Cris Froese

W Patronite od 12.01.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 576

Liczba Patronów: 925

Zostań Patronem
Kup na prezent
16 patronów
980 miesięcznie
5 870 łącznie
Witajcie na moim profilu Patronite :) Dziękuję, że poświęciliście chwilkę i chcecie sprawdzić co mam do zaproponowania w moim projekcie pod tytułem "FotoRealizm Magiczny"

O Autorze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zanim opowiem Wam o sobie to szybko wyjaśnię dlaczego Patronite? Otóż mam takie małe marzenie od kiedy zacząłem zajmować się fotografią: Chciałbym wydać album z własnymi zdjęciami :) Ale nie chcę aby to był zwykły album więc będzie on połączony z przewodnikiem po magicznych miejscach i poradnikiem jak wykonać w tych miejscach magiczne fotki. W wydawnictwie dostaniecie kompletny przewodnik po "FOTOREALIZMIE MAGICZNYM" czyli nowym nurcie w fotografii, który zacząłem popularyzować w 2018 roku. Album będzie miał 240 kolorowych stron z opisami i zdjęciami około 150 miejsc z moich fotografii.

Wydanie takiego pięknego albumu sporo kosztuje dlatego zdecydowałem się na Patronite. Sam wspieram mojego ulubionego twórcę i widzę, że to działa :) W zamian za wsparcie przygotowałem dla Was na prawdę wspaniałe nagrody, które możecie zobaczyć obok w poszczególnych progach.

Mam już gotowy projekt graficzny albumu i właśnie uzupełniam teksty. Myślę że powinien być gotowy do druku w lipcu :) 

Oczywiście każdy kto wesprze mój projekt oprócz nagród otrzyma swoje honorowe miejsce w albumie w postaci wpisu jego nazwiska jako patrona.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Może kilka słów o sobie:

Od kiedy pamiętam fascynowała mnie nasza okolica. Już jako dziecko lubiłem wraz z przyjaciółmi robić wycieczki piesze lub rowerowe. Nigdy nie interesowały mnie szlaki wytyczone przez kogoś innego, tak w turystyce jak i sztuce i fotografii. Taka właśnie jest moja twórczość. Rozgrywa się w realnym świecie ale często o nierealnych porach lub w nierealnych warunkach atmosferycznych. Można powiedzieć że „Na Granicy Rzeczywistości.” Nigdy nie narzucam sobie limitów ani ograniczeń. Robię to na co mam ochotę.

Wychodząc na wycieczki nigdy nie idę z myślą żeby polować na niesamowite kadry. Najważniejsze dla mnie jest być w tych niezwykłych miejscach, wczuć się w atmosferę, odpocząć od codzienności, pomarzyć… I potem te marzenia przelewają się w moje prace. Jest tylko jeden warunek: Muszę przebywać w mojej okolicy czyli w Górach Stołowych, Bystrzyckich lub Orlickich. Nigdzie indziej nie jestem w stanie stworzyć niczego magicznego. Kocham to miejsce tak bardzo, że stałem się jego częścią na zawsze. A ono odwdzięcza mi się każdego dnia obdarowując mnie swoją niezwykłością.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przebywanie w naturze ma jeszcze jedną zaletę: niesamowicie leczy duszę człowieka. A wrażliwe dusze potrzebują lekarstwa czasami… W życiu nie planuję i tak samo w sztuce… Po prostu idę przed siebie skomplikowaną ścieżką a przygody same do mnie przychodzą…


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Maciej Waskiałło
Maciej Waskiałło
Próg: 50 zł
Ania Pilewska
Ania Pilewska
Próg: 30 zł
Jarek Żyliński
Jarek Żyliński
Próg: 30 zł
Dorota Juszczak
Dorota Juszczak
Próg: 50 zł
Krzysztof Zajdel
Krzysztof Zajdel
Próg: 100 zł