Crimson Rockets

W Patronite od 23.02.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
64 zł łącznie
Jesteśmy CRIMSON ROCKETS i gramy karmazynowego rocka, czyli wpadającą w ucho mieszaninę rockowych riffów, klawiszowych brzmień, basowego groove'u, mocnych uderzeń w gary, kobiecego wokalu i rock'n'rollowej energii! Kliknij, by dowiedzieć się o nas więcej!

O Autorze

 

Cześć!

Jesteśmy CRIMSON ROCKETS i gramy karmazynowego rocka, czyli wpadającą w ucho mieszaninę rockowych riffów, klawiszowych brzmień, basowego groove'u, mocnych uderzeń w gary, kobiecego wokalu i rock'n'rollowej energii!

23.10.2015 wydaliśmy swoją debiutancką płytę EP. 

Do tej pory zagraliśmy na jednej scenie z takimi kapelami jak: Riverside, Coma, Happysad, Power of Trinity, Chemia, Muchy, The Sixpounder, OCN i in.

Mamy na swoim koncie parę osiągnięć i zdobytych nagród - oto niektóre z nich:

Dotarliśmy do finału Międzynarodowego Festiwalu Emergenza Polska 2015. Pokonaliśmy konkurencję i zakwalifikowaliśmy się do pierwszej 12-tki, która zagrała na Unique Rock Festiwal. Zagraliśmy na Ursynaliach, Juwenaliach UKSW, Unikatowym Festiwalu Offowyym UFO Openstage 2015 i 2016 – największym festiwalu kultury młodzieżowej w Warszawie oraz jako wsparcie dla Fundacji Rak'n'Roll. Zdobyliśmy wyróżnienie w konkursie na najlepszy scenariusz teledysku do własnego utworu - "Nakręć nas na siebie", co pozwoliło im wydać nam nasz pierwszy teledysk do utworu "Meltdown". Zajęliśmy drugie miejsce w konkursie Behind The Trees - Fresh Blood in Forest 2014, oraz znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce, która wystapiła na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Rockowej w Zgierzu 2014. Wspólnie wygraliśmy Przegląd Kapel Garażowych w Milanówku 2013 roku oraz eliminacje regionalne Fonografika Young Stage 2013. Wokalistka zachwyciła swoim głosem jurorów II edycji The Voice of Poland zapewniając sobie miejsce w drużynie Patrycji Markowskiej.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszych teledysków: 

 

"Meltdown"

 

"Guilty"


"Breaking Down"

 

Naszej debiutanckiej płyty możesz słuchać w aplikacji Spotify, TIDAL, Deezer, Shazam i wielu, wielu innych lub kupić tutaj w wersji klasycznej + mp3 -> https://nuplays.pl/offer/8868/crimson-rockets-ep oraz mp3 na iTunes, Google Play, Amazon Music itd :)

Gramy również po polsku, lecz jeszcze nie udało nam się zarejestrować tych utworów. Twoje wsparcie sprawi, że zrobimy to o wiele szybciej!

Wesprzyj nas w muzycznej walce, baw się epicko and stay rock(ets)!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem