Crimson Rockets

W Patronite od 23.02.2016

Jesteśmy CRIMSON ROCKETS i gramy karmazynowego rocka, czyli wpadającą w ucho mieszaninę rockowych riffów, klawiszowych brzmień, basowego groove'u, mocnych uderzeń w gary, kobiecego wokalu i rock'n'rollowej energii! Kliknij, by dowiedzieć się o nas więcej!

O Autorze

Cześć!

Jesteśmy CRIMSON ROCKETS i gramy rocka!

Zobacz najnowszy teledysk Crimson Rockets „Nieznany Świat” na YouTubie:

Płytę możesz kupić na koncercie lub po prostu skontaktuj się z nami!

Możesz jej także posłuchać w wybranych serwisach streamingowych. A tu znajdziesz linkowanie do playlisty z całą płytą na YT:

https://www.youtube.com/watch?v=V85ZGViVswg&list=PLQh2VhJYxpvqX8A27SsbSZJKD7Op7BJa2

Crimson Rockets to warszawska formacja, która gra melodyjnego hard rocka już od 2012 roku. W 2015 roku zespół wydał pierwszą płytę, którą promowały trzy teledyski:

"Breaking Down"

"Meltdown"

"Guilty"

Lata 2018/2019 to czas pracy nad ich nową płytą o tytule „Borderline”, którą za chwilę będziesz słuchać lub już słuchasz  W sieci znajduje się także teledysk do utworu „Pozwól Być”.

Do tej pory zagrali na Międzynarodowym Młodzieżowym Strajku Klimatycznym pod PKiN 2019, Ursynaliach, Juwenaliach UKSW, Unikatowym Festiwalu Offowyym UFO Openstage 2015, 2016 i 2019 – największym festiwalu kultury młodzieżowej w Warszawie oraz jako wsparcie dla Fundacji WOŚP i Rak’n’Roll, przed takimi kapelami jak: Riverside, Coma, Happysad, Power of Trinity czy Chemia.

Na swoim koncie mają parę osiągnięć i zdobytych nagród – oto niektóre z nich:

- wygrali Grand Prix Letniej Sceny VooDoo Club 2016
- zakwalifikowali się do III etapu eliminacji Antyfestu Antyradia 2016, tym samym znaleźli się wśród zacnej trzydziestki najlepszych zespołów w Polsce
- dotarli do finału Międzynarodowego Festiwalu Emergenza Polska 2015
- zakwalifikowali się do pierwszej 12-tki, która zagrała na Unique Rock Festiwal
- zdobyli wyróżnienie w konkursie na najlepszy scenariusz teledysku do własnego utworu – “Nakręć nas na siebie”, co pozwoliło im wydać pierwszy teledysk do utworu “Meltdown“.
- zajęli drugie miejsce w konkursie Behind The Trees – Fresh Blood in Forest 2014 i 2015
- znaleźli się w pierwszej dziesiątce, która wystąpiła na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Rockowej w Zgierzu 2014
- wygrali Przegląd Kapel Garażowych w Milanówku 2013
- wygrali eliminacje regionalne Fonografika Young Stage 2013
- Kamil Słoniewski zdobył wyróżnienie dla najlepszego klawiszowca w konkursie RockOn w Wesołej
- Kamila Apryas zachwyciła swoim głosem jurorów II edycji The Voice of Poland zapewniając sobie miejsce w drużynie Patrycji Markowskiej.

Sprawdź, jak grają na żywo:

& stay rock(ets)!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)