Daj Głos Podcast

W Patronite od 01.07.2019

Masz tu na smaczki

350 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

350 zł

brakuje

Z tego progu 35 zł przeznaczamy na bezpośrednią pomoc zwierzakom. Dodatkowo opłacamy większość wydatków związanych z podstawowym funkcjonowaniem podcastu - serwer, program do montażu czy domenę. Wszystko co zostanie odkładamy na zakup lepszego sprzętu - mikrofonów, słuchawek itp., by stale podnosić poziom audycji.

Kostka dla małego pieska

700 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

700 zł

brakuje

Z tego progu 70 zł przeznaczamy na bezpośrednią pomoc zwierzakom. Dzięki takiemu wsparciu możemy zacząć myśleć o dodatkowych atrakcjach dla słuchaczy. Przede wszystkim mamy pieniądze na kupowanie produktów do testów i zobowiązujemy się testować nowe akcesoria, karmy i inne co najmniej raz w miesiącu. Oprócz recenzji w wersji audio, na stronie pojawi się też relacja z galerią zdjęć. Przy tym poziomie wsparcia odpalamy też specjalny, luźny odcinek specjalny podcastu - DGP Extra, który będzie ukazywał się raz na 2 miesiące. DGP Extra będzie dostępny dla Patronów 2 tygodnie wcześniej i to wy decydować będziecie, co w nim się znajdzie - odpowiedzi na pytania, konkretne tematy, a może wywiady?

Pachnący gnat

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Z tego progu 150 zł przeznaczamy na bezpośrednią pomoc zwierzakom. My mamy więcej funduszy na to, żeby podróżować po kraju i wynajdywać ciekawe imprezy i psiarzy, z którymi możemy przeprowadzać wywiady. Relacje z wydarzeń pojawiają się też na blogu w formie fotorelacji. Dodatkowo specjalny odcinek DGP Extra pojawia się raz w miesiącu, co oznacza aż 3 Daj Głosy w miesiącu!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)