wsparciu?

Dzięki Twojemu wsparciu:

- będę mogła rozwijać grupę na FB, organizując ekskluzywne dyżury ekspertów;

- co miesiąc nagrodzimy najbardziej zaangażowanych grupowiczów / grupowiczki;

- grupa będzie mogła działać niezależnie od wsparcia reklamodawców;

- pomyślimy o rozwinięciu ChPD o kolejne aktywności (podcast, kanał na YT)

Chujowa Pani Domu? A co to?

Chujowa Pani Domu to społeczność, w ramach której kobiety i mężczyźni mogą bez presji i oceny innych przyznać się do własnej wpadki, porażki, kompromitacji. Walczymy z chorobliwym perfekcjonizmem, idealizowaniem rzeczywistości i dążeniem do bycia idealnym.

Chujowa Pani Domu to profil na FB (926 tys. obserwujących)  grupa POZAMIATANE (149 tys. obserwujących) oraz konto na Instagramie (182 tys. obserwujących).

Pozamiatane!

Grupa POZAMIATANE to wyjątkowa społeczność, która każdego dnia dzieli się między sobą nie tylko poradami, na to, jak wykonać 3-daniowy obiad za mniej niż 7 zł, ale przede wszystkim wsparciem. Dyskutujemy sobie tutaj o filmach, relacjach z bliskimi, chwalimy się tym, co niekoniecznie nam wyszło. 

Chujowa Pani Domu po Godzinach - miała być odłamem ruchu, który zrodził się do walki z chorobliwym perfekcjonizmem - stał się siedzibą najbardziej niepokornych, zbereźnych i nieposkromionych kobiet (i mężczyzn) w całych internetach.

Czy znasz lepszy powód do przelania swoich pieniędzy?

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)