Dar-chan Illustration

Hej, jestem Daria, ale większość osób kojarzy mnie pod moim nickiem: Dar-chan. Jestem rysownikiem, który marzy o zostaniu profesjonalnym ilustratorem. Mam nadzieję, że moje twory przypadną Wam do gustu i będziecie chcieli wesprzeć mnie trochę :)

O Autorze

Hejka Wszystkim!

Nazywam się Daria, ale większość z Was może mnie znać pod nickiem: Dar-chan. Mieszkam w Krakowie i na co dzień pracuję jako sprzedawca (tak, dobrze słyszeliście, SPRZEDAWCA!) w rodzinnej firmie. Moją pasję jednak zawsze stanowił rysunek i grafika, dlatego też poświęcam temu każdą wolną minutę.  Moja historia z rysowaniem zaczęła się dawno, dawno temu, kiedy to Polsat wyemitował "Czarodziejkę z Księżyca", ale pierwsze prace, które wspominam cieplej powstały w liceum.  Potem wybrałam bardzo "artystyczny" kierunek studiów: Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. 

Pomimo wyborów jakie poczyniłam i tego w jakim zawodzie pracuję rysunek i ilustracja to coś, bez czego nie wyobrażam sobie życia.  Od 2014 roku prowadzę profil na Facebook'u: Dar-chan Illustration. Dzięki Patronite chciałabym przede wszystkim rozwinąć mojego bloga, gdzie dostępne będą porady rysunkowe, procesy tworzenia oraz recenzje mediów rysunkowych, a także posty odnośnie wyjątkowych miejsc w Polsce i nie tylko :)

Tworzę zarówno w technikach tradycyjnych jak i przy użyciu tabletu graficznego. Uważam, że nie ma co zamykać się na różne media. Mój styl to mieszanka stylu mangowego, komiksowego i semirealizmu.  Moje ulubione media to tusz i połączenie markerów z akwarelami, ale ostatnio moje serce skradło też lineartowanie na kompie

W ostatnim czasie, intensywnie myślę również nad założeniem kanału na Youtube oraz stworzeniem mojej własnej małej pracowni rysunkowej. Tak mam biureczko, tablet, farby, ale chciałabym jednak profesjonalnie ilustrowaniem (nawet jeżeli będzie to oznaczało nieprzespane noce) i do tego właśnie potrzebuję Waszego wsparcia! Dzięki Wam, będę mogła rozwinąć swoja pasję w pełni (na stare lata, ale lepiej późno niż wcale ;)). W pierwszej linii zainwestuję w porządny stół rysunkowy, potem w pełen zestaw farb akwarelowych. Chciałabym również stworzyć profesjonalne portfolio (stronę WWW) oraz regularnie publikować na blogu. 

Dziękuję Wszystkim, którzy zdecydowali się mnie wesprzeć!!!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)