Strefa Patrona:

4

patronów

30 zł

miesięcznie

375 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
467
miesięczne wsparcie
337
liczba patronów

  Jacek Durski. Grafik komputerowy. Projektant, nauczyciel, informatyk. Aby podzielić się z Wami moim doświadczeniem, przygotowałem szereg darmowych ćwiczeń online, dzięki którym możecie poznać program CorelDRAW. Zapraszam na corel.durscy.pl - stronę pełną ćwiczeń.

ZOSTAŃ PATRONEM

Posty

No i minął marzec
autor: Jacek Durski
10 miesięcy temu
Minęły kolejne dwa miesiące. To był trudny okres dla mnie a co za tym idzie i serwisu corel.durscy.pl. Natłok nowych obowiązków w szkole oraz sesja na uczelni spowodowały, że na stronę zaglądałem raz na jakiś czas.
Darmowy!
Brak komentarzy
To nie jest środek miesiąca
autor: Jacek Durski
1 rok temu
Tak, to nie jest środek miesiąca. Przesunąłem podsumowanie na przełom miesięcy, co wydaje się bardziej logiczne. Bo niby po co za każdym razem tłumaczyć, że czas posumowania związany jest z dniem przystąpienia do patronite.pl. A co się podziało w ostatnim czasie? [...]
Darmowy!
Brak komentarzy
Trzeci miesiąc na patronite
autor: Jacek Durski
1 rok temu
Ostatni miesiąc to przede wszystkim rozwój bloga „Durski rysuje” zdobywa on coraz większą popularność. Co widać nie tylko w statystykach odwiedzin ale także na koncie instagramowym.
Darmowy!
Brak komentarzy
Listopadowe podsumowanie miesiąca
autor: Jacek Durski
1 rok temu
Minął kolejny piętnasty. Czas na podsumowanie. Tym bardziej, że się trochę w ciągu ostatnich trzydziestu dni podziało.  Pojawiła się zakładka Podarunki z informacją jakie profity czekają na osoby wspierające corel.durscy.pl. A w niej parę nowości. Np. od nowego miesiąca wszystkim zainteresowanym „patronom” będę wysyłać mailem dodatkowe niepublikowane wcześniej ćwiczenia (lub jak kto woli rysunki).
Darmowy!
Brak komentarzy
Pierwsze podsumowanie
autor: Jacek Durski
1 rok temu
15 października to dobry moment na podsumowanie ostatniego miesiąca. Czas na relację z tego co udało mi się zrealizować oraz na "losowanie" nagrody dla patrona.
Darmowy!
Brak komentarzy