Avatar użytkownika

Crowdnews.pl

3
patronów
3
patronów

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Na początek

Lubisz czytać moje teksty? Za 5 zł miesięcznie możesz wesprzeć prowadzenie strony. W zamian kupię sobie 2 Harnasie i wypiję Twoje zdrowie. Żartowałem :) Kupię 1 Pilsnera ;)
10 zł miesięcznie
To już nie symboliczna piątka, ale dwie symboliczne piątki :) Dzięki takim wpłatom nie muszę dokładać do prowadzenia strony - hosting, domena, certyfikat ssl i takie tam :)
25 zł miesięcznie
Widzę, że chyba rzeczywiście lubisz czytać moje teksty :) Bardzo mi miło. Takie wpłaty motywują mnie, żeby swój prywatny czas poświęcić na tworzenie strony. Za jakiś czas Patroni, którzy wspierają blog takimi wpłatami uzyskają wcześniejszy dostęp do tekstów z analizami spółek.
100 zł miesięcznie
Banknot z Jagiełłą sprawi, że otrzymasz wcześniejszy dostęp do niektórych tekstów, konsultacje via messenger a ja zabiorę żonę na kolację, by wynagrodzić jej to, że tyle czasu spędzam pisząc teksty na blogu ;)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Crowdnews.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Na giełdzie od zawsze :) Pierwsze akcje kupiłem 26 lat temu. Teraz dzielę się swoim doświadczeniem prowadząc blog o inwestowaniu w spółki na rynku crowdfundingu. Odpowiadam na pytania początkujących inwestorów, oceniam emisje akcji, podaję typy inwestycyjne i pokazuję na co warto zwrócić uwagę.

Inwestowanie w akcje jest dla Ciebie problemem? Teraz już nie :) 

Zapraszam na moją stronę, gdzie pokazuję, że giełda to nie kasyno. Przyglądam się platformom crowdfundingowym żeby znaleźć ciekawe emisje akcji. Ostrzegam przed pułapkami, które czekają na początkujących inwestorów i odpowiadam na (czasami trudne) pytania.

 

Jeśli chcesz pomóc w promocji strony to zapraszam do wsparcia :) 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Crowdnews.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Konto usunięte
Konto usunięte
5 zł
Anonimowy patron
25 zł
Konrad Wajdowicz
Konrad Wajdowicz
25 zł
Maciej Swoboda
Maciej Swoboda
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.