Avatar użytkownika

Cross Check IHP

15
patronów
705 
miesięcznie
2 905 
łącznie
15
patronów
705 zł 2 905 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy z Twoje wsparcie!

Od teraz jesteś patronem CC-IHP, który znajdzie swoje miejsce na liście osób wspierających wyświetlanej pod koniec każdego odcinka - zyskasz również dostęp do grupy dla Patronów 💪.
25 zł miesięcznie
Dziękujemy za wkład w rozwój hokeja w Polsce!

Oprócz wejścia do grupy dla patronów i wypisanie na liście osób wspierających dostaniesz możliwość uzyskania od nas hokejowych fantów, które będziemy rozlosowywać między Patronami pod koniec każdego kwartału, albo po większych wyjazdach.
100 zł miesięcznie
Teraz możesz nazywać się współtwórcą naszego kanału!
Dziękujemy za twoje wsparcie!

Oprócz dostępu do grupy, udziału w losowaniach hokejowych fantów i wypisaniu na liście patronów, dostajesz dostęp do tajnej grupy mecenasów CC, którzy mają realny wpływ na rozwój naszej działaności i biorą udział w konsultacjach dotyczących planowania naszego rozwoju. Po każdym sezonie będziesz mógł otrzymać jedna z unikalnych koszulek hokejowych, z naszego cross-checkowego arsenału!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Cross Check IHP w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cross-Check IHP to hokejowe medium, które możecie znaleźć na: YouTube, Spotify, Instagramie, Facebooku, Twitterze i TikToku. Dostarczamy Wam hokejowe materiały każdego dnia i nie spoczniemy, aż ta piękna dyscyplina zyska należytą popularność w naszym kraju.

Cześć hokejowy maniacy,

 

Cross-Check IHP powstał na początku sezonu 2022/2023 na bazie pomysłu dwóch kibiców Unii Oświęcim: Patryka i Konrada. Od początku naszą wizją było zbudowanie nowoczesnego medium, które każdego dnia będzie mogło informować kibiców tej pięknej dyscypliny o wydarzeniach z krajowego podwórka, poczynaniach polskich graczy za granicą i rywalizacji Reprezentacji Polski w międzynarodowych turniejach.

Zaczęliśmy od formy podcastowej i z każdym kolejnym miesiącem staraliśmy się urozmaicać nasze materiały. Dzisiaj możecie nas już znaleźć na: Spotify, YouTube, Instagramie, Facebooku, Twitterze i TikToku, a w naszych głowach powstała myśl o stworzeniu strony internetowej, która mogłaby rywalizować z najlepszymi na rynku w tej branży.

Po pierwszym sezonie nasza redakcja powiększyła się o kolejnych dwóch członków: Tomka i Rafała, którzy wnieśli do naszego teamu wiele ciekawych pomysłów oraz pozwolili na regularne publikowanie odcinków. Nie chcemy zaprzestać naszego rozwoju, jednak w tym momencie każde kolejne kroki generują potrzebę czasu i pieniędzy, dlatego postanowiliśmy stworzyć PATRONITE, by móc ciągle piąć się w górę.

Dziękujemy za każde wsparcie i do zobaczenia na lodowiskach.

Cele Autora

Utrzymanie projektu Cross- Check po 2025 roku.
 • 2 000 zł miesięcznie
 • 1 295 zł brakuje
35%
Cross- Check to inicjatywa fanów hokeja, jednak dostarczanie jakościowych materiałów wiąże się z poświęceniem czasu prywatnego a wielokrotnie również z kosztami np: dojazdów, sprzętu czy zakwaterowania w przypadku dłuższych wyjazdów. Na ten moment koszty pokrywamy z własnej kieszeni. 2000zł miesięcznie pozwoli nam na dalszą działalność bez konieczności nadwyrężania budżetów domowych. W ramach tego progu w każdą środę o godzinie 15:00 na platformie YouTube i Spotify ukaże się materiał audio/video w formie podcastu, przez cały rok, nie tylko w sezonie.
Zwiększenie liczby wywiadów oraz dodatkowych treści.
 • 4 000 zł miesięcznie
 • 3 295 zł brakuje
17%
W ramach tego progu, dodatkowo obligujemy się do cotygodniowej publikacji wywiadu nie tylko z zawodnikami, ale również ludźmi związanymi z hokejem, przez cały rok. Dodatkowo na platformie YouTube pojawią się krótkie odcinki typu „NEWS” oraz minimum jedna relacja video z każdego lodowiska w sezonie.
Sekcja reportaż
 • 6 000 zł miesięcznie
 • 5 295 zł brakuje
11%
W ramach tego progu pozostaje wszystko z poprzednich progów, jednak nasz kanał na YouTube wzbogacony zostanie o sekcję reportaż. W ramach tej sekcji zajmiemy się dziennikarsko jednym tematem, który budzi szczególne emocje w świecie polskiego hokeja jak np incydent z fanem w Katowicach, problemy polskiego hokeja, czy ważne postacie w Polskim hokeju. Dotrzemy do ludzi bezpośrednio związanych z danym tematem, zawodników, władz klubowych czy świadków zdarzeń.
Jesteśmy częściej i bliżej polskiego hokeja
 • 10 000 zł miesięcznie
 • 9 295 zł brakuje
7%
Utrzymanie wszystkiego co w poprzednich progach. Jednak dodatkowo jesteśmy na: - minimum jednym spotkaniu KAŻDEJ kolejki ligi;
- turniejach międzynarodowych w których występują polskie drużyny lub reprezentacja;
- turniejach w których bierze udział Polska reprezantacja;
- sparingach klubów i reprezentacji.
Rzucenie rękawic portalowi hokej.net
 • 15 000 zł miesięcznie
 • 14 295 zł brakuje
4%
Przy tym progu wkraczamy na najwyższy poziom dostarczania treści o tematyce hokeja. W ramach tego progu stworzymy przejrzystą i responsywną stronę internetową którą poprowadzimy. Podejmiemy współpracę z lokalnymi fotografami i redaktorkami ze wszystkich hokejowych miast w Polsce. Celem będzie dostarczanie przyjemnych w odbiorze treści hokejowych przez całą dobę, 365dni w roku.
PuckTruck
 • 20 000 zł miesięcznie
 • 19 295 zł brakuje
3%
To nasze marzenie praktycznie od początku istnienia Cross- Check. Znacie FootTruck? Zrobimy coś identycznego, ale w świecie hokeja! Celem jest zakup i wyposażenie mobilnego studia nagrań na bazie samochodu dostawczego, tak abyśmy mogli być wszędzie tam gdzie coś się dzieje. Mistrzostwa Świata, Puchary, Turnieje, Zgrupowania i wiele wiele więcej. Wszędzie tam będziemy, dzięki naszemu hokejowemu mobilnemu studiu- będziemy tam gdzie będzie Polski hokej, choćby w najdalszych zakątkach ziemi. Ten próg pozwoli również na zapewnienie podstawowego wynagrodzenia dla najważniejszych redaktorów, dostarczenie statystyk i tabel 24h/dobę.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Cross Check IHP już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał Rus
Michał Rus
10 zł
Anonimowy patron
25 zł
Mateusz Malicki
Mateusz Malicki
10 zł
Mikołaj Bizacki
Mikołaj Bizacki
100 zł
Adam Głuszek
Adam Głuszek
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.