Avatar użytkownika

Crowdnews.pl

3
patronów
3
patronów

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Na początek

Lubisz czytać moje teksty? Za 5 zł miesięcznie możesz wesprzeć prowadzenie strony. W zamian kupię sobie 2 Harnasie i wypiję Twoje zdrowie. Żartowałem :) Kupię 1 Pilsnera ;)
10 zł miesięcznie
To już nie symboliczna piątka, ale dwie symboliczne piątki :) Dzięki takim wpłatom nie muszę dokładać do prowadzenia strony - hosting, domena, certyfikat ssl i takie tam :)
25 zł miesięcznie
Widzę, że chyba rzeczywiście lubisz czytać moje teksty :) Bardzo mi miło. Takie wpłaty motywują mnie, żeby swój prywatny czas poświęcić na tworzenie strony. Za jakiś czas Patroni, którzy wspierają blog takimi wpłatami uzyskają wcześniejszy dostęp do tekstów z analizami spółek.
100 zł miesięcznie
Banknot z Jagiełłą sprawi, że otrzymasz wcześniejszy dostęp do niektórych tekstów, konsultacje via messenger a ja zabiorę żonę na kolację, by wynagrodzić jej to, że tyle czasu spędzam pisząc teksty na blogu ;)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Crowdnews.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Na giełdzie od zawsze :) Pierwsze akcje kupiłem 26 lat temu. Teraz dzielę się swoim doświadczeniem prowadząc blog o inwestowaniu w spółki na rynku crowdfundingu. Odpowiadam na pytania początkujących inwestorów, oceniam emisje akcji, podaję typy inwestycyjne i pokazuję na co warto zwrócić uwagę.

Inwestowanie w akcje jest dla Ciebie problemem? Teraz już nie :) 

Zapraszam na moją stronę, gdzie pokazuję, że giełda to nie kasyno. Przyglądam się platformom crowdfundingowym żeby znaleźć ciekawe emisje akcji. Ostrzegam przed pułapkami, które czekają na początkujących inwestorów i odpowiadam na (czasami trudne) pytania.

 

Jeśli chcesz pomóc w promocji strony to zapraszam do wsparcia :) 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Crowdnews.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Jan Pielaciński
Jan Pielaciński
10 zł
Anonimowy patron
100 zł
Konto usunięte
Konto usunięte
5 zł
Anonimowy patron
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.