Cześć Czołem Pracownia Twórcza

W Patronite od 08.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1310

liczba Patronów: 1911

1 patron
50 zł miesięcznie
150 zł łącznie
Maciej i Agnieszka Szymanowscy. Fotografowie ślubni, którzy od ponad 7 lat fotografują śluby i sesje z MIŁOŚCIĄ.

O Autorze

Cześć czołem!

Z tej strony Aga i Maciej! We dwójkę tworzymy markę Cześć Czołem Pracownia Twórcza. Efekty naszej pracy możecie zobaczyć tutaj: www.czescczolem.pl


Śluby fotografujemy od ponad 7 lat! Pracujemy solo oraz w duecie. Mamy długie i bogate doświadczenie w branży ślubnej. A nasza praca jest dla nas spełnieniem marzeń o zawodzie idealnym! Oboje mamy wyższe wykształcenie artystyczne, które mocno otworzyło nam głowy na świat sztuki, piękna i nieprzeciętności! Nie lubimy nudy i powtarzalności, dlatego nasza fotografia jest totalnie inna od obecnie panujących trendów. Robimy zawsze swoje, działamy pod prąd, zawsze w zgodzie z tym, co podpowiada nam nasze serce i gust i to jak odbieramy i postrzegamy świat do dookoła!

Koniecznie zobaczcie nasz FILM, którzy przedstawia efekty ponad 7 lat pracy na ślubach!

 

 

DLACZEGO ZAŁOŻYLIŚMY KONTO NA PATRONITE?

Dlaczego zdecydowaliśmy się poprosić Was o wsparcie finansowe?

13 marca 2020 roku w wyniku OGŁOSZENIA w POLSCE PANDEMII KORONAWIRUSA oraz ogłoszenia ZAKAZU ZGROMADZEŃ straciliśmy szansę na: WYKONYWANIE NASZEJ PRACY (fotografowanie ślubów i sesji) i tym samym na utrzymanie się przez najbliższe miesiące! W jeden dzień okazało się, że nie możemy wykonać większości zleceń fotograficznych w drugiej połowie MARCA (14 marca 2020 mieliśmy fotografować ślub a w kolejnych tygodniach odpadło nam wiele sesji, które czekały w kolejce na wykonanie), W KWIETNIU, MAJU oraz CZERWCU. Wielu naszych klientów było zmuszonych do wycofania się ze współpracy z nami w tym roku, ze względu na tą trudną sytuację dla nas wszystkich (co całkowicie rozumiemy i nie mamy do nich pretensji!).

Nigdy nawet przez myśl nam nie przeszło, aby prosić o pomoc nasze pary, klientów, znajomych i przyjaciół o pomoc finansową. W sytuacji, w której tracimy BEZPOWROTNIE źródło dochodów na najbliższe miesiące, nie mogąc wykonywać swojej pracy, musimy POPROSIĆ WAS o PATRONAT nad naszą MARKĄ.

Roztoczenie skrzydeł nad naszą MARKĄ a co za tym idzie - wsparcie finansowe, pozwoli nam przetrwać najbliższy niezwykle trudny czas, sprawi, że nie będziemy zmuszeni do podejmowania trudnych decyzji, dzięki niemu będziemy mogli uregulować obowiązki finansowe, których nie da się przełożyć, jak opłaty: za raty kredytowe, opłaty za biuro, ubezpieczenia i cała gama innych opłat, które wcześniej pokrywaliśmy prowadząc nasza firmę. Nasza przyszłość stoi teraz pod wielkim znakiem zapytania. Nie wiemy, kiedy uda nam się wrócić do pracy na stałe. Nie wiemy, jak będzie z naszym źródłem dochodów. Chcemy przebranżowić się na te kilka miesięcy, ale prawda jest taka, że POŚWIĘCAJĄC ponad 7 lat prowadzeniu naszej firmy skupionej na fotografowaniu ślubów i sesji, nie jesteśmy w stanie w tak krótkim czasie nadrobić OGROMNĄ STRATĘ FINANSOWĄ, którą nasza firma generuje z każdym dniem od pechowego 13 marca 2020 roku.

Podjeliśmy już kroki minimalizujące nasze wydatki, ale nie ma co ukrywać, nigdy takie działania nie będą wystarczające, aby pokryć zobowiązania finansowe, które już mamy i z których nie da się zrezygnować. Staramy się minimalizować wydatki po to, aby mieć również środki na rozwinięcie naszej firmy w innym kierunku, który da nam szansę przetrwać do kolejnego sezonu ślubnego 2021.

NIE ZAMIERZAMY REZYGNOWAĆ Z NASZEJ PRACY. KOCHAMY FOTOGRAFOWAĆ ŚLUBY!!! To nasza praca marzenie, na którą poświęciliśmy wiele lat naszego życia, ogrom energii i naszych prywatnych środków, oszczędności.

Będziemy Wam BARDZO BARDZO wdzięczni za jakiekolwiek wsparcie. Przygotowaliśmy kilka pomysłów, w jaki sposób możecie nas wesprzeć, dodając tym samym otuchy i energii do działania na przyszłe niezwykle trudne miesiące.

Wiemy doskonale, że w tej trudnej sytuacji nie jesteśmy sami. Że wiele osób znalazło się w podobnej sytuacji. Dlatego prosimy Was o pomoc, tylko wtedy, jeśli jesteście w stanie podołać jej finansowo. Absolutnie nie chcemy, aby i Wam źle się działo. Wręcz przeciwnie, jeśli tylko jesteśmy w stanie, sami wspieramy osoby w potrzebie, dokładając się do zbiórek, robiąc niezbedne zakupy u Polskich firm, dając im tym samym możliwość zarabiania i utrzymania się.

pozdrawiamy Was ciepło i dziękujemy za każde jedno wsparcie <3
Maciej z Agnieszką

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni