Crush On Trash

W Patronite od 20.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1814

Liczba Patronów: 1864

Zostań Patronem
2 patronów
42 miesięcznie
159 łącznie

Pomóż nam opłacić magazyn i naszą przestrzeń warsztatową

600 zł

26%

osiągnięto

441 zł

brakuje

Oj ilość wielkogabarytowych instalacji i kostiumów rośnie... Wszystko musi czekać na swoje kolejne 5 minut w dalszych realizacjach! Poza tym co rusz znajdujemy unikatowe, piękne śmieci warte uwagi, które wykorzystujemy w 100% . Nasze strychy i piwnice to już za mało... Magazynu nam trzeba! :) I go znalazłyśmy! Crush On Trash wraz z nowym rokiem dorobił się własnej siedziby! Pomóż nam opłacić naszą przestrzeń warsztatową i magazyn (2w1).

PS. Pamiętajcie, że mamy z tyłu głowy stworzenie pełnowymiarowego spektaklu, a wszystkie kostiumy i elementy scenografii po realizacji klipu czekać będą na dogodne czasy kiedy to zadebiutują na scenie teatru!

Pomóż wynagrodzić nam ludzi zaangażowanych w tworzenie wideoklipu "EcoStream"

15 600 zł

1%

osiągnięto

15 441 zł

brakuje

(kwota 15 000 zł plus poprzednie cele)
"EcoStream" jest naszym pierwszym większym projektem dofinansowanym z programu Miasta Krakowa "Zakup dzieł" w ramach programu "Kultura odporna" na zamówienie Krakowskiego Forum Kultury. Budżet czyli 2500zł został przez nas wyczerpany ... w pierwszym miesiącu pracy (zakup wiertarko-wkrętarki, dysku przenośnego na terabajty materiałów filmowych, opłata operatora kamery za pierwszy dzień nagraniowy). Mimo braku środków udało nam się zaangażować zespół kilkunastuu wyjątkowych osób, które uwierzyły w nasz projekt! Pomóżcie nam wynagrodzić ich zaangażowanie oraz naszą 4 miesięczną pracę. "EcoStream" otwiera cykl wideoklipów "EkoRebelia".

Pomóż nam stworzyć "Rybią kołysankę" - kolejny wideoklip z cyklu "EkoRebelii"

30 600 zł

0%

osiągnięto

30 441 zł

brakuje

(kwota 15 000 zł plus poprzednie cele)
Rybki ukołyszą nas do snu, ale czy będą to kolorowe sny? Stworzone ze śmieci ryby, jak je nazywamy - TrashBorny opowiedzą nam historię krain, w których żyły i żyją teraz. Jak ich życie się zmieniło z biegiem czasu, z biegiem rzeki, w pędzie cywilizacji w niebezpiecznym rozbiegu. Rybia kołysanka to kolejny projekt z cyklu EkoRebelii. Autorska muzyka, tekst, upcyklingowe wodne krajobrazy i bohaterowie. Profesjonalna realizacja ciesząca zmysły, niosąca ważne treści.

Pomóż nam stworzyć "EcoDream" - trzeci wideoklip z cyklu "EkoRebelii"

50 600 zł

0%

osiągnięto

50 441 zł

brakuje

(kwota 20 000 zł plus poprzednie cele)
EcoDream to świat widziany oczami Ekorebeliantów. Damy głos młodym, zdolnym i gniewnym. To oni zagrają tu pierwsze skrzypce, odtańczą pierwszy taniec, będą głosem swojego pokolenia. Niech opowiedzą co im leży na sercu, o czym marzą, oraz w jakim świecie widzieliby swoją przyszłość. Zaangażujemy młodych tancerzy, muzyków i wokalistów. Mała armia dzieci! Ale walcząca pokojowo, orężem sztuki ;) Czy jesteście ciekawi co mają do przekazania? My bardzo!
To kolejna część naszej EkoRebelii. Upcyklingowe, wymarzone, baśniowe krainy to coś co bardzo chcemy dla Was stworzyć!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni