Avatar użytkownika

dailydriver.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Wydaje się niewiele, ale Dacią z LPG przejedziemy 100 km! Dziękujemy!
Obrazek progu
49 zł miesięcznie
Dzięki Tobie, jedziemy dalej!
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Porady mechaniczne są tym, co kręci nas najbardziej, bo rozwiązujemy w nich Wasze problemy. Pomóż rozwijać nam ten dział, a my pomożemy Tobie!
Obrazek progu
150 zł miesięcznie
Pięknie dziękujemy! To duże wsparcie dla naszego projektu! Jeśli masz ochotę, może zobaczyć na żywo auta, jakie testujemy na portalu dailydriver.pl !
Obrazek progu
200 zł miesięcznie
Zapraszamy za kółko! Poczuj to, co my czujemy, kiedy wsiadamy do najnowszych modeli aut na rynku!
Obrazek progu
5000 zł miesięcznie
Sponsor, którego dofinansowanie pomoże zrealizować unikatowe testy i projekty dla widzów, w zamian za obecność przy każdym z nich.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora dailydriver.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Rozwiązujemy najtrudniejsze problemy mechaniczne z jakimi borykają się polscy kierowcy korzystając z wiedzy naszych mechaników, drobiazgowo testujemy najnowsze modele aut w oparciu o specjalistyczny sprzęt i tropimy absurdy prawne, którymi obdarowuje nas władza.

Z pasji i chęci pomocy, ale zawsze merytorycznie!

Zakładając portal chcieliśmy, aby opierał się on na wiedzy nie tylko teoretycznej, ale i praktycznej. Dlatego tworząc nasze poradniki mechaniczne, korzystamy z wiedzy mechaników, którzy współpracują z naszą redakcją

Testując samochody weryfikujemy ich osiągi, parametry i skuteczność systemów bezpieczeństwa korzystając z profesjonalnego sprzętu pomiarowego, a badania przeprowadzamy na płycie dawnego lotniska.

A absurdy prawne konsultujemy z kolegami prawnikami, aby wykluczyć potencjalne błędy i skupić się na konkretach. 

Pieniądze to nie wszystko, ale ...

Wszystkie te działania są jednak kosztowne, a rozszerzenie działalności o materiały wideo na platformach TikTok i YouTube wiązało się z kolejnymi nakładami. 

Mimo tego, dziś docieramy miesięcznie do ponad 100 tysięcy czytelników poprzez stronę internetową, mając jednocześnie prawie 70 tysięcy subskrybentów na TikToku

Z Twoją pomocą możemy być jednak jeszcze lepsi i docierać z naszymi radami i wskazówkami do coraz większej grupy osób. Z góry dziękujemy za Twoją pomoc, a KAŻDY Patron może liczyć na naszą bezpośrednią pomoc. 

Szerokości!!!

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora dailydriver.pl już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.